جهت مشاوره در زمینه لیست اسامی و آدرس ورزشگاه های آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 70086

مدارس پنجشنبه و جمعه ها تعطیل نیست (آبان 1402)

مدارس پنجشنبه و جمعه ها تعطیل نیست

مدارس پنجشنبه و جمعه تعطیل نیست و باز می شود، مدارس کل کشور منتظر بازگشایی در روزهای تعطیل باشند، طرح بازگشایی مدارس در روزهای پنجشنبه و جمعه ،طرح شهید خرازی نام دارد که در آبان 1402 اعلام شد. در ادامه می خوانید که علت باز بودن مدارس در روزهای آخر هفته چیست و از جزئیات خبر لغو تعطیلی پنجشنبه و جمعه مدارس و طرح شهید خرازی مطلع می شوید.


از آبان ماه 1402، مدارس پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیل نیست باز می شود، مدارس کل کشور منتظر بازگشایی در روزهای تعطیل باشند، این طرح، شهید خرازی نام دارد، مجموعه های ورزشی رایگان تهران برای دانش آموزان و اولیا در نظر گرفته شده است….


چرا مدارس پنجشنبه و جمعه تعطیل نیست؟

قرار بر این است که مدارس پنجشنبه و جمعه تعطیل نباشد و به نظر می رسد که قرار است بنابر اعلام وزیر آموزش و پرورش، مدارس پنجشنبه و جمعه باز باشد. این اقدام در خصوص طرح فعالیت های وزرشی خانوادگی صورت خواهد گرفت و به صورت غیر رسمی اقدامات این طرح در حال انجام است. امکان برگزاری طرح خرازی در مدارس برنامه ریزی شده فراهم می باشد.

وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: برای انجام این طرح به صورت سراسری نیاز به هماهنگی با دیگر دستگاه ها است که اقدامات در خصوص پیگیری این امر در حال انجام می باشد، اما در حال حاضر بازگشایی مدارس در روزهای پنجشنبه و جمعه به اختیار مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان است.طرح شهید خرازی در مدارس چیست؟

مدیر کل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح شهید خرازی می گوید که مدارس پنجشنبه و جمعه ها تعطیل نیست و بازگشایی مدارس پنجشنبه و جمعه، در ساعاتی غیر از ساعات آموزش برای آزادسازی فضای ورزشی مدارس به نفع ورزش خانوادگی اجرا خواهد شد.


 

خانواده های دانش آموزان گرامی می توانند برای اطلاع از اسامی و آدرس ورزشگاه های آموزش و پرروش شهر و منطقه خود در سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص تعطیلی پنجشنبه و جمعه مدارس هستند.

 

ایشان همچنین اضافه کردند که دانش آموزان دختر همراه مادران خود و دانش آموزان پسر همراه پدران خود می توانند در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 تا 11 صبح برای ورزش به ورزشگاه های آموزش و پرورش مراجعه کنند همچنین اگر خواهر و یا برادری دارند که دانش آموز نیست هم می توانند همراه خود ببرند.

وی افزود: درمرحله بعدی و پس از فراهم شدن زمینه ها در پی آماده کردن فضای ورزشی در شیفت عصر و بعد از اتمام ساعت کاری مدارس، برای ورزش دانش آموزان و والدین آنها هستیم.

این طرح هنوز در حال بررسی های کارشناسی می باشد و ابلاغ نشده است، زیرا انتخاب مدارسی که مجهز به وسایل ورزشی هستند و پرداخت حقوق به عوامل اجرای طرح در مدارس نیازمند بررسی است و درصورت نهایی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.مجموعه های ورزشی رایگان تهران برای دانش آموزان و اولیا

با هدف اجرای طرح شهید خرازی و بازگشایی مدارس در پنجشنبه و جمعه ها، مجموعه های ورزشی آموزش و پرورش به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان و والدینشان قرار دارد. در این بخش لیست مجموعه های ورزشی شهر تهران که به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان و والدین آنها قرار گرفته است را قرار داده ایم:


منطقه نام مجموعه 
منطقه 4 مجموعه شهید عراقی
منطقه 8 ورزشگاه شهید رجایی
منطقه 15 مجموعه قدس و شهید فراهانی
منطقه 16 ورزشگاه دکتر شریعتی
منطقه 18 ورزشگاه هفتم تیر


تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


دانش آموزان و والدین گرامی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص لغو تعطیلی پنجشنبه و جمعه مدارس و اطلاع از اسامی و آدرس ورزشگاه های آموزش و پرورش سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل نمایند. کارشناسان این مجموعه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه لیست اسامی و آدرس ورزشگاه های آموزش و پرورش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی