جهت مشاوره در زمینه دریافت مشخصات جامع پرسنلی از سیدا

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 59328

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات

نحوه ثبت و مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا

در این مقاله نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا با کد ملی و رمز عبور به صورت تصویری شرح داده ایم، علاوه بر این ثبت مشخصات پرسنل در سیدا (رسمی و غیر رسمی) توسط مدیر مدرسه را توضیح داده ایم، همچنین نحوه بازیابی کد پرسنلی را شرح داده ایم.

در سامانه سیدا  فرآیند ثبت مشخصات پرسنل توسط مدیر مدرسه انجام می شود بعد ثبت، مشاهده مشخصات پرسنل و اصلاح مشخصات در سیدا توسط پرسنل امکان پذیر است. در ادامه این مراحل را به تفکیک توضیح خواهیم داد:

نحوه ثبت مشخصات پرسنل آموزش و پرورش

ثبت مشخصات پرسنل رسمی و مشخصات پرسنل غیر رسمی در سیدا توسط مدیر مدرسه انجام می شود،در ادامه نحوه ثبت مشخصات پرسنل آموزش و پرورش را  شرح داده ایم:


نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 1نحوه ثبت مشخصات پرسنل در سیدا با کد پرسنلی به شرح زیر است:

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 2 مدیریت کاربران در سامانه سیدا را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 3 انتصاب و دسترسی

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 4 لیست پرسنل مدرسه در دوره جاری

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 5 کد پرسنلی همکار را جستجو کنید تا اطلاعات نمایش داده شود.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 6 سپس اطلاعات لازم را وارد کنید و در آخر تایید کنید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 7 اگر همکاری در مدرسه چند پست دارد مراحل گفته شده در قسمت بالا را برای هر پست یکبار تکرار کرده و هر بار پست موردنظر را انتخاب نمایید.نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 8 فرهنگیان بدانند: سایت فیش حقوقی فرهنگیان شاغل  نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 1نحوه ثبت مشخصات پرسنل در سیدا  که کد پرسنلی ندارند به شرح زیر است:

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 2 مدیریت کاربران در سامانه سیدا را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 3 اطلاعات اولیه

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 4سازماندهی و ثبت نام

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 5مشخصات پرسنل غیررسمی مدرسه

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 6 این گروه چون کد پرسنلی ندارند به جای کد پرسنلی کد ملی را وارد کرده و تایید نمایید.


نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 1 نحوه ثبت مشخصات پرسنل د ریسیدا که رمز خود را فراموش کرده اند به شرح زیر است:

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 2 مدیریت کاربران در سامانه سیدا را انتخاب کنید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 3  انتصاب و دسترسی

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 4 تعریف کاربران

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 5 از بین دو گزینه”بازیابی” و “حذف” گزینه “بازیابی” را انتخاب کنید تا اطلاعات همکار بازیابی شود.


 نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا

ثبت مشخصات پرسنل رسمی و مشخصات پرسنل غیر رسمی در سیدا توسط مدیر مدرسه انجام می شود و کاربران مربوطه می توانند مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا را انجام دهند.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 20 برای مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا،ابتدا وارد سامانه سیدا به نشانی sida.medu.ir شوید. یعنی در مروگر اینترنتی خود سیدا را سرچ کرده تا وارد سامانه سیدا شوید:


نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 21 نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید،سپس کد امنیتی را درج نمایید روی عبارت “ورود کاربران” کلیک کنید تا وارد پنل شخصی خود در سامانه سیدا شوید:

مشاهده مشخصات پرسنل در سیدانحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 22 روی “پنل مدیریت” مطابق تصویر زیر کلیک کنید،چهار گزینه نمایش داده می شود:

مشاهده مشخصات پرسنل در سیدانحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 23در بخش “پنل مدیریت”  روی عبارت” مشخصات پرسنل” کلیک کنید تا صفحه مشخصات برای شما نمایش داده شود:

مشاهده مشخصات پرسنل در سیدانحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 23   مطابق تصویر زیر  مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا نمایش داده می شود.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 25این مشخصات شامل شماره پرسنلی، نام، نام خانوادگی، نام پدر، نوع سمت، نوع مدرسه، سال تحصیلی، کد ملی، سمت، نام مدرسه، پایه تحصیلی و دوره تحصیلی است.

مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 26 پرسنلی که به هر دلیلی کارت پرسنلی خود را در اختیار ندارند به راحتی از طریق سامانه سیدا می توانند مشخصات پرسنلی خود را مشاهده کنند.نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 27فرهنگیان بدانند: نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان نحوه بازیابی رمز عبور در سیدا

گاهی بنا به دلایلی فرهنگیان رمز عبور را فراموش کرده و نیاز به بازیابی رمز عبور در سیدا دارند، در این قسمت مراحل بازیابی رمز عبور در سیدا را بصورت تصویری شرح داده ایم:

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 20 وارد سامانه سیدا به نشانی sida.medu.ir شوید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 29

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 30

برای ورود مستقیم به سیدا کلیک کنید.

 نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 21  روی عبارت “فراموشی رمز عبور” کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور در سیدانحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 22 نام کاربری و کد امنیتی را وارد کنید و روی عبارت ” ثبت و اعتبارسنجی” کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور در سیدا


نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 23 در این مرحله مطابق با تصویر زیر “کدپرسنلی”  و “کد” ارسالی به شماره همراه خود را وارد کرده و روی عبارت “ثبت و اعتبار سنجی” کلیک کنید.

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 26با انجام این مراحل پیغام  “رمز عبور شما به کد پرسنلی تغییر یافت” برای شما نمایش داده می شود. در ورود بعدی رمز جدید برای خود تعریف کنید.

بازیابی رمز عبور در سیدا


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

نحوه مشاهده مشخصات پرسنل در سیدا+ ثبت مشخصات 35

راهنمای دریافت مشخصات جامع پرسنل از سیدا

در این مقاله نحوه ثبت و مشاهده مشخصات پرسنل آموزش و پرورش را شرح داده ایم، اگر در دریافت مشخصات پرسنل با سوال یا ابهام روبرو شده اید،می توانید برای دریافت مشخصات جامع پرسنلی از سیدا از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت مشخصات جامع پرسنلی از سیدا

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی