جهت مشاوره در زمینه نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور 1400-1401

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 40283

نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور 1400-1401

نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور 1400

نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور 1400-1401 در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شد. جزئیات خبر از سوی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور به شرح زیر اعلام شد:

ارزشیابی کارشناسی حضوری و کارشناسی ارشد غیر حضوری است.


ارزشیابی میان ترم دانشجویان پیام نور 1400-1401

نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی 1400-1401، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری است:

 • معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اعلام کرد، نحوه ارزشیابی دروس پایان نیمسال جاری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد/ آزمون پایان نیمسال دانشجویان کارشناسی ارشد حضوری می باشد
 • با توجه به شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا و به منظور ارتقای کیفیت ارزشیابی دروس و صیانت از سلامت دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان اداری، ارزشیابی‌های دروس در پایان نیمسال اول تحصیلی 1401-1400 در مقاطع کارشناسی به صورت الکترونیکی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری برگزار می شود.

نحوه ارزشیابی دروس در مقطع کارشناسی

 • ارزشیابی دروس در مقطع کارشناسی و برگزاری آزمون پایان نیمسال در مقطع کارشناسی الزامی است و کلیه ارزرشیابی‌های دروس نظری نیم‌سال تحصیلی جاری به صورت غیر حضوری و صرفاً در بستر الکترونیکی اعلام شده توسط استان انجام می‌شود.
 •  دانشگاه های پیام نور در سطح کشور موظف هستند برای برگزاری آزمون های پایان نیمسال در مقطع کارشناسی یک بستر الکترونیکی غیر حضوری یکپارچه، تعیین و پس از ارزیابی های لازم و حصول اطمینان از سرویس دهی بستر مذکور تا پایان مهلت ثبت نمرات، اطلاعیه های لازم را تا 10 آذرماه به دانشجویان اعلام کنند.
 • ارزشیابی دروس نظری مقطع کارشناسی طبق جدول زمان بندی انجام می شود
 • ارزشیابی دروس نظری در بازه زمانی ابلاغ شده در برنامه امتحانات و منطبق با جدول زمانبندی و تاریخ از قبل تعیین شده، برگزار می‌شود، افزود: چنانچه برخی از اساتید مایل به برگزاری آزمون پایان ترم در تاریخی قبل از تاریخ تعیین شده باشند، می توانند ضمن توافق با استان و کلیه دانشجویان درس ، آزمون را در همان سامانه معرفی شده، برگزار کنند.
 • ارزشیابی‌های پایان ترم مستمر دروس نظری نیم‌سال تحصیلی جاری (با سهم 12 نمره از 20 نمره) بر اساس آزمون انجام می شود و باید سوالات آزمون توسط اساتید در سامانه طراحی و بارگذاری شود.

نحوه ارزشیابی میان ترم در دانشگاه پیام نور 1400-1401

نحوه ارزشیابی میان ترم در دانشگاه پیام نور 1400-1401، به این ترتیب است که ارزشیابی میان ترم (با سهم 8 نمره از 20 نمره) می‌تواند با برگزاری

 • عدم شرکت دانشجو در ارزشیابی در تاریخ و ساعت اعلام شده به منزله غیبت در جلسه امتحان است واساتید درس با نظارت مرکز موظف می باشند، طبق تقویم آموزشی نسبت به ثبت غیبت در سامانه گلستان اقدام کنند.
 • تمهیدات دانشگاه برای دانشجویانی که امکان استفاده از ابزارهای ارتباطی را ندارند.
 • معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور شناسایی دانشجویانی که امکان استفاده از ابزارهای ارتباطی مورد نیاز را ندارند، ضروری عنوان کرد و تمامی مراکز دانشگاه موظف هستند تا تاریخ 20 آذرماه سال جاری این دسته از دانشجویان را شناسایی کرده و هماهنگی و تمهیدات لازم را با نزدیکترین مرکز/واحد پیام نور و یا محل تحصیل فراهم کنند تا ارزشیابی آنها توسط مرکز/واحد، انجام شود.
 • درس حفظ جزء 30 در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت غیرحضوری و بر روی بستر سامانه معرفی شده از سوی استان برگزار می شود.
 • ارزشیابی دروس در مقطع کارشناسی ارشد به صورت حضوری
 • ارزشیابی‌های کلیه دروس نظری مقطع کارشناسی ارشد در بازه زمانی ابلاغ شده در برنامه امتحانات و منطبق با جدول زمانبندی و تاریخ از قبل تعیین شده، به صورت متمرکز و حضوری توسط مرکز سنجش و آزمون برگزار می شود.

لزوم تسویه شهریه تا قبل از شروع ارزشیابی

ثبت نمره ارزشیابی پایان ترم دانشجویان منوط به تسویه حساب شهریه است. دانشجویان موظف اند قبل از شروع ارزشیابی این نیم‌سال تحصیلی، نسبت به پرداخت کامل شهریه خود اقدام کنند.


ارزشیابی دروس جبرانی کارشناسی ارشد پیام نور 1400-1401

ارزشیابی دروس جبرانی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری است. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی شرح داد ارزشیابی کلیه دروس جبرانی مقطع کارشناسی ارشد همانند دروس مقطع کارشناسی به صورت غیرمتمرکز و روش انجام آن غیرحضوری است و در سامانه‌ معرفی شده در استان و توسط استاد ذیربط انجام خواهد پذیرفت.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه نحوه ارزشیابی میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور 1400-1401

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی