جهت مشاوره در زمینه رزرو اینترنتی استراحتگاه های خانه کارگر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 69085

خانه کارگر در چه شهرهایی استراحتگاه دارد + نحوه رزرو

استراحتگاه های خانه کارگر


خانه کارگر یک تشکل صنفی غیر دولتی می باشد که فعالیت خود را ازسال 1358 آغاز کرده است. تمامی کارمندان و کارگران دارای بیمه تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به شعب خانه کارگر و عضویت در آن، کارت خانه کاگر خود را دریافت کنند. عضویت در خانه کارگر و دریافت کارت عضویت امکانات و مزایای بسیاری از جمله استفاده از استراحتگاه های خانه کارگر، امکانات تفریحی، آموزشی و مهارتی به صورت رایگان و یا با تخفیفات ویژه و همچنین دریافت بن کارت دارد.

یکی از امکانات ویژه ای که با دریافت کارت عضویت به شما ارائه می شود استفاده از تعداد زیادی استراحتگاه و مهمانسرا در بسیاری از شهر های کشور است که رزرو استراحتگاه های خانه کارگر به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه سرا خانه کارگر و یا سایت رزرواسیون انجام می شود.خدمات خانه کارگر

شعبات خانه کارگر در تمام روزهای سال فعال هستند و خدماتی به صورت رایگان یا با تخفیفات ویژه به اعضای خود و خانواده های آنها ارائه می دهند. در ادامه به تعدادی از این خدمات اشاره میکنیم:

1دوره های آموزشی مجازی و حضوری رایگان

2ارائه خدمات رایگان آموزشی، درمانی، فرهنگی، تفریحی، اجتماعی

3دریافت سیم کارت رایگان

4استفاده از فیزیوتراپی رایگان برای اعضا و افراد تحت تکلف آنها

5استفاده از تخفیف های مربوط به مراکز رفاهی همچون سینماها، استخرها و درمانگاه های طرف قرارداد با خانه کارگر

6استفاده از استراحتگاه های خانه کارگر در سراسر کشور با قیمت های پایین تر از هتل ها و اقامتگاه های دیگر

7استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان و بیمه خودرو با اقساط و تخفیفات ویژه
رزرو استراحتگاه های خانه کارگر

اعضای خانه کارگر که قصد رزرو استراحتگاه های خانه کارگر را دارید لازم است با مراجعه به سامانه سرا خانه کارگر و وارد کردن شماره عضویت و کد ملی وارد حساب شخصی خود شوید. سپس از منوی صفحه اصلی روی گزینه “رزرواسیون” و بعد از آن “رزرو استراحتگاه” کلیک کنید. بعد از نمایش لیست اقامتگاه های موجود استراحتگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و تاریخ اقامت خود را مشخص کنید. 

خانه کارگر در چه شهرهایی استراحتگاه دارد + نحوه رزرو 1متقاضیان رزرو استراحتگاه های خانه کارگر می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو تلفنی با شماره تماس ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات و ابهامات شما عزیزان در سراسر کشور در خصوص رزرو استراحتگاه های خانه کارگر هستند.

 
خانه کارگر در چه شهرهایی استراحتگاه دارد؟

برای اطلاع دقیق این سوال که خانه کارگر در چه شهرهایی استراحتگاه دارد در این بخش لیست شهرها و استراحتگاه های خانه کارگر در سراسر کشور را برای شما عزیزان قرار داده ایم:


