کد خبر : 5521
- بازدید

مدارک لازم برای معافیت تحصیلی 1400 – 99


جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای معافیت تحصیلی 1400 – 99

در این عنوان سعی داریم توضیح متخصری د رمورد مدارک لازم برای معافیت تحصیلی 1400 – 99 را برای مشمولان و سربازان عزیز ارائه دهیم.

»« مدارک لازم برای معافیت تحصیلی 1400 – 99 »«: بسیاری از کشورهای جهان قانون خدمت وظیفه عمومی یا همان خدمت سربازی برای پسران و مشمولان در قانون اساسی نیز وجود دارد. پسرانی که دارای سن 18 سال به بالا هستند و مشمول انجام خدمت وظیفه عمومی به مدت حدود دو سال هستند. مشمولان خدمت سربازی در صورتی که خدمت خود را در یکی از نهاد های نیروهای مسلح کشور سپری نکنند. مجوز مشغول به کار شدن در نهادها. اداره ها و شرکت های خصوصی و دولتی را نخواهند داشت.بسیاری از کشورهای جهان قانون خدمت وظیفه عمومی یا همان خدمت سربازی برای پسران در قانون اساسی وجود دارد. پسرانی که دارای سن 18 سال به بالا هستند و مشمول انجام خدمت وظیفه عمومی به مدت حدود دو سال هستند. مشمولان خدمت سربازی در صورتی که خدمت خود را در یکی از نهاد های نیروهای مسلح کشور سپری نکنند. مجوز مشغول به کار شدن در نهادها. اداره ها و شرکت های خصوصی و دولتی را نخواهند داشت.بسیاری از کشورهای جهان قانون خدمت وظیفه عمومی یا همان خدمت سربازی برای پسران در قانون اساسی وجود دارد. پسرانی که دارای سن 18 سال به بالا هستند و مشمول انجام خدمت وظیفه عمومی به مدت حدود دو سال هستند. مشمولان خدمت سربازی در صورتی که خدمت خود را در یکی از نهاد های نیروهای مسلح کشور سپری نکنند. مجوز مشغول به کار شدن در نهادها. اداره ها و شرکت های خصوصی و دولتی را نخواهند داشت.


مطالب سایت ما را دنبال کنید…مدارک مورد نیاز معافیت تحصیلی

1* عکس

2* اصل و کپی کارت ملی

3* کپی از صفحات شناسنامه

4* برگ درخواست معافیت تحصیلی (عکس دار و تایید شده از مدیریت امور آموزشی)

5*برگ شماره ((3)) تعیین وضعیت تحصیلی مشمول غیر دانشگاهی (( توسط مراکز پیش دانشگاهی و آموزش و پرورش منطقه تکمیل و تایید گردد.))

6* برگ انصراف ( برای دانشجویان انصرافی)


نکته: توجه نمایید که بعد از تهیه این مدارک، باید آنها را به مراکز و دفاتر پلیس +۱۰ ارائه دهید.


سامانه صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل


مدارک مورد نیاز برای معافیت تحصیلی دانش آموزی

مدارک لازم برای معافیت تحصیلی دانش آموزی نیز از مواردی است که برای مشمولان خدمت سربازی سوالاتی را به همراه دارد. لذا در این قسمت سعی میکنیم برخی از این مدارک را نام ببریم. اما قبل از هر چیر باید به این نکته اشاره کنیم این نوع معافیت برای آن دسته از افرادی لازم است که در زمان تحصیل در مدارس و هنرستان ها و… به سن مشمولیت رسیده اند و برای جلوگیری از غیبت خوردن باید معافیت تحصیلی بگیرند.

لازمه ی این امر ارائه ی مدارک لازم برای معافیت تحصیلی دانش آموزی به سازمان نظام وظیفه نیز می باشد که به صورت زیر می باشد:

  • اصل و کپی شناسنامه عکسدار فرد مشمول
  • گواهی اشتغال به تحصیل در دبیرستان، هنرستان
  • یک قطعه عکس دارای پشت نویسی
  • تکمیل برگه ی درخواست معافیت تحصیلی

نکته: بعد از ارائه ی این مدارک برای دانش آموز معافیت تحصیلی مقرر میشود که باید گواهی مربوطه را به محل تحصیل خود ارائه دهد. باید به این نکته شااره کنیم که دانش آموزان تنها تا سن 20 سالگی می توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و بعد از آن باید برای اعزام اقدام کنند.سامانه صدای مشاور


منابع :
جهت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای معافیت تحصیلی 1400 – 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3600
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام