جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68626

لیست مدارس تیزهوشان پیشوا + آدرس و شماره تلفن (جدید)

لیست مدارس تیزهوشان پیشوا

در این مقاله لیست مدارس تیزهوشان پیشوا را به همراه لیست آدرس و شماره تلفن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. مدارس تیزهوشان پیشوا، پذیرش دانش اموز دختر و پسر در مقاطع متوسطه اول و دوم دارند.

دانش‌آموزانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان پیشوا را دارند، باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند. آزمون ورودی برای مدارس تیزهوشان در پیشوا در دو بخش هوش و استعداد و دروس پایه برگزار می‌شود که دانش آموزان می توانند با سعی و تلاش و قبولی در آزمون ورودی، خودشان را برای ادامه تحصیل در این مدارس آماده کنند.

مدارس سمپاد  پیشوا، مدارسی هستند که با هدف پرورش استعدادهای درخشان دانش‌آموزان در این شهر تاسیس شده‌اند. این مدارس، علاوه بر کیفیت آموزش، دارای امکانات تحصیلی بسیاری هستند که می‌توانند به پیشرفت دانش‌آموزان کمک کنند. اما احتمال قبولی همه دانش آموزان در این مدارس وجود ندارد. چون ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد پیشوا نسبت به تعداد کل دانش آموزان خیلی کم است.

اطلاع از شرایط ثبت نام و قبولی در آزمون می تواند تاثیر زیادی در شانس قبولی دانش آموزان داشته باشد. برای همین ما سعی کرده ایم در این مقاله تمام جزئیات مربوط به مدارس سمپاد پیشوا را مورد بررسی قرار دهیم تا با کسب اطلاع بیشتر بتوانید راحت تر و مهمتر قدم بردارید.


نحوه برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد پیشوا چگونه است؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان پیشوا، می‌تواند فرصت مناسبی برای پیشرفت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان باشد. دانش‌آموزانی که قصد ورود به این مدارس را دارند، باید با اطلاع از شرایط و نحوه برگزاری آزمون، برای شرکت در آزمون آماده شوند.

برای ورود به مدارس تیزهوشان پیشوا، دانش‌آموزان باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در پیشوا، در دو بخش هوش و استعداد و دروس پایه برگزار می‌شود. بخش هوش و استعداد، شامل سوالات چهارگزینه‌ای است که دانش‌آموزان باید پاسخ مناسب را انتخاب کنند. بخش دروس پایه، شامل سوالات تشریحی و چهارگزینه‌ای است که دانش‌آموزان باید به آنها پاسخ دهند.


لیست مدارس تیزهوشان پیشوا

در حال حاضر، دو مدرسه تیزهوشان در پیشوا وجود دارند. در ادامه لیست مدارس تیزهوشان پیشوا را آورده ایم.

مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی (دخترانه) دوره اول و دوم
  مدرسه تیزهوشان شهید رجایی (پسرانه) دوره اول و دوم

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان در پیشوا

ثبت نام در مدارس سمپاد پیشوا با شرایط و ضوابط مشابه سایر مدارس تیزهوشان همراه است. دانش آموزان باید قبل از ثبت نام در این مدارس از شرایط آن آگاه باشند.

شرایط عمومی •         تابعیت ایرانی

•         کسب نمرات خیلی خوب در همه‌ درس ها

•         دارا بودن شرایط سنی لازم

•         برخورداری از سلامت جسمی و روانی

شرایط اختصاصی ششم به هفتم
 • اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی
 • کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی
 • کسب نمره خوب در یک درس و خیلی خود در باقی دروس پایه ششم
نهم به دهم •         اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم

•         دارا بودن معدل کل سالانه 18در پایه هشتم

اما دانش آموزان پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل کل خردادماه پایه هشتم و نوبت اول پایه نهم آنان حداقل 18 باشد، بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی پایه دهم، مجاز به ادامه تحصیل در دبیرستان های دوره دوم استعدادهای درخشان خواهند بود. پذیرش قطعی این قبیل دانش آموزان، منوط به احراز شرایط مادۀ 16 آئین نامه مدارس استعدادهای درخشان است.

ظرفیت پذیرش دبیرستان هاي دوره اول و دوم استعدادهاي درخشان در هر شهرستان با در نظر گرفتن مناطق تحت پوشش، بر اساس پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان و با بررسی و تأیید نهایی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تعیین شده است که در هنگام ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام، به اطلاع داوطلبان می رسد.

(احتمال تغییر در شرایط مدارس تیزهوشان پیشوا وجود دارد، ما سعی می کنیم این مقاله را به روزرسانی کنیم، می توانید جهت کسب اطلاعات جدید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید)


زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان پیشوا

دانش اموزان برای شرکت در آزمون مدارس سمپاد پیشوا در فروردین ماه باید اقدام کنند. هنگام ثبت نام چند نکته را مد نظر داشته باشید:

 • فرصت برای ثبت نام محدود است.
 • مدارک شناسایی برای ثبت نام الزامی است. (بهتر است قبل از شروع ثبت نام تمامی مدارک را اماده داشته باشید.)
 • اطلاعات فردی باید به طور کامل پرداخت شود در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.

