کد خبر : 31525
- بازدید

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملی


جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملی

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

در این مقاله نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملی برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته را شرح داده ایم. می توان به سادگی با استفاده از کد ملی فیش حقوقی فرهنگیان را دریافت کرد.

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملی

یکی از روش های دریافت اینترنتی فیش حقوقی فرهنگیان، استفاده از کد ملی است. از طریق کد ملی و رمز همگام می توانید به سادگی فیش حقوقی دریافت کنید. اگر رمز همگام خود را در اختیار ندارید نگران نباشید، در ادامه همه چیز درمورد نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را شرح داده ایم:

فرهنگیان شاغل در وزارت آموزش و پرورش و همچنین فرهنگیان بازنشسته می توانند به یکی از روش های زیر فیش حقوقی دریافت کنند:

روش اول: 

جهت رفاه حال فرهنگیان عزیز در سراسر کشور، امکان دریافت فیش حقوقی از طریق تماس تلفنی فراهم شده است. اگر برای دریافت فیش حقوقی با مشکل روبرو شده اید و یا رمز عبور همگام خود را در دسترس ندارید، با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و فرهنگیان بازنشسته را از کارشناسان سامانه صدای مشاور بخواهید:

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 امکانپذیر است. (ساعت تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل).

روش دوم:

از طریق ورود به سایت سامانه دریافت فیش حقوقی امکان مشاهده و دریافت پرینت فیش حقوقی فراهم شده است. فیش حقوقی هر ماه فرهنگیان در سایت فیش حقوقی موجود است. جهت ورود به سامانه فیش حقوقی نیاز به اطلاعاتی نظیر کد ملی و رمز همگام دارید. توجه داشته باشید که سایت دریافت فیش حقوقی برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته متفاوت است.

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی – my.medu.ir

نشانی تنها سایت رسمی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir است. برای ورود به این سامانه و استفاده از خدمات الکترونیکی دریافت فیش حقوقی، نیاز به کد ملی و رمز عبور دارید. اگر رمز خود را فراموش کرده اید لازم است روی عبارت فراموشی رمز کلیک کنید و با وارد کردن کد پرسنلی خود و پس از آن کد امنیتی،  و کلیک روی مرحله بعد،‌ رمز سامانه بازیابی شود.  همچنین می توانید برای کسب راهنمایی جهت دریافت رمز جدید سامانه مای مدیو یا بازیابی رمز با شماره تلفن های مندرج در انتهای این مقاله تماس حاصل فرمایید.

** خطای اطلاعات وارد شده در سایت صحیح نیست : این امکان وجود دارد که برای ورود به سایت فیش حقوقی با پیام خطای اطلاعات وارد شده در سایت صحیح نیست ، روبرو شوید. دراین صورت به اداره فناوری اطلاعات ناحیه یا منطقه مراجعه کنید و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

راهنمای نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل 

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی – www.cspf.ir 

نشانی تنها سایت رسمی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir است. سامانه فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش تحت نظارت صندوق بازنشستگی کشوری فعال است. برای ورود به این سایت نیاز به کد ملی و رمز عبور خواهید داشت. برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان علاوه بر کد ملی ، شماره پرسنلی و گذرواژه سایت همگام نیز مورد نیاز است. اگر رمز عبور ندارید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 90990701611 تماس بگیرید و رمز ورود دریافت کنید. کارشناسان سامانه صدای مشاور هر روز از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما هستند.

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته 


لازم به ذکر است که شماره دفتر کل، جایگزین شماره پرسنلی شده است. این شماره توسط صندوق بازنشستگی کشوری به هر یک از بازنشستگان اختصاص داده شده است. لازم است شماره حساب ، مورد تایید صندوق بازنشستگی کشوری قرار بگیرد.

** پیام خطا در سایت فرهنگیان بازنشسته : اگر بعد از ورود به سایت www.cspf.ir و درج اطلاعات خواسته شده ، با پیام خطا روبرو شده اید، جهت رفع این مشکل باید به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید.

کانال تلگرام مدارس


جهت مشاوره در زمینه نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق کد ملی
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3776
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: − 1 = 2

نصب اپ دانش آموزی