نام استراحتگاه آدرس
زائر سرا مشهد مشهد- میدان شهدا- خابان صاحب الزمان- صاحب الزمان25- انتهای کوچه به سمت راست- پلاک18- خانه کارگر
پردیس مشهد مشهد- میدان آزادی (پارک ملت)- بزرگراه آزادی بعد از پیامبر اعظم 59 پل رو گذر هاشمی رفسنجانی- هاشمی رفسنجانی 38 (دسترسی از رفسنجانی 34)- کاظمیه 1-اولین تقاطع به سمت چپ نبش علویه 15- پردیس خانه کارگر
مهمانسرای اصفهان اصفهان- دروازه شیراز – خیابان بلوار دانشگاه روبروی دژبانی ارتش – بلوار خانه کارگر
مهمانسرای یزد یزد- تقاطع بلوارجمهوری وخیابان انقلاب- جنب مسجد حضرت ابوالفضل(ع)
مهمانسرای شهید حدادی شیراز دروازه قرآن- بلوار چهل مقام- بلوارهفت تنان- بلوار رسول اعظم- بلوار فرصت شیرازی- نبش میدان فرصت شیرازی
مهمانسرای پرند استان تهران- شهرجدید پرند- بلوار باهنر- فاز1- خیابان شهدا- خیابان کندوان- پلاک 3317
مهمانسرای گرگان گرگان- انتهای ویلاشهر- جاده مریم آباد- بعد از شهرک جواد الائمه(ع)- مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر – مهمانسرای گرگان
مجتمع فرهنگی اقامتی جزیره قشم قشم-استان هرمزگان – جزیره قشم – میدان حافظ – بلوار گلستان – خیابان کارگر
مجتمع شهید امامی چمخاله لنگرود- چمخاله بعد از پل فلزی جاده سمت راست کیلومتر1
مجتمع شهید امامی چمخاله 2 لنگرود-چمخاله بعد از پل فلزی جاده سمت راست کیلومتر1
مهامنسرای شهید فاضل سرعین سرعینورودی شهرمیدان سبلانمجتمع اقامتی شهید فاضل سرعین
هتل آپارتمان کارا سرعین سرعین- پایین تر از میدان دانش- خیابان حجاب – حجاب جنوبی- هتل آپارتمان آرتیناژبال(کارا)
هتل آپارتمان تبریز
تبریز- انتهای اتوبان پاسداران / میدان آذربایجان / به طرف میدان جهاد / پل سرداران فاتح به طرف بلوار 5 مرداد خیابان شهید ظهیری / پشت مرکز آموزش خانه کارگر / هتل خانه کارگر
مهمانسرای سلمانشهر مازندران – سلمانشهر– خیابان شهید فلاحی– خیابان بعثت –مجتمع مسکونی ساماننکات رزرواسیون خانه کارگر

رزرواسیون خانه کارگر دارای شرایط و نکاتی است که در هنگام انجام مراحل رزرو استراحتگاه های خانه کارگر لازم است این شرایط را مطالعه کنید و به قوانین استراحتگاه مورد نظر خود توجه داشته باشید. در ادامه بخشی از این نکات را شرح داده ایم:

تیکشما تنها با عضویت در خانه کارگر و دریافت کارت عضویت می توانید از استراحتگاه های خانه کارگر استفاده کنید.

تیکبرای رزور هر استراحتگاه در هر ماه، یک مهلت مشخص معین می شود و متقاضیان لازم است از زمان بندی استراحتگاه های خانه کارگر مطلع باشند. برای این منظور می توانید به سامانه رزرواسیون خانه کارگر مراجعه کنید.

تیکرزرو استراحتگاه ها بعد از پرداخت هزینه و دریافت پیام موفقیت آمیز بودن مراحل، نهایی می شود. برای اطمینان از رزرو شدن استراحتگاه می توانید به لیست “رزروهای تایید شده” در سامانه مراجعه نمایید.

تیکپس از ثبت نهایی و اطمینان از رزور استراحتگاه مورد نظر لازم است معرفی نامه کتبی را دانلود کرده و پرینت بگیرید زیرا برای ورود به اقامتگاه در تاریخ مشخص شده نیاز به ارائه این معرفی نامه دارید.

تیکدر صورتی که به هر دلیلی سفرتان لغو شد می توانید با مراجعه به سامانه رزرواسیون خانه کارگر نسبت به لغو رزرو استراحتگاه های خانه کارگر اقدام کرده و مبلغ پرداخت شده خود را دریافت کنید.

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

جمع بندی

در این مقاله خدمات خانه کارگر را شرح داده ایم و لیست کامل شهرهای استراحتگاه های خانه کارگر در سراسر کشور را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. همچنین برای اطلاع از نحوه رزرو استراحتگاه های خانه کارگر و اطلاعات دقیق از شرایط رزرو این اقامتگاه ها می توانید با شماره تماس ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان این سامانه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان در زمینه رزرو استراحتگاه های خانه کارگر در سراسر کشور هستند.

2.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رزرو اینترنتی استراحتگاه های خانه کارگر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی