جهت مشاوره در زمینه انصراف از خرید کتاب درسی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 58229

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

انصراف از خرید کتاب درسی-2

در این مقاله نحوه انصراف از خرید کتاب درسی را شرح داده ایم. اگر بعد از سفارش خرید کتاب درسی به هر دلیل منصرف شده اید، با این روش می توانید انصراف از خرید کتاب درسی را ثبت کنید. در ادامه نحوه انصراف دانش آموز از خرید کتاب درسی به همراه زمان ویرایش ثبت نام کتاب درسی و لینک سامانه ویرایش خرید کتاب درسی سال تحصیلی 1403-1404 را در ادامه مشاهده می‌نمائید.


نحوه انصراف از خرید کتاب درسی 

با این روش می توانید انصراف از خرید کتاب درسی در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم را ثبت کنید.

📌 نگاهی کلی به خلاصه مراحل انصراف دانش آموز از خرید کتاب درسی :

1-  مراجعه به سامانه irtextbook.com
2- کلیک بر روی گزینه “ورود دانش آموزان”
3- درج کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز


توجه:

💠 شماره سریال شناسنامه : شماره سریال شناسنامه عددی شش رقمی است.

🔰 دانش آموزان اتباع به جای شماره سریال شناسنامه، 6 رقم یک، (111111) وارد نمایند.

✅ کلیک بر روی گزینه “ثبت سفارش” از طریق منوی سمت راست، در قسمت “انصراف از خرید بسته آموزشی” بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.

“برای مشاوره تلفنی در زمینه نحوه روش اصلاح سفارش کتاب می توانید با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.”

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی

مرحله اول :

در صورتی که قصد انصراف از خرید کتاب را دارید باید به سامانه irtextbook.ir و یا irtextbook.com مراجعه نموده و درخواست خود را لغو نمایید.

لازم به ذکراست، افرادی که به دلیل تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتاب‌های درسی را دارند، می‌توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت ثبت نام کتاب‌های درسی، سفارش خود را اصلاح نمایند.

سایت انصراف از خرید کتب درسی، irtextbook.ir و یا irtextbook.com می‌باشد. دانش آموزان برای انصراف از خرید کتاب‌های درسی باید در زمان مقرر به سامانه مذکور مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. ورود به سایت انصراف از خرید کتب درسی، با استفاده از کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز امکانپذیر است. به منظور آشنایی بیشتر کاربران، نحوه انصراف دانش آموز از خرید کتاب درسی در ادامه ارائه داده شده است. برای ورود به سامانه انصراف از خرید کتاب‌های درسی، بر روی عبارت “ورود به سایت” کلیک کنید:

ورود به سایت 

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 1


مرحله دوم : 

ثبت سفارش و انصراف از خرید کتاب‌های درسی دانش آموزان تمامی مقاطع از طریق سامانه irtextbook.com انجام می‌شود. نحوه انصراف دانش آموز از خرید کتاب درسی، بعد از ورود به سایت به ترتیب زیر است:

توجه کلیک بر روی گزینه بر روی گزینه “ورود دانش آموزان”

توجه درج کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز

توجه شماره سریال شناسنامه: شماره سریال شناسنامه عددی شش رقمی است که در تصویر زیر نمونه آن نمایش داده شده است.

توجه دانش آموزان اتباع به جای شماره سریال شناسنامه، ۶ رقم یک، (۱۱۱۱۱۱) وارد نمایند.

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 2

توجهکلیک بر روی گزینه “ثبت سفارش” از طریق منوی سمت راست، در قسمت “انصراف از خرید بسته آموزشی” بر روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.


زمان ثبت انصراف از خرید کتاب درسی

مهلت زمانی برای انصراف از خرید کتاب درسی، در نظر گرفته شده است. دانش آموزانی که در سامانه ثبت نام کتاب درسی اقدام به سفارش کتاب نموده اند می‌توانند در مهلت تعیین شده جهت ویرایش ثبت نام کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ به سامانه irtextbook.com و یا irtextbook.ir مراجعه کرده و هر گونه اطلاعات اشتباه وارد شده در زمان ثبت نام را در این سامانه اصلاح نمایند. ویرایش ثبت نام کتاب درسی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از تیر امکان پذیر می‌باشد.نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 3 بیشتر بدانید:  راهنمای ورود به سایت ثبت نام کتاب درسی مدارس ویرایش اطلاعات ثبت نام کتاب درسی

نحوه ویرایش ثبت نام کتاب‌های درسی در ادامه بیان شده است. دانش آموزان و والدین برای اصلاح سفارش کتب درسی به صورت اینترنتی، باید در زمان مقرر به سایت irtextbook.ir و یا irtextbook.com مراجعه نموده و درخواست خود را اصلاح نمایند. مراحل ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نام کتاب‌های درسی به صورت زیر است:

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 4  ورود به سامانه فروش کتاب درسی irtextbook.com یا irtextbook.ir (سایت انصراف از خرید کتاب درسی)

نحوه انصراف از خرید کتاب درسینحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 5 درج کد ملی دانش آموز و شماره سریال شناسنامه

نحوه انصراف از خرید کتاب درسینحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 6 اصلاح اشتباهات ثبت شده در سفارش قبلی و تایید نهایی

نحوه و مراحل ثبت انصراف از خرید کتاب درسی

نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 3 بیشتر بدانید: جاماندن از ثبت نام کتاب درسی و راه حل آن فیلم آموزش ثبت نام کتاب درسی

در این قسمت دو فیلم مشاهده می کنید، فیلم اول مربوط به آموزش نحوه ورود به سایت و فیلم دوم مربوط به آموزش نحوه ثبت نام کتاب درسی است، علاوه براین گزین های اصلاح سفارش و گزینه انصراف از خرید کتاب درسی را مشاهده می کنید. این آموزش مربوط به سال 1400 است، اما با توجه به اینکه تاکنون، نحوه ثبت نام و انصراف از خرید کتاب درسی تغییری نکرده است، می توانید از این فیلم آموزشی استفاده کنید:

فیلم 1 (نحوه ورود به سایت) :


فیلم 2 : نحوه ثبت سفارش خرید کتاب درسی:


نحوه انصراف از خرید کتاب درسی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ 8

بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران

راهنمای تلفنی انصراف دانش آموز از خرید کتاب

دانش آموزان عزیز، اولیا و فرهنگیان گرامی می توانند برای رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه انصراف از خرید کتاب درسی با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. علاوه براین می توانید مراحل ثبت انصراف خرید از کتاب درسی در سایت فروش کتاب درسی irtextbook.com یا irtextbook.ir (سایت انصراف از خرید کتاب درسی) را از کارشناسان این سامانه بخواهید.

کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرامی ما می توانید آخرین اخبار مرتبط با این حوزه مطلع شوید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه انصراف از خرید کتاب درسی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی