جهت مشاوره در زمینه ورود به مدارس تیزهوشان خرمدره و شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68756

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

در این مقاله لیست مدارس تیزهوشان خرمدره را همراه با آدرس در اختیار شما عزیزان قرارداده ایم. همچنین امکان تماس تلفنی برای اطلاع از شهریه و شرایط ثبت نام را فراهم کرده ایم. مدارس تیزهوشان خرمدره با هدف بالا بردن کیفیت تحصیلی و آموزشی دانش آموزان تاسیس شدند. این مدارس تحت نظر سازمان ملی استعدادهای درخشان (سمپاد) اداره می شوند؛ به همین دلیل شرایط قبولی در آن ها با سایر مدارس متفاوت است.

امروزه اهمیت تحصیل در میان والدین و دانش آموزان بسیار بیشتر شده است؛ حتی اغلب آن ها تمایل به درس خواندن در مدارسی مانند تیزهوشان را دارند. مدارس تیزهوشان سطح علمی بسیار بالایی دارند و از معلمان و اساتید با تجربه و گزینش شده بهره می برند.

هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان برای پذیرفته شدن در مدارس تیزهوشان خرمدره با هم به رقابت می پردازند، اما تنها تعداد محدودی از آن ها (بنا بر ظرفیت اعلام شده توسط مدارس) موفق به ثبت نام در این مدرسه ها می شوند.

مدارس تیزهوشان در مقاطع متوسطه اول (پایه هفتم) و متوسطه دوم (پایه دهم) اقدام به پذیرش دانش آموزان واجد شرایط می کنند. داوطلبانی که قصد تحصیل در مدرسه های تیزهوشان را دارند، باید در آزمون این مدارس شرکت کرده و نمره قبولی را کسب کنند. در ادامه به بررسی امکانات ویژه و مزایای مدارس سمپاد خرمدره می پردازیم:

 • این مدرسه ها دارای امکانات آموزشی، آزمایشگاهی و رفاهی بیشتری نسبت به مدارس دولتی و غیرانتفاعی هستند.
 • مدرسه های تیزهوشان خرمدره از معلمان برجسته و با تجربه برای تدریس و علم آموزی استفاده می کنند.
 • در این مدرسه ها علاوه بر آموزش محتوای کتاب درسی، از کتاب ها و منابع کمک آموزشی مختلفی استفاده می شود.
 • هر ساله در مدارس تیزهوشان، آزمون پیشرفت تحصیلی به صورت هماهنگ کشوری برای تعیین سطح دانش آموزان برگزار می شود.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

امروزه و با همت سازمان سمپاد، مدارس تیزهوشان در سراسر کشور و در اغلب شهرها وجود دارند. اطلاع از لیست مدارس سمپاد ایران می تواند به شما در شناخت این مدرسه ها در شهرهای مختلف کمک کند. دانش آموزان می توانند با آگاهی از فهرست مدارس تیزهوشان خرمدره، از موقعیت مکانی این مدرسه ها مطلع شده و درباره معلمان و کادر آموزشی مدرسه، اطلاعات مهمی را به دست آورند.

لازم است بدانید که ثبت نام در مدارس تیزهوشان بر خلاف سایر مدرسه ها بر اساس محل سکونت دانش آموزان انجام نمی شود. به عنوان نمونه اگر در یک شهری تنها یک مدرسه تیزهوشان وجود داشته باشد، تمامی دانش آموزان آن شهر فارغ از منطقه سکونت خود، می توانند با قبولی در آزمون، در این مدرسه مشغول به تحصیل شوند. در ادامه لیست مدارس تیزهوشان خرمدره را بیان می کنیم:

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان خرمدره
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی خرمدره
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه فرزانگان خرمدره
 • دبیرستان دوره دوم تیزهوشان زنجان پسرانه دکتر شهریاریآدرس مدارس تیزهوشان خرمدره

همانطور که بیان کردیم، امروزه مدارس تیزهوشان در سراسر کشور دایر هستند و همه ساله نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود تا دانش آموزان خلاق و با استعداد بیشتری بتوانند دوران تحصیل خود را در این مدارس سپری کنند. معمولا دانش آموزان این مدارس، آینده تحصیلی و شغلی بهتری نیز دارند.

آگاهی از آدرس مدارس سمپاد خرمدره می تواند به شما کمک کند تا نزدیک ترین مدرسه به خانه خود را شناسایی کنید و بتوانید آن را در فرم ثبت نام اینترنتی این مدرسه ها وارد کنید. جدول زیر آدرس مدارس تیزهوشان خرمدره را نشان می دهد:

ردیف نام مدرسه آدرس مدرسه
1 دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان (دوره اول) خرمدره، پشت فرمانداری، انتهای کوچه اندیشه پنجم

 

2 دبیرستان دخترانه فرزانگان خرمدره (دوره دوم) خرمدره، بلوار امیرکبیر، خیابان تختی، کوچه اندیشه 5

 

3 دبیرستان پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی خرمدره (دوره اول) خیابان شهرداری
4 دبیرستان تیزهوشان زنجان پسرانه دکتر شهریاری (دوره دوم) میدان معلم

** برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مدارس تیزهوشان خرمدره می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

سایت مدارس تیزهوشان خرمدره

دانش آموزان پایه های ششم و نهم که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان خرمدره را دارند، باید در زمان تعیین شده توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، ثبت نام خود را به صورت اینترنتی و در سایت مدارس سمپاد خرمدره انجام دهند.

دانش آموزانی که شرایط ثبت نام در این مدارس را دارند، باید به آدرس اینترنتی my.medu.irمراجعه کرده و فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که برای ورود به این سامانه داشتن کد ملی داوطلب و رمز عبور الزامی است.
شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره

تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل دانش آموزان در خصوص این موضوع مسئولیتی ندارند.

کارت ورود به جلسه (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردي، عكس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه)، هفت روز قبل از تاریخ برگزاري تا روز برگزاري آزمون، از طریق سامانه ثبت نام به نشانی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که شرکت داوطلبان در جلسه آزمون، بدون ارائه کارت ورود به جلسه، ممنوع است هرگونه تغییر احتمالی در زمان و ساعت برگزاري آزمون از طریق مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعدادهاي درخشان اعمال خواهد شد. برای همین دانش آموزان باید به اطلاعیه های صادر شده توجه کنند.

داوطلبان شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره می توانند با مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام این آزمون، از تمام شرایط ثبت نام مدارس سمپاد خرمدره آگاه شوند. در این دفترچه، تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانش آموزان ذکر شده است. مهم ترین شرایط ثبت نام در مدارس سمپاد به شرح زیر است:

 • داشتن تابعیت ایرانی برای هر دو مقطع متوسطه اول و دوم
 • کسب نمره خیلی خوب در تمام درس های نوبت دوم پایه های پنجم و ششم ابتدایی برای داوطلبان متقاضی پایه هفتم و کسب حداقل معدل کل 19 در پایه هشتم برای داوطلبان متقاضی پایه دهم

تبصره: دانش آموزان غیر ایرانی نیز می توانند با دارا بودن مدارکی خاص در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند. علاوه بر این، اگر دانش آموز در مجموع دو پایه تحصیلی پنجم و ششم، حداکثر در یک درس امتیاز خوب را کسب کرده باشد، می‌ تواند در آزمون تیزهوشان شرکت کند. توجه داشته باشید که شرایط ثبت نام مدارس سمپاد، در سال های اخیر دچار تغییرات فراوانی شده است؛ بنابراین باید قبل از ثبت نام، از بروز بودن شرایط ثبت نام اطمینان کافی را حاصل نمایید یا برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن 1

هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد خرمدره را همانند تمامی مدارس تیزهوشان کشور، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تعیین می کند. این هزینه بسته به شرایط آزمون در سال های مختلف، متفاوت است. دانش آموزان باید برای ثبت نام و تکمیل فرم شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره، مبلغی را به صورت اینترنتی و از طریق کارت های بانکی عضو مجموعه شتاب، پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است که مدارس تیزهوشان نیز شهریه پرداز هستند؛ یعنی دانش آموزان باید برای تحصیل در این مدارس، مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند. شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری به دفتر مدیریت مدرسه مورد نظر خود، از مبلغ شهریه و نحوه پرداخت آن مطلع شوید. جدول زیر میزان تقریبی شهریه مدارس تیزهوشان را بیان می کند:

مقطع تحصیلی حداقل میزان شهریه حداکثر میزان شهریه
متوسطه اول ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان 9 میلیون تومان
متوسطه دوم ۶ میلیون تومان 14 میلیون تومان

** برای اطلاع از میزان شهریه مدارس تیزهوشان خرمدره و نحوه پرداخت شهریه این مدارس، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره

به طور معمول زمان ثبت نام مدارس سمپاد خرمدره چند ماه پیش از برگزاری آزمون اعلام می شود. زمان دقیق ثبت نام این آزمون را سازمان سمپاد از طریق رسانه های عمومی و مراجع رسمی خود، به اطلاع داوطلبان می رساند.

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان پایه های هفتم و دهم را دارند، باید در زمان مشخص شده، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. توصیه می شود داوطلبان ثبت نام خود را در روزهای ابتدایی آغاز نام نویسی انجام دهند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، فرصت کافی برای برطرف کردن آن را داشته باشند. توجه داشته باشید که این زمان پس از تمام شدن، قابل تمدید نخواهد بود.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره

ثبت نام مدارس سمپاد خرمدره به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان باید در ابتدا با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس سمپاد خرمدره، اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. متقاضیانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان خرمدره ثبت نام کنند، لازم است در مهلت اعلام شده توسط سازمان سمپاد به نشانی اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایند.راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره

اگر تاکنون به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نکرده اید، می توانید از راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره استفاده نمایید. این راهنما می تواند به شما در داشتن ثبت نامی موفق کمک کند. برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان، در ابتدا لازم است که آدرس اینترنتی  my.medu.ir را در مرورگر سیستم یا تلفن همراه هوشمند خود تایپ کنید تا وارد سامانه جامع ثبت نام شوید.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن 2

حال باید گزینه آموزشی را از منوی پیش روی خود انتخاب کرده و بعد از آن گزینه آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان را بزنید. اکنون صفحه ای برای ورود نام کاربری (معمولا کد ملی دانش آموز) و رمز عبور داوطلب نمایش داده می شود. بعد از تایید مشخصات شما توسط سامانه، فرم ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد در اختیار شما قرار می گیرد.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن 3

داوطلبان باید اطلاعات خواسته شده در این فرم را با دقت و به درستی تکمیل کنند. در انتهای این فرم شما می توانید نزدیک ترین مدرسه به محل زندگی خود را از فهرست مداری نمایش داده شده، انتخاب کنید.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن 4 لازم به ذکر است که تنها حق انتخاب 3 مدرسه را دارید. حال می توانید فرم تکمیل شده را ذخیره کرده و به مرحله بعد بروید.

لیست مدارس تیزهوشان خرمدره + آدرس و تلفن 5

در مرحله آخر ثبت نام باید هزینه آن را به صورت آنلاین و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. بعد از پرداخت موفق این مبلغ، یک کد رهگیری برای دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت عدم دریافت کد رهگیری باید مشکل خود را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید.
ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان خرمدره

ظرفیت پذیرش دبیرستان هاي دوره اول و دوم استعدادهاي درخشان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان و با بررسی و تأیید نهایی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تعیین شده است که در هنگام ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام، به اطلاع داوطلبان می رسد.

ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد خرمدره بر اساس ظرفیت مدارس تیزهوشان این شهر تعیین می شود. این ظرفیت کاملا محدود است؛ به همین دلیل رقابت سنگینی را در میان دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدرسه ها ایجاد می کند.

معمولا ظرفیت پذیرش دانش آموزان در مدارس سمپاد خرمدره، در پایه هفتم تقریبا بین 40 الی 60 نفر و در پایه دهم حدودا 30 الی 50 نفر است. داوطلبان محترم می توانند در زمان تکمیل فرم ثبت نام، مدرسه مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایند.
منابع آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره

تمامی سوالات طرح شده در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، بر اساس متن کتاب های درسی هستند. بر اساس قوانین تعیین شده توسط سازمان سمپاد، منابع آزمون مدارس سمپاد خرمدره همان کتاب های درسی هستند. این سوالات با هدف تعیین هوش و استعداد تحلیلی داوطلبان طراحی می شوند.

دانش آموزان پایه ششم باید با مطالعه دقیق کتاب های درسی خود و تمامی کتاب های سال پنجم، در این آزمون موفق شوند. علاوه بر این می توانند از منابع کمک آموزشی نیز استفاده کنند. داوطلبان پایه نهم نیز با تسلط کافی بر روی کتاب های درسی پایه نهم و هشتم می توانند شانس خود را برای موفقیت در آزمون تیزهوشان افزایش دهند.لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

نمونه سوالات مدارس تیزهوشان خرمدره

یکی از روش های قبولی در مدارس تیزهوشان بررسی نمونه سوالات سال های قبل است. داوطلبان با استفاده از نمونه سوالات مدارس خرمدره می توانند مباحث مهم کتاب های درسی را تشخیص دهند و با سطح سوالات آشنا شوند. بررسی نمونه سوالات مدارس تیزهوشان خرمدره استرس داوطلبان را کاهش داده و شانس موفقیت آن ها را بیشتر می کند. علاوه بر این قدرت یادگیری آن ها را افزایش می دهد.


ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره متوسطه اول

دانش آموزان محصل در پایه ششم که قصد شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم را دارند، باید در مهلت تعیین شده توسط سازمان سمپاد، مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند. داوطلبان باید بعد از مطالعه دفترچه راهنمای آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام، نسبت به نام نویسی خود اقدام فرمایند.
ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره ششم به هفتم

داوطلبان پایه ششم باید در مهلت اعلام شده به وب سایت my.medu.irمراجعه نمایند. توجه داشته باشید که تنها زمانی مجاز به شرکت در آزمون مدارس سمپاد هستید که هزینه ثبت نام خود را پرداخت نموده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده باشید.ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره متوسطه دوم

داوطلبان پایه نهم شهر خرمدره که می خواهند در مدارس سمپاد این شهر ثبت نام کنند، باید به وب سایت my.medu.ir مراجعه کرده و فرم ثبت نام خود را با ورود اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس محل سکونت و… تکمیل نمایند.
ثبت نام مدارس تیزهوشان خرمدره نهم به دهم

همانطور که بیان کردیم آزمون مدارس سمپاد خرمدره به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان باید برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره مدارک هویتی و تحصیلی خود را در سامانه جامع ثبت نام آزمون سمپاد، بارگذاری نمایند.


لیست مدارس تیزهوشان خرمدره

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خرمدره

آزمون ورودی مدارس سمپاد خرمدره به صورت کشوری و همزمان با تمام نقاط کشور برگزار می شود. در این آزمون تنها از سوالات تستی استفاده شده است. این سوالات از درس های اختصاصی هر پایه مانند شیمی، ریاضی، فیزیک و درس های عمومی هستند. تعداد سوالات هر درس بسته به اهمیت و ضریب آن درس دارد.
مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد خرمدره

مشاوره قبولی تاثیر بسیار زیادی در موفقیت شما در آزمون مدارس سمپاد دارد. مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره می تواند درصد قبولی داوطلبان را تا حد زیادی افزایش دهد. یک مشاور خوب با ارائه برنامه تحصیلی جامع و کامل، می تواند در موفقیت شما تاثیرگذار باشد.

کاهش استرس و اضطراب در زمان برگزاری آزمون، کمک به پیشرفت تحصیلی و شغلی، ارائه راه حل های لازم در جهت مقابله با مشکلات تحصیلی و افزایش اعتماد به نفس از مزایای مهم استفاده از مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان است.
اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره

نتایج آزمون مدارس سمپاد خرمدره، بعد از چند ماه از زمان برگزار شدن آزمون و به صورت همزمان با نقاط دیگر کشور، اعلام می شود. اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد نیز به صورت اینترنتی بوده و در وب سایت های مربوطه منتشر می شود. زمان دقیق اعلام نتایج توسط سازمان سمپاد به داوطلبان می رسد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به وب سایت my.medu.ir  نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند. داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان خرمدره قبول نشده اند، می توانند دو هفته بعد از اعلام نتایج، اعتراض خود را نسبت به آزمون در سامانه ثبت کنند. توجه داشته باشید که به همراه داشتن کد ملی و رمز عبور شخصی نیز در زمان اعلام نتایج آزمون، برای ورود به سامانه الزامی است.
سوالات متداول

1-زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان مدارس خرمدره به چه صورت اعلام می شود؟

این زمان توسط سازمان سمپاد تعیین شده و از طریق مدرسه ها و رسانه های عمومی به اطلاع داوطلبان می رسد.

2-چه مدارکی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مورد نیاز است؟

به همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه برای وارد کردن اطلاعات هویتی و داشتن یک عکس 3*4 برای آپلود در سامانه الزامی است.

3-از چه طریق می توانیم از امکانات مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود مطلع شویم؟

داوطلبان عزیز می توانند با آگاهی از آدرس مدارس تیزهوشان شهر خود، به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کرده و با امکانات و فضای مدرسه آشنا شوند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ورود به مدارس تیزهوشان خرمدره و شهریه این مدارس

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی