کد خبر : 26892
- بازدید

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401-1402


جهت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401-1402
مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-1400
در این مقاله از مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401-1402 مطلع می شوید. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال پذیرش بدون کنکور دارد. داوطلبان در مهلت اعلام شده می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن 1401
  • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن 1401
  • زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 1401 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401-1402

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی 1401-1402 ، در دو نوبت انجام می شود. مهلت نوبت اول تیر ماه و مرداد ماه تمام شد. مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورود بهمن ماه، از 30 آذر آغاز شده و تا 10 دی ماه ادامه دارد. احتمال تمدید مهلت ثبت نام نوبت دوم بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه  1401 وجود دارد. 

‼️آغاز ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۱

💥هم اکنون لینک ثبت نام بدون کنکور و صرفا براساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد در سایت سنجش و پذیرش این دانشگاه قرار گرفت. داوطلبان می توانند با در دست داشتن مدارک ثبت نام تا تاریخ 1401/10/17 به سایت مذکور مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام: تا 17 دی ماه 1401


خبر فوری تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه آزاد

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت بدون کنکور و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلیدر مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ثبت نام و انتخاب رشته ، از چهارشنبه 30 آذر آغاز  و تا روز  شنبه 10 دی ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

مهلت زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از یکم دی ماه در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد:

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد- بهمن 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد- بهمن 1401

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

آغاز ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی نا پیوسته مهر ماه ۱۴۰۱دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد:
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی نا پیوسته مهر ماه ۱۴۰۱دانشگاه آزاد اسلامی
 بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، از ۲۵ تیر ماه آغاز و تا روز چهارشنبه ۵ مرداد ماه ادامه داشت.
آغاز ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی نا پیوسته مهر ماه ۱۴۰۱دانشگاه آزاد اسلامی بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، از شنبه 25 تیر ماه آغاز و تا روز چهارشنبه 5 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده درآزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1401 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­ باشند( به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی  www.azmoon.org  نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند ، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه  www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

تمدید مهلت زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است

تمدید ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته  1401 دانشگاه آزاد اسلامی :


داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی   www.azmoon.org  ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی ، در صورت تمایل و داشتن شرایط با  تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.


مشاوره ثبت نام غیرحضوری بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401-1402

برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور میتوانید با سامانه تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه هر روز حتی در ایام تعطیل زا ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان هستند:

منابع :

جهت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401-1402
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3779
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: + 18 = 22

نصب اپ دانش آموزی