معمولا والدین دانش آموزان حدود یک هفته الی 10 روز فرصت داده می شود که با مراجعه به سامانه ثبت نام خود را انجام دهند اما با توجه به برخی مسائل امکان دارد این تاریخ نیز تغییراتی داشته باشد که در نهایت از طریق سایت اصلی مدارس تیزهوشان پیشوا اعلام خواهد شد.


راهنمای تصویری ثبت نام مدارس سمپاد  پیشوا

ثبت نام مدارس سمپاد پیشوا در نشانی اینترنتی  my.medu.ir انجام می شود. همچنین تمامی اطلاع رسانی ها از طریق همین سایت صورت می گیرد. در این بخش یک راهنمای تصویری برای ثبت نام ازمون ورودی مدارس تیزهوشان قرارداد شده است.

 1. مرحله اول: وارد سایت my.medu.ir شوید و پایه خود را وارد کنید.
 2. مرحله دوم: از طریق درگاه دولت و شماره موبایل، وارد پنل خود شوید.
 3. گزینه ثبت نام در موعد ثبت نام مدارس فعال می شود، روی آن کلیک کنید و فرم ثبت نام و اطلاعات دانش آموز را تکمیل کنید.

منبع آزمون مدارس تیزهوشان پیشوا

 • برای قبول شدن در مدارس تیزهوشان قطعا سخت ترین بخش ازمون ورودی مدارس سمپاد پیشوا محسوب می شود. برای قبولی در این ازمون می توانید از منابع زیر کمک بگیرید:
 • پایه هفتم: امتحان بر اساس استعداد تحلیلی دانش اموز برگزار می شود. در این پایه نمی توان منبع خاصی را در نظر گرفت زیرا بر پایه استعداد دانش اموزان برگزار می شود.
 • پایه نهم: این امتحان بر پایه استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی برگزار می شود که شامل دروس ریاضیات، علوم تجربی، قرآن، زبان و ادبیات فارسی است.
 • پایه دهم: این امتحان نیز بر پایه استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی دانش اموزان برگزار می شود که شامل دروس هشتم و نهم ریاضیات، علوم تجربی، قرآن، مطالعات اجتماعی و زبان ادبیات فارسی می شود.
 • منابع کمک آموزشی: این منایع شامل کتب تست و کمک اموزشی است. کتاب‌های کمک آموزشی برای یادگیری مفاهیم و مطالب درسی و کتاب‌های تست برای تقویت مهارت تست زنی مفید بسیار هستند و شانس قبولی در مدارس تیزهوشان را افزایش می دهد. به همین دلیل دانش اموزان علاوه بر کتب درسی باید از این کتب نیز استفاده کنند.

(احتمال تغییر در اطلاعات ثبت نام مدارس تیزهوشان پیشوا وجود دارد، ما سعی می کنیم این مقاله را به روزرسانی کنیم، می توانید جهت کسب اطلاعات جدید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید)

نمونه سوالات مدارس تیزهوشان پیشوا

مدارس سمپاد  پیشوا، علاوه بر کیفیت آموزش، دارای امکانات تحصیلی بسیاری هستند که می‌توانند به پیشرفت دانش‌آموزان کمک کنند. برخی از مهمترین مزایا تحصیل در مدارس سمپاد پیشوا عبارتند از:

 • برنامه درسی غنی و متنوع
 • معلمان مجرب و متخصص
 • امکانات آموزشی و پرورشی پیشرفته
 • فرصت‌های مطالعاتی و پژوهشی

برای امادگی در ازمون تیزهوشان قطعا حل سوالات شانس قبولی دانش اموز را افزایش می دهد، پیشنهاد می کنیم برای دریافت فایل دانلودی نمونه سوالات مدارس تیزهوشان پیشوا با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

ثبت نام متوسطه اول مدارس سمپاد  پیشوا

مدارس سمپاد هم اکنون در پایه های هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزانی که شرایط ثبت نام را دارند می ‌کند. هر یک از دانش آموزانی که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان را دارند بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام باید وارد سایت (my.medu.ir)  شوند و مراحل ثبت نام را تکمیل به طور کامل و با اطلاعات حقیقی تکمیل کنند.


ثبت نام متوسطه دوم مدارس تیزهوشان پیشوا

دانش اموزان کلاس نهم نیز می توانند از طریق سایت my.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند. چنانچه معدل شما بالای 18 است می توانید بدون ازمون و به صورت گزینشی به مدارس سمپاد پیشوا راه پیدا کنید، در غیر این صورت باید در ازمون شرکت کنید و در صورت قبولی به این مدارس راه پیدا خواهید کرد.

علاوه بر آن، ثبت نام دانش اموزانی که قصد دارن در پایه دهم تحصیل کنند از طریق سایت my.medu.ir انجام می شود. دانش اموزان باید در فرصت تعیین شده اقدام به ثبت نام کنند وگرنه از ثبت نام محروم خواهید شد.


آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پیشوا

برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان، دانش آموزان باید اطلاعات شخصی خود و مدرسه مورد نظر را ارائه دهند. در شهرهایی که بیش از یک مدرسه تیزهوشان وجود دارد، دانش آموزان می توانند تا سه مدرسه را به ترتیب اولویت انتخاب کنند. آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پیشوا یک آزمون رقابتی است و تنها دانش آموزانی که نمره قبولی کسب کنند، می توانند در این مدارس تحصیل کنند.

مشاوره دوره قبولی مدارس تیزهوشان پیشوا

مدارس تیزهوشان پیشوا

قبولی در آزمون ورودی مدارس سمپاد  پیشوا، همواره از مهم ترین مسائل دانش آموزان برتر پیشوا در مقاطع تحصیلی مختلف بوده است. گاهی مشاهده شده که دانش آموزان علی رغم تلاش زیاد، در این آزمون قبول نشده اند. این امر باعث شده است که این آزمون برای بسیاری از دانش آموزان و والدین، مسئله ای مهم تر از کنکور سراسری تبدیل شود.

موفقیت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پیشوا، مانند تمامی آزمون های سخت دیگر، با تلاش و برنامه ریزی دست یافتنی است. دانش آموزان می توانند با مطالعه منابع معتبر و شرکت در دوره های آموزشی، آمادگی لازم را برای شرکت در این آزمون کسب کنند.

اما مهمترین فاکتور در قبولی آزمون ورودی مدارس سمپاد پیشوا، مشورت با یک مشاوره باتجربه و آگاه نسبت به شرایط ثبت نام و قبولی در این مدارس است. یک مشاور با تجربه می تواند اطلاعات زیادی را در مورد روند قبولی و انتخاب بهترین راهکارها را به دانش آموزان ارائه دهد. پس اگر به دنبال تضمین قبولی خود در مدارس سمپاد پیشوا هستید، می توانید روی کمک مشاورین تحصیلی خبرینو حساب کنید. انتخاب یک مشاور کاربلد، یعنی هموار کردن نیمی از مسیر موفقیت برای آینده ای درخشان.


اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پیشوا

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پیشوا معمولا چند هفته پس از برگزاری آزمون می باشد. دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir، نتایج آزمون را مشاهده کنند.

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان پیشوا، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در مرحله اول ابتدا به سایت پادا مراجعه کنید.
 • سپپس بر روی گزینه “آموزشی” کلیک کنید.
 • در مرحله بعد بر روی گزینه “آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان” کلیک نمایید.
 • نام کاربری، کد ملی دانش آموز، و رمز عبور پادا خود را در کارد مشخص شده وارد کنید.
 • بر روی گزینه “دریافت نتایج تیزهوشان” کلیک نمایید تا نتایج ازمون را بتوانید مشاهده کنید.

همچنین لازم به ذکر است دانش آموزانی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا 10 روز پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به صورت کتبی به مدرسه محل قبولی خود ارسال کنند.


سوالات متداول

 • شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان پیشوا چیست؟

برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان در پیشوا، دانش آموزان باید شرایط عمومی زیر را داشته باشند:

 • تابعیت ایرانی
 • داشتن سلامت جسمی و روانی
 • داشتن معدل بالای ۱۹ در پایه تحصیلی خود

 • شرایط سنی ثبت نام در مدارس تیزهوشان پیشوا چیست؟

برای ثبت نام در پایه هفتم تیزهوشان پیشوا، دانش‌آموزان باید در تاریخ ۳۱ شهریور سال جاری، حداقل ۱۲ سال تمام و حداکثر ۱۴ سال تمام داشته باشند.


 • نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان پیشوا چگونه است؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان پیشوا، به صورت اینترنتی انجام می‌شود. دانش‌آموزان می‌توانند برای ثبت نام، به سایت مدارس تیزهوشان my.medu.ir مراجعه کنند.


 • منابع مطالعه برای آزمون تیزهوشان پیشوا چیست؟

کتاب‌های کمک‌آموزشی مختلفی برای آزمون تیزهوشان پیشوا منتشر شده‌اند. این کتاب‌ها شامل سوالات و تمرین‌های متنوعی هستند که می‌توانند به دانش‌آموزان در یادگیری مطالب و آماده‌سازی برای آزمون کمک کنند.


 • نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان پیشوا چگونه است؟

دانش آموزانی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا ۱۰ روز پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به صورت کتبی به مدرسه محل قبولی خود ارسال کنند.


به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی