جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مهاباد و اطلاع از شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68754

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد + آدرس و تلفن

در این مقاله، جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد را به همراه آدرس و تلفن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. مدارس تیزهوشان مهاباد از استانداردهای و امکانات پیشرفته تحصیلی از آموزش های تحصیلی موثر و هدفمند برخوردار است. به همین دلیل تحصیل در این مدارس می تواند آینده ای موفق و روشن را برای دانش آموزان تضمین کند. دانش آموزان با انتخاب یک مؤسسه آموزشی مناسب همانند مدارس تیزهوشان مهاباد، می توانند به پیشرفت تحصیلی و شغلی خود در آینده امیدوار باشند. شهرت مدارس سمپاد مهاباد که جزء بهترین مدارس کشور قرار دارند، آنها را مجبور به ایجاد معیارهای دقیق در پذیرش می کند.

در حال حاضر مدارس تیزهوشان مهاباد شامل چهار مدرسه، دو مدرسه تیزهوشان دخترانه مهاباد و دو مدرسه پسرانه، می شوند. ویژگی بارز مدارس تیزهوشان مهاباد، روش های نوین تدریس و منابع آموزشی پیشرفته آنها است. این مدارس دارای مربیان درجه یک از منطقه هستند که از تکنیک و روش های آموزشی نوین برای تدریس در مدارس تیزهوشان استفاده می کنند.

در اصل، دانش آموخته گان در این مدارس برای رویارویی با چالش های آینده، مانند امتحانات ورودی دانشگاه، آمادگی لازم را کسب می کنند. شهریه مدارس تیزهوشان مهاباد در بین مدارس مختلف سمپاد متفاوت است. برای اطمینان از پذیرش در این مدارس، دانش آموزان باید ابتدا در سامانه دانش آموزی سمپاد ثبت نام و سپس در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند.

این امتحان برای هر دو دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم برگذار می شود. شرایط کلی این دو آزمون یکسان است اما منابع، نمونه سوالات و معیار امتیازدهی متفاوتی دارند. این آزمون ها مهارت های تحلیلی، هوش و استعداد تحصیلی دانش آموزان را ارزیابی می کنند. ادامه تحصیل در مدرسه های سمپاد مهاباد تنها در صورت کسب نمرات خیلی خوب در این امتحانات و حفظ سابقه تحصیلی قوی ممکن می شود. برای آشنایی بیشتر با این مدارس برجسته کشور با ما همراه باشید.


لیست مدارس تیزهوشان مهاباد

در لیست مدارس سمپاد ایران، چهار مدرسه به مهاباد تعلق می گیرد. مدرسه های سمپاد مهاباد دارای تعداد زیادی از معلمان ماهر و دانش آموزان با استعداد هستند. دانش آموزان در این مدارس از طریق برنامه های آموزشی متمرکز خود، می توانند دانش لازم برای پیشرفت های تحصیلی خود کسب کنند. مدارس این شهر عبارتند از:

دوره اول

  1. مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان مهاباد
  2. مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا مهاباد

دوره دوم

  1. متوسطه دوره دوم پسرانه شهید بهشتی
  2. دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان مهاباد

آدرس مدارس تیزهوشان مهاباد

لیست مدارس تیزهوشان مهاباد

توجه به مکان و آدرس مدارس تیزهوشان می تواند تاثیر زیادی در روند ایاب و ذهاب و حتی راحتی والدین دانش آموزان داشته باشد. پس قبل از انتخاب مدرسه سمپاد برای فرزندان خود به آدرس مدارس تیزهوشان مهاباد توجه کنید.

آدرس  تیزهوشان مهاباد
دوره نام مدرسه تلفن آدرس
اول مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان  مهاباد
مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا  مهاباد
دوم متوسطه دوره دوم پسرانه شهید بهشتی 04442450620 مهاباد , فلکه مادر، جنب کلینیک شبانه روزی خاتم الانبیا
دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان مهاباد 04442233284

۰۴۴۴۲۴۵۰۶۱۱

خیابان صلاح الدین ایوبی غربی جنب اداره اطلاعات

این مدارس دارای سایت اختصاصی نیستند.شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مهاباد

برای درک کامل شرایط ثبت نام مدرسه های سمپاد مهاباد، سازمان ملی استعدادهای درخشان دفترچه ای تحت نام دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان این سال تحصیل را ارائه می دهد. این دفترچه شامل کلیه شرایط و ضوابطی است که متقاضیان برای ثبت نام در دوره های متوسطه اول و دوم مدارس استعدادهای درخشان باید بدانند.

طبق مفاد این دفترچه، برای دوره اول، دانش آموزان باید در تمام دروس در نیمسال دوم هر دو پایه پنجم و ششم، نمره خیلی خوب کسب کنند. البته اگر تنها یک درس آنها خوب باشد و مابقی خیلی خوب هم امکان شرکت در این مدارس را دارند. شرط دوم، کسب نمره بالا در آزمون ورودی است. احتمال تغییر شرایط و قوانین وجود دارد، ما سعی می کنیم این مقاله را به روزرسانی کنیم علاوه براین می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید و از آخرین تغییرات شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مطلع شوید.


لیست مدارس تیزهوشان مهاباد

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد مهاباد

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس سمپاد مهاباد را دارند، ملزم به پرداخت شهریه تعیین شده توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هستند. میزان شهریه بر اساس عواملی مانند وضعیت مالی والدین، جمعیت محلی و امکانات آموزشی و رفاهی مدرسه متفاوت است. با توجه به این ملاحظات، مبلغ ثابت و مشخصی را نمی توان به عنوان شهریه درنظر گرفت و هر ساله امکان دارد این مبلغ فرق کند.

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد شهریه ها، بهتر است مستقیماً از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس بگیرید. البته شهریه تقریبی دوره اول و دوم متوسطه مدارس تیزهوشان مهاباد، به طور تقریبی به شرح زیر است:

شهریه مدارس تیزهوشان
حداکثر مبلغ شهریه حداقل مبلغ شهریه مقطع تحصیلی
9 میلیون تومان ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دوره متوسطه اول
14 میلیون تومان ۶ میلیون تومان دوره متوسطه دوم


سایت ثبت نام مدارس سمپاد مهاباد

دانش آموزان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان مهاباد می توانند به وب سایت جامع my.medu.ir مراجعه کنند. این سیستم کارآمد به طور موثر کلیه امور تحصیلی دانش آموزان را مدیریت می کند. از این رو دیگر نیازی به ثبت نام در پلتفرم های متعدد مانند پادا و همگام نیست.راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان مهاباد

برای ثبت نام در مدرسه های سمپاد مهاباد طبق مراحل زیر عمل کنید. اطلاعات لازم را بعد از ورود به سایت my.medu.ir، جهت دسترسی به پرتال مربوطه، وارد کنید.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد + آدرس و تلفن 1

روی گزینه آزمون سمپاد کلیک کنید.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد + آدرس و تلفن 2

روی آیکون ثبت نام کلیک کنید.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد + آدرس و تلفن 3


فرم نام نویسی را با اطلاعات خواسته شده تکمیل کنید و روی دکمه دریافت رسید کلیک نمایید.

جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مهاباد + آدرس و تلفن 4


دریافت و نگهداری کد رهگیری تا زمان تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه ای در حدود 100 هزار تومان برای تکمیل ثبت نام الزامی است.


ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد مهاباد

ظرفیت پذیرش سالانه مدارس تیزهوشان مهاباد، طبق عوامل متعددی چون بودجه سالانه، تعداد متقاضیان و امکانات موجود مدارس، تعیین می شود.  معمولا ظرفیت مدارس سمپاد مهاباد برای پایه هفتم تقریبا بین 40 تا 60 نفر و ظرفیت مدارس برای پایه دهم به طور حدودی 30 الی 50 نفر برای هر مدرسه در نظر گرفته می شود. این محدودیت در ظرفیت باعث رقابت شدیدی میان داوطلبان می شود.منابع آزمون مدارس تیزهوشان مهاباد

در مدرسه های سمپاد مهاباد، منابع مورد استفاده برای دوره اول متغیر هستند. آنچه مشخص است، سوالات این دوره برای ارزیابی جنبه های مختلف هوش دانش آموزان طراحی می شوند. از این رو، متقاضیان باید مهارت های فکری، تحلیلی و تجسمی خود را تقویت کنند. البته مطالعه کتاب های کمک آموزشی طراحی شده برای این آزمون نیز می توانند کمک کننده و موثر باشند. در مرحله دوم، تمرکز طراحان بین سوالات تحلیلی و تحصیلی تقسیم می شود. سوالات تحصیلی بر اساس محتوای کتاب های درسی پایه هشتم و نهم و سوالات تحلیلی از منابع آزاد طراحی می شوند.


لیست مدارس تیزهوشان مهاباد

نمونه سوالات مدارس سمپاد مهاباد

سوالات آزمون ورودی پایه هفتم در مدارس تیزهوشان، به شیوۀ چهارگزینه اي و به منظور سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی می شود. به ازاي هر پاسخ صحیح، 3 نمرۀ مثبت و به ازاي هر پاسخ غلط، 1نمرۀ منفی براي داوطلب در نظر گرفته می شود. براي سؤاالت بدون پاسخ، نمرهاي منظور نخواهد شد. چنانچه داوطلب در سؤالی بیش از یك گزینه را علامت زده باشد، 1 نمرۀ منفی براي او منظور خواهد شد.

نمونه سوالات ارائه شده توسط مدرسه های سمپاد مهاباد در مرحله اول شامل سوالاتی مانند تکمیل دنباله اعداد، پیش بینی الگوی اشکال، شناسایی اشیاء سه بعدی، تجسم هندسه و شناخت الگوهای تکمیل شکل هستند. برای درک عمیق تر این سوالات، بررسی سوالات سال های گذشته به شدت توصیه می شود.

بخش دوم آزمون بر برنامه درسی پایه هشتم و نهم متمرکز است و شامل دو بخش مجزای استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می شود.

در بخش تحلیلی، برای سنجش قدرت درک و تحلیل دانش آموز، متون متنوعی ارائه می شوند. دانش آموز باید با خواندن و تحلیل متون، به سوالات مربوطه جواب دهد. بخش استعداد تحصیلی شامل سوالات مربوط به قرآن و معارف اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی و ریاضی پایه های هشتم و نهم می شود.

برای پاسخگویی مؤثر به این سؤالات، مطالعه کامل کتاب های درسی مربوطه ضروری است. سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی آماده است تا در ایجاد یک برنامه مطالعاتی مناسب و آماده شدن برای آزمون، شما را راهنمایی کند.ثبت نام مدارس تیزهوشان مهاباد متوسطه اول

برای اخذ پذیرش در مقطع متوسطه اول در مدارس تیزهوشان مهاباد باید مراحل ثبت نام در آزمون را در وب سایت مربوطه انجام دهید. پس از کسب نمره قبولی در این آزمون، می توانید در مدارس ثبت نام کنید. سامانه ثبت نام آزمون مدرسه های سمپاد در فروردین 1403 باز می شود و امکان ثبت نام در آزمون وجود دارد.

برای ثبت نام در مدرسه های سمپاد مهاباد پس از آزمون، باید مدارک شناسایی و کارنامه سال قبل خود را برای تکمیل ثبت نام به مدرسه ارائه دهید. لیست پذیرفته شدگان مدرسه های سمپاد مهاباد پیش از موعد در اختیار مسئولان مربوطه قرار می گیرد. پرداخت شهریه مقرر در زمان ثبت نام الزامی است.

مراحل ثبت نام در مدرسه های سمپاد مهاباد برای سال هفتم (ابتدای دوره اول متوسطه) مشابه مراحل قبل است. اگر در کلاس های ششم و پنجم نمرات خوبی کسب کنید، اجازه ثبت نام در این مدارس به شما داده می شود. در این صورت می توانید کل دوره متوسطه اول را در آنجا تحصیل نمایید.


ثبت نام مدارس تیزهوشان مهاباد متوسطه دوم

ثبت نام در این مدارس مستلزم پرداخت شهریه، ارائه مدارک لازم، کسب نمره بالاتر از حداقل نمره قبولی مدرسه در آزمون و داشتن سوابق تحصیلی عالی است. مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان مهاباد از پایه نهم به دهم نیز روندی مشابه دوره متوسطه دوم دارد. در واقع این پایه، آغاز دوره متوسطه دوم است. اگر قصد ورود به پایه دهم در مدرسه های سمپاد مهاباد را دارید، باید پس از گذراندن موفقیت آمیز پایه نهم، اقدام به ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام در پایه دهم، می توانید تا پایه دوازدهم در مدارس تیزهوشان مهاباد ادامه تحصیل دهید.


لیست مدارس تیزهوشان مهاباد

آزمون ورودی مدارس سمپاد مهاباد

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هر ساله آزمون ورودی مدارس سمپاد را برگزار می کند. این آزمون با هدف پرورش دانش آموزان استثنایی در هر شهر، از جمله افرادی که توانایی های فوق العاده ای دارند، برگزار می شود. قبولی در آزمون ورودی سمپاد از الزامات پذیرش در مدارس تیزهوشان مهاباد است.

برای موفقیت در مرحله اول، دانش آموزان باید توانایی های تحلیلی، تجسمی و درک خود را افزایش دهند. مطالعه دقیق و تمرین سوالات مشابه برای آمادگی بسیار مهم است. کمک گرفتن از مشاوران تحصیلی با تجربه می تواند تا حد زیادی از متقاضیان در این مقطع مهم حمایت کند.


مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد مهاباد

رقابت بین دانش آموزان برای پذیرش در مدارس تیزهوشان مهاباد، به دلیل محدودیت در ظرفیت پذیرش بسیار شدید و چالش برانگیز است. برای اطمینان از پذیرش، توصیه می کنیم از یک مشاور تحصیلی راهنمایی بخواهید.

تیم مشاوران ماهر خبری نو برای کمک به دانش آموزان در تمامی مراحل پذیرش، تخصص دارد. با کمک ما دیگر نگران ثبت نام، برنامه ریزی، مطالعه و قبولی در آزمون ورودی مدارس سمپاد مهاباد نباشید. خدمات جامع ما عبارتند از: افزایش استعداد تحصیلی، ارائه آمادگی کامل برای امتحان، ارائه پشتیبانی پایدار تا پایان موفقیت آمیز آزمون، راهنمایی دانش آموزان برای مقابله با چالش های آینده در فرآیند پذیرش و آشنایی آنها با محیط رقابتی. نتایج آزمون مدارس سمپاد مهاباد در مرداد ماه و در سایت my.medu.ir منتشر می شود. نتایج آزمون در پورتال دانش آموزی شما قرار خواهد گرفت.


جمع بندی

در صورت عدم دریافت کمک از یک مشاور با تجربه، ورود به مدارس تیزهوشان مهاباد می تواند چالش هایی را برای شما ایجاد کند. اما قبولی و ادامه تحصیل در چنین مدارسی نه تنها توانایی های تحصیلی دانش آموز را افزایش می دهد، بلکه آینده تحصیلی روشن را تضمین می کند.

اساتید و مسئولین این مؤسسات با به کارگیری رویکردهای نوین تحصیلی و آموزشی، به دانش آموزان کمک می کنند تا تمام انرژی خود را برای قبولی و موفقیت دانش آموزان به کاربگیرند. برای تضمین جایگاه خود و اطمینان از قبولی در این مدارس ویژه، همین حالا با مشاوران تحصیلی تلفنی (از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099071613) تماس بگیرید تا توصیه های ارزشمندی را به شما ارائه می دهند.


سوالات متداول

·         آیا خبری نو می تواند به دانش آموزان برای موفقیت در آزمون دوره اول کمکی کند؟

بله؛ ما با معرفی کتب کمک آموزشی و مشاوره و برنامه ریزی، استعدادهای تحلیلی، ادراکی و دیگر توانایی های لازم برای قبولی در آزمون دوره اول را پرورش می دهیم.

·         آیا مدرسه های تیزهوشان مهاباد خوابگاه دارند؟

خیر؛ این مدارس خوابگاه ندارند.

·         چطور از هزینه دقیق امسال تیزهوشان مهاباد مطلع شویم؟

برای این امر، با مدرسه مورد نظر از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مهاباد و اطلاع از شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی