جهت مشاوره در زمینه مشاهده تراز کنکور در کارنامه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 77861

مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳ در کارنامه اولیه

کارنامه اولیه کنکور

امکان مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳ در کارنامه نتایج اولیه کنکور برای داوطلبان فراهم شده است. داوطلبانی که در کنکور نوبت اول (اردیبهشت) شرکت کرده اند، می توانند از تاریخ 17 خرداد ماه، وارد سایت سازمان سنجش شده و کارنامه اولیه کنکور را دریافت کنند، تراز کنکور داوطلبان در این کارنامه درج شده است و می توانند با توجه به ترازی که کسب کرده اند، انتخاب رشته اصولی و صحیح داشته باشند.

با استفاده از این ترازها و مقایسه تراز داوطلبانی که در کنکور دوره قبل شرکت کرده اند، می توان حدود تراز لازم برای قبولی در رشته ها و دانشگاه های مختلف را محاسبه کرد. برای اینکار می توانید ار راهنمایی مشاور تحصیلی استفاده کنید تا با توجه به اطلاعاتی که در بانک اطلاعاتی کارنامه کنکور داوطلبان دوره قبل درج شده است، از حدود تراز لازم برای قبولی در هر رشته و دانشگاه مطلع شوید. مشاور تحصیلی با استفاده از نرم افزار، به اطلاعات تراز داوطلبان دوره های قبل دسترسی دارد. پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

بعد از اعلام تراز کنکور سراسری اردیبهشت 1403 در کارنامه اولیه و انتخاب رشته داوطلبان، نتایج نهایی کنکور در بیمه اول مهر ماه در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود. نتایج اولیه کنکور اردیبهشت در سایت مای سنجش اعلام شده است.


لینک ورود به سایت

برای ورود به سایت اعلام نتایج کلیک کنید.مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳

داوطلبان بعد از ورود به سایت مای سنجش و با استفاده از اطلاعات ثبت نامی خود می توانند برای مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳ در کارنامه اولیه، اقدام کنند. لازم به ذکر است که جواب نهایی کنکور اردیبهشت ماه احتمالا در نیمه مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود.

اعلام نتایج کنکور اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس my.sanjesh.org انجام می شود. اگر کارنامه کنکور سراسری را دریافت کرده اید ولی با روش کارنامه خوانی و بررسی تراز کنکور سراسری اردیبهشت در کارنامه آشنایی ندارید، نگران نباشید می توانید با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

مشاوران تحصیلی کنکور سراسری، هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، راهنما و پاسخگوی شما عزیزان هستند. علاوه براین می توانید از خدمات مشاوره در زمینه تراز لازم برای قبولی رشته ها و دانشگاه های مورد نظر خودتان، استفاده کنید. مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳ در کارنامه اولیه 1بیشتر بدانید: اعتراض به درصدهای کنکور سراسریتراز کنکور سراسری برای قبولی

اگر می خواهید بدانید تراز کنکور سراسری برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه شما چند است و در هر یک از درس های گروه آزمایشی باید چه ترازی کسب کرده باشید که در رشته محل دلخواهتان مورد پذیرش قرار بگیرید، لازم است از راهنمایی مشاور تحصیلی کنکور استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم برای استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

مشاوران تحصیلی کنکور سراسری، هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، راهنما و پاسخگوی شما عزیزان هستند. علاوه براین می توانید از خدمات مشاوره در زمینه تراز لازم برای قبولی رشته ها و دانشگاه های مورد نظر خودتان، استفاده کنید. 

مشاهده تراز کنکور سراسری اردیبهشت ۱۴۰۳ در کارنامه اولیه 2

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


پس از اعلام نتایج کنکور اردیبهشت ماه 1403، داوطلبان در زمان جواب اولیه و نهایی در اولین فرصت برای مشاهده نتایج اقدام نمایند. اگر نسبت به نتایج اعتراض دارید، مهلت اقدام برای اعتراض محدود است. علاوه براین داوطلبان می توانند در صورتی که برای انتخاب رشته مجاز شده باشند، از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد برای اولویت بندی کد رشته های مورد نظر اقدام نمایند.

در صورتی که داوطلبان بعد از مشاهده نتایج اولیه کنکور و نهایی، نسبت به کارنامه صادره اعتراضی داشته باشند، لازم است در زمان اعلامی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت اعتراض اقدام نمایند. خاطر نشان می گردد در صورتی که اعتراض داوطلبان مورد تایید کارشناسان سازمان سنجش قرار گیرد، کارنامه جدید صادر می شود. لازم به ذکر است که نتایج دانشگاه های سراسری و آزاد اسلامی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاهده تراز کنکور در کارنامه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی