جهت مشاوره در زمینه مزایای جدید ایثارگران در کنکور و استفاده از تخفیف شهریه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 51777

مزایای جدید ایثارگران چیست؟


مزایای جدید ایثارگران چیست؟

اگر از ایثارگران شهر اصفهان هستید، از سال 1401 مزایای جدید ایثارگران برای ساکنان اصفهان در نظر گرفته شده است. معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر استانی به اصفهان، فعالیت‌ها و اقدامات بنیاد در خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را شرح داد. مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان است!


علت مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان چیست؟

 اصفهان به فرمایش رهبر معظم انقلاب شهر شهادت است و بیشترین شهید را به لحاظ تعداد و جمعیت استان اصفهان دارد. به همین دلیل مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان است.

این استان مرزی نیست ولی تعداد زیادی نیروی اعزام شده به جبهه را دارد و در حالی که ۳۷۰ شهید را مردم در یک روز تشییع کردند، هزاران نفر هم در صف اعزام به جبهه بودند. این نشان‌دهنده رشادت ویژه و غیرت ویژه مردم اصفهان در دفاع از کشور است که نگاهی تمدن ساز و دینی برای دفاع از مکتب انقلاب اسلامی است.

مزایای جدید ایثارگران چیست؟ 1

مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان چیست؟

از مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:


مزایای جدید ایثارگران/ افتتاح مجتمع گردشگری «کوثر ملک شهر» در اصفهان

وی با اشاره به مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان  و اهداف سفر استانی به اصفهان گفت: یک بخش از سفر استانی نظارت میدانی بر عملکرد بنیاد استان است. حضور در جمع نخبگان و سرآمدان استان نیز از دیگر برنامه‌های این سفر است. در مورد استان اصفهان مجتمع گردشگری «کوثر ملک شهر» در شهر اصفهان به مساحت؛ ۲۸ هزار متر مربع بازسازی و آماده‌سازی شده است و آسایشگاه شهید مطهری نیز افتتاح خواهد شد.بیشتر بدانید:

سامانه دریافت کارت ایثارگری ارتشمزایای جدید ایثارگران / ساخت و بازسازی آسایشگاه‌ها و خانه‌های ایثار اصفهان

معاون رئیس جمهور در مورد عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان در ۶ ماهه سال ۱۴۰۱ گفت: ارائه خدمات درمانی برای ۱۶ هزار ۹۸ نفر از ایثارگران، پایش سلامت عمومی و تخصصی و آموزش تخصصی خود مراقبتی ۸ هزار رو ۵۹۵ مورد، ارائه مراقبت‌های توانبخشی به ایثارگر در منزل ۱ هزار و ۱۰۵ مورد، انجام چكاب تخصصي و فوق تخصصي ۶۰ جانباز نخاعی که پایش ۴۵ نفر از طریق اعزام به بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) تهران و مابقی در استان اصفهان انجام شده است، تحویل ۳۱ قلم تجهیزات پزشکی به ایثارگران شامل ویلچر، تخت مکانیکال و برقی، ارائه ۳۰۷ خدمت در خصوص ارتز و پروتز و ۸۸ مورد اعزام ایثارگران به سایر استان‌ها از خدمات بنیاد بوده است. ۴ بیمارستان و کلینیک تخصصی در اصفهان تحت نظر بنیاد است که شامل بیمارستان و کلینیک بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، بیمارستان روانپزشکی شهید رجایی نجف آباد، کلینیک امام حسین (ع) فریدن و کلینیک جابر نجف آباد است که به سازی آن آغاز شده است.بیشتر بدانید:

 خدمات سایت ایزیکاتو ایثارگران و جانبازانوی با اشاره به مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان  و ساخت آسایشگاه و خانه ایثار در استان اصفهان گفت: ۴ آسایشگاه توانبخشی شهید مطهری اصفهان، امام حسین (ع) خمینی شهر و خاتم‌الانبیا (ص) کاشان و آسایشگاه شهید رجایی فعال است و ساختمان جدید مرکز توانبخشی جانبازان شهید مطهری به سازی و تجهیز شده است و یک مورد اهدای زمین از طرف پدر دو شهید در شهرستان دهاقان جهت ساخت خانه ایثار انجام شده است که اقدامات اداری آن در حال انجام است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد ارائه خدمات به جانبازان گفت: در مصوبه استانی سفر رئیس جمهور برای تکمیل مراکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ۹۰ میلیارد تومان تأمین اعتبار شده است.


مزایای جدید ایثارگران/ اختصاص تسهیلات خرید و یا ساخت مسکن برای هزار و ۹۴۷ ایثارگر

دکتر قاضی‌زاده هاشمی در مورد مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان و تأمین مسکن ایثارگران اصفهان، گفت: اختصاص تسهیلات خرید و یا ساخت مسکن برای هزار و ۹۴۷ نفر از ایثارگران انجام شده است و البته تعداد ۲۰ هزار و ۳۴۰ نفر متقاضی واجد شرایط دریافت زمین و مسکن در سطح استان اصفهان هستند. بر اساس مصوبه دولت در سفرهای استانی در قالب طرح جهش مسکن ۵ درصد از هر پروژه‌ای که برای تأمین مسکن احداث می‌شود به ایثارگران تعلق پیدا می‌کند.

وی افزود: پیگیری ساخت ۵ هزار واحد آپارتمان واقع در فولادشهر و بهارستان و آماده‌سازی تعداد ۳۱ پلاک ویلایی واقع در فولاشهر اصفهان که در مرحله واگذاری است از اقدامات دیگر بنیاد در استان اصفهان است، پیگیری الحاقیه زمین واقع در شاهین‌شهر اصفهان برای ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از ایثارگران، اختصاص ۴۴ میلیارد ریال برای تعمیرات و مناسب‌سازی مسکن ایثارگران نیز از جمله برنامه‌های بنیاد بوده است.بیشتر بدانید:

صدور کارت ایثارگری رزمندگان توسط سپاهمزایای جدید ایثارگران / استخدام بیش از هزار ایثارگر اصفهانی در بخش‌های دولتی و غیردولتی

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد اعطای تسهیلات از جمله وام قرض‌الحسنه ایثارگران افزود: ۳ هزار و ۶۶ فقره تسهیلات اعتباری و قرض‌الحسنه به ایثارگران استان پرداخت شده است. تعداد ۵ هزار و ۴۱۸ نفر تحت پوشش بیمه عمر و حادثه قرار دارند و حدود ۴ میلیارد ریال هدیه ازدواج پرداخت شده است.
معاون رئیس جمهور در مورد مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان  و ایجاد فرصت‌های شغلی برای ایثارگران و کاهش نرخ بیکاری گفت: ایثارگران متقاضی شغل در اصفهان ۱۸ هزار نفر هستند که استخدام تعداد هزار و ۵۰ نفر از ایثارگران در بخش‌های دولتی و غیردولتی انجام شده است و دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد تا قبل از پایان سال انجام می‌شود.


مزایای جدید ایثاگران/ سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران آماده بهره‌برداری است

دکتر قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان  و برنامه‌های صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران، گفت: سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی آماده بهره‌برداری شده است؛ این سامانه به صورت هوشمند عمل می‌کنند و دیگر نیازی به مراجعه ایثارگران برای دریافت تسهیلات اشتغال نیست. این سامانه به زودی رونمایی می‌شود. خبرخوب دیگر این است که از منابع موجود در کشور در حوزه مشاغل خرد بر اساس قانون تخصیص حداقل ۱۰ درصد از منابع قرض‌الحسنه بانک‌های دولتی به استانداری‌ها تفویض شده و با پیگیری‌های به عمل آمده در دولت این حداقل ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته ۷ برابر افزایش داشته است.


مزایای جدید ایثاگران / تفاهم‌نامه‌ با دستگاه‌ها برای اشتغال فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد

معاون رئیس جمهور در مورد اشتغال فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد خاطرنشان کرد: با عقد تفاهم‌نامه‌ با دستگاه‌ها تلاش شده تا فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد فاقد شغل هم از این تسهیلات بهره‌مند شوند. با انعقاد تفاهم‌نامه‌های جدید برای اشتغال بیش از ۲۰ هزار ایثارگر فرصت شغلی به وجود می‌آمد. با توجه به مکاتبات و پیگیری‌های صورت‌گرفته با بانک مرکزی و با تصویب شورای پول و اعتبار، مبلغ تسهیلات از ۱۰۰ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان و در برخی رسته‌های شغلی به ۳۰۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان و فعالیت‌های خوداشتغالی، گفت: ارائه مشاوره ۸۳۹ نفر، بروزرسانی اطلاعات شغلی ۶ هزار و ۶۵۷ نفر، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ۱۷۲ نفر و پرداخت مبلغ ۲۰۶ میلیارد تومان وام اشتغال زایی از برنامه‌های بنیاد بوده است.


مزایای جدید ایثارگران / یادمان شهدای ۲۵ آبان ماه طراحی و ساخته می‌شود

معاون رئیس جمهور با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و تشکر و قدردانی از صدا و سیمای استان اصفهان گفت: طر ح اسناد افتخار و ثبت و ضبط خاطره نگاری والدین و همسران شهدا و جانبازان ۷۰ درصد در حال انجام است، بیش از ۲ هزار سند با عنوان اسرار عاشقان و پخش از شبکه صدا و سیمای اصفهان، انتشار ۳۸ عنوان کتاب در خصوص نوجوانان شهید و ایثار و شهادت، تولید ۳ فیلم سینمایی و مستند در استان به نام شهیدان خرازی و حاج احمد کاظمی و مستند همسران جانبازان ۷۰ درصد با عنوان قهرمانان گمنام، دیدار با ۲۸ هزار و ۳۷۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران از برنامه‌های انجام شده است.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی در مورد مرمت و بهسازی مزار شهید عنوان کرد: در خصوص ساماندهی گلزارهای شهدا از هزار و ۳۱ گلزار شهدای موجود در استان ۹۹۱ گلزار ساماندهی شده و ۴۰ گلزار باقی مانده در حال ساماندهی است.، همچنین طراحی و ساخت یادمان، شهدای ۲۵ آبان در دستور کار داریم.


مزایای جدید ایثارگران/ استفاده از ظرفیت مردمی برای ترویج جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت

وی در مورد مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان و شاخص‌ترین کارها و اقدامات در بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران سازمان اجتماعی، فرهنگی و راهبردی است. باید با انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت‌های دانش‌بنیان سعی کنیم در حوزه طب سالمندی مشکلات را کاهش دهیم.

اعتبارات بنیاد در زمینه کمک معیشت، مستمری و حق پرستاری بیش از ۱۰۰ درصد رشد پیدا کرده است.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی در مورد مدارس شاهد گفت: ۴۴ درصد مدارس شاهد مربوط به خانواده ایثارگران است و سعی در تغییر کارکرد مدارس شاهد داریم و باید ستاد راهبری طرح شاهد این کار را انجام دهد. کارکرد دانشگاه شاهد نیز در حال تغییر است و به دنبال توانمندسازی در حوزه اشتغال هستیم. استخدام دولتی کاهش یافته است و سهمیه ۲۰ درصد ایثارگران کم است. به دنبال خوداتکایی در حوزه اشتغال هستیم و در این راستا تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شده است.


مزایای جدید ایثارگران/ اعزام بیش از ۱۰ هزار ایثارگر به مشهد مقدس در ۶ ماه اول سال

وی در مورد فعالیت‌های بنیاد در حوزه سفرهای زیارتی و سیاحتی ایثارگران و اعزام خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران به سفرهای زیارتی عتبات، مشهد مقدس و زیارت حضرت معصومه (ع)، گفت: اعزام ۱۰ هزار نفر در ۶ ماهه اول سال به سفر مشهد مقدس و زیارت امام رضا (ع) و برگزاری اردوهای سیاحتی درون استانی یک روزه برای حدود ۶۰۰ هزار نفر از جمله برنامه‌های بنیاد بوده است.
معاون رئیس جمهور در پایان با اشاره به مزایای جدید ایثارگران برای مردم اصفهان و علت حمایت از ایثارگران گفت: مردم اصفهان تمدن ساز هستند و در تاریخ نقش‌آفرین بودند. با وجود تنوع فرهنگی و مذهبی منسجم و دارای وحدت هستند و باعث ثبات سرزمین بودند و در عرصه‌های دفاع مقدس و عرصه محرومیت‌زدایی حضور داشتند تا کیان و دلبستگی مردم ایران حفظ شود. این مردم به سخت‌کوشی مشهور هستند و امیدوار هستیم که سرزمینی آباد و امن و پر از عدالت برای مردم ایران داشته باشیم.


در ادامه بخوانید:

شرایط دریافت وام خودرو جانبازان


به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه مزایای جدید ایثارگران در کنکور و استفاده از تخفیف شهریه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی