جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68728

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد + آدرس و شماره تلفن

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد

در این مقاله لیست مدارس تیزهوشان سراب را به همراه آدرس و شماره تلفن جدید در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. مدارس تیزهوشان سراب از مدارس برتر برای آموزش دانش آموزان، است.

انتخاب در مدارس تیزهوشان نجف آباد که دارای تدریس حرفه ای و امکانات عالی هستند، آینده بسیار موفقی برای دانش آموزان رقم می زند. برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید از دروان کودکی و نوجوانی انتخاب های درستی داشته باشید. موسسات آموزشی در سال های تحصیلی کمک زیادی به رشد و پرورش استعدادهای کودکان می کنند.

مدارس تیزهوشان نجف آباد با این هدف فعالیت می کنند تا دانش آموزان باهوش محل مناسبی برای پرورش استعدادهای خود داشته باشند. مدارس تیزهوشان در دوره های متوسطه اول و دوم به تعلیم دانش آموزان می پردازند. دانش آموزانی که قصد تحصیل در این مدارس را دارند، باید در زمان تعیین شده نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند. در ابتدا باید در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند.

برای ورود به مدارس، قوانین خاصی طراحی شده و فرد متقاضی باید تمام شرایط مد نظر را داشته باشد. تنها قبولی در آزمون کافی نیست و باید بقیه شرایط مانند نمرات درسی یا معدل هم عالی باشد. بهترین مربیان و معلمان هر منطقه در مدارس سمپاد نجف آباد گرد هم آمده تا محیط آموزشی مطلوبی را فراهم کند. یک دانش آموز با استعداد با استفاده از این امکانات می تواند استعداد های خود را کشف و آن ها را شکوفا کند.

رقابت خیلی زیادی برای ورود به مدارس تیزهوشان وجود دارد و هر ساله فقط تعداد کمی از دانش آموزان این شهر امکان حضور در مدارس سمپاد را دارند. در این مقاله از خبرینو با ما همراه باشید تا با نحوه ورود و ثبت نام مدارس سمپاد در نجف آباد آشنا شوید.

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد

مدرسه های نجف آباد دارای 4 جایگاه در لیست مدارس سمپاد ایران هستند. این مدارس در دوره های اول و دوم متوسطه دانش آموزان دختر و پسر را پذیرش می کنند. آزمون تیزهوشان برای همه دانش آموزان برگزار می شود و حتی دانش آموزانی که ساکن نجف آباد نباشند هم امکان شرکت در آزمون را دارند. در ادامه لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد را آورده ایم.

 • مدرسه دوره متوسطه اول دخترانه فرزانگان امین
 • مدرسه دوره متوسطه دوم دخترانه فرزانگان امین
 • مدرسه دوره متوسطه اول پسرانه شهید اژه ای
 • مدرسه دوره متوسطه دوم پسرانه شهید اژه ای

آدرس مدارس تیزهوشان نجف آباد

در هنگام ثبت نام در مدارس تیزهوشان، حتما به آدرس اصلی مدارس توجه کنید. اگرچه اکثر مدارس امروزی، خدمات سرویس ایاب و ذهاب را به دانش آموزان ارائه می دهند، اما دسترسی مناسب و ایاب و ذهاب راحت به مدارس یکی از فاکتور های مهم در انتخاب این مدارس است. برخی از آدرس مهمترین مدارس تیزهوشان نجف آباد، عبارتند از:

اسم مدرسه آدرس شماره تماس
مدرسه دوره متوسطه اول دخترانه فرزانگان امین نجف آباد، خیابان شهداء مرکزی، جنب دبیرستان حضرت خدیجه (س) (031) 42643235

 

مدرسه دوره متوسطه اول پسرانه شهید اژه ای نجف آباد، میدان شهیدان حجتی، کیلومتر 2 نجف آباد – فولادشهر، مجتمع شهید حججی (031) 42315160

 

مدرسه دوره متوسطه دوم دخترانه فرزانگان امین نجف آباد، خیابان شهداء مرکزی، جنب دبیرستان حضرت خدیجه (س) (031) 42643235

 

مدرسه دوره متوسطه دوم پسرانه شهید اژه ای نجف آباد، میدان شهیدان حجتی، کیلومتر 2 نجف آباد – فولادشهر، مجتمع شهید حججی (031) 42315160

 

مدارس تیزهوشان نجف آباد در استان اصفهان دارای سایت اختصاصی نیستند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد

تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل دانش آموزان در خصوص این موضوع مسئولیتی ندارند. کارت ورود به جلسه (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردي، عكس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه)، هفت روز قبل از تاریخ برگزاري تا روز برگزاري آزمون، از طریق سامانه ثبت نام به نشانی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

توجه: شرکت داوطلبان در جلسه آزمون، بدون ارائه کارت ورود به جلسه، ممنوع است هرگونه تغییر احتمالی در زمان و ساعت برگزاري آزمون از طریق مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعدادهاي درخشان اعمال خواهد شد. برای همین دانش آموزان باید به اطلاعیه های صادر شده توجه کنند.

(احتمال تغییر در شرایط مدارس تیزهوشان نجف آباد وجود دارد، ما سعی می کنیم این مقاله را به روزرسانی کنیم، می توانید جهت کسب اطلاعات جدید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید)

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد

افرادی که به دنبال شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد در دوره تحصیلی 1402-1403 هستند، باید در زمان ثبت نام به دفترچه ثبت نام آزمون مراجعه کنند. تمام قوانین و شرایطی که یک دانش آموز برای حضور در مدارس تیزهوشان نیاز دارد در دفترچه درج می شود. شرایط هر دوره کاملا متفاوت است که در ادامه به آن می پردازیم:

 1. شرایط دوره اول متوسطه:

شرایط ثبت نامی در دوره اول متوسطه تیزهوشان شامل داشتن تابعیت ایران است و اتباع باید اقامت دائم در ایران داشته باشند. هوش خیلی بالا در درک مفاهیم و پاسخ به سوالات از جمله شرایط پذیرش دانش آموز هستند که در آزمون بررسی می شود. شرط دیگر برای دانش آموزان این دوره، کسب نمرات عالی در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم و ششم است.

 1. شرایط دوره دوم متوسطه:

شرایط تابعیت و درک و هوش بالا برای این دوره نیز ملاک ثبت نام در نظر گرفته می شود. در مورد شرایط درسی، دانش آموزانی که دارای معدل بالای 19 در پایه هشتم باشند، اجازه ثبت نام در آزمون را دارند. دانش آموزان در امتحانات خرداد ماه پایه نهم هم باید معدل خوبی کسب کنند.

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد نجف آباد

در آغاز هر سال تحصیلی، شهریه مدارس سمپاد توسط این سازمان تعیین می شود و دانش آموزان باید این شهریه را پرداخت کنند. مقدار شهریه مدارس با توجه به وضع مالی مردم آن شهر و میزان امکانات مدرسه متفاوت است و نمی توان هزینه دقیقی را بیان کرد. برای اطلاع از شهریه دقیق می توانید با کارشناسان خبرینو تماس بگیرید. به طور میانگین، شهریه مدارس در جدول زیر قابل مشاهده است.

مقطع تحصیلی حداقل شهریه حداکثر شهریه
دوره اول ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان 9 میلیون تومان
دوره دوم ۶ میلیون تومان 14 میلیون تومان

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد

زمان دقیق ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد از طریق وزارت آموزش و پرورش هر ساله اعلام می شود. اما به طور میانگین در این سال ها زمان ثبت نام در فروردین ماه اعلام می شد.

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد

در سال های اخیر سایت جدیدی در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است تا به راحتی در آزمون سمپاد ثبت نام کنند. آدرس سایت my.medu.ir است که با مراجعه به آن می توانید ثبت نام خود را کامل کنید. تمام مراحل مانند اعلام نتایج هم در همین سایت انجام می شود. سایت مای مدیا، یک سایت کاملا تخصصی برای امور دانش آموزان است.

راهنمای تصویری ثبت نام در مدارس تیزهوشان نجف آباد

انجام ثبت نام در سایت my.medu.ir کار خیلی آسانی است و با کمک راهنمای قرار گرفته در این صفحه می توانید در آزمون سمپاد نجف آباد شرکت کنید.

مراحل ثبت نام در آزمون تیزهوشان شامل:

 • مراجعه به سایت ثبت نام به آدرس my.medu.ir و وارد کردن اطلاعات شخصی برای ورود به پرتال مخصوص به خودتان

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد + آدرس و شماره تلفن 1

 • در بخش ثبت نام و دریافت گواهی ها، بر روی آزمون سمپاد کلیک کنید.

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد + آدرس و شماره تلفن 2

 • در این مرحله روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا مراحل ثبت نام شروع شود.

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد + آدرس و شماره تلفن 3

 • فرم های مربوط به ثبت نام شامل اطلاعات شخصی و تحصیلی را به طور کامل تکمیل کنید.

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد + آدرس و شماره تلفن 4

 • با پرداخت هزینه ثبت نام کار ثبت نام را به اتمام برسانید. روی گزینه دریافت رسید کلیک کنید. کد رهگیری را پرینت گرفته و نزد خود نگه دارید.

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نجف آباد

بر اساس ظرفیت مشخص شده برای هر مدرسه، سالانه اسامی پذیرفته شدگان اعلام می شود؛ به دلیل محدودیت در تعداد پذیرفته شدگان، رقابت سنگینی بین متقاضیان ایجاد می شود. ظرفیت مدارس سمپاد نجف آباد در دوره اول متوسطه حدودا بین 40 تا 60 نفر در نظر گرفته می شود. در دوره دوم ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد نجف آباد نسبت به دوره اول کمتر است و هر ساله مدارس تقریبا بین 30 تا 50 دانش آموز را پذیرش می کنند. عواملی مثل بودجه مدرسه و آمار افراد متقاضی می تواند بر ظرفیت پذیرش مدارس تاثیر بگذارد.


منابع آزمون مدارس سمپاد نجف آباد

برای ورود به مدارس تیزهوشان معیار سنجش دانش آموزان میزان هوش ذاتی آنها است، به همین دلیل عمده سوالات در رابطه با هوش، استعداد و خلاقیت طراحی می شود. منابع آزمون تیزهوشان کتاب های درسی و کتاب های کمک درسی هستند. در ادامه به چند نمونه اشاره می شود.

منابع آزمون نهم به دهم شامل:

اسم درس  منبع
ریاضیات ریاضیات نهم تیزهوشان – مبتکران تیزهوشان ریاضی نهم – مهر و ماه کتاب ریاضی نهم سری iQ – گاج
علوم تجربی کتاب علوم تیزهوشان نهم – اندیشمند

کتاب علوم نهم سری iQ – گاج

آموزش پیشرفته علوم تجربی نهم تیزهوشان – گل واژه

علوم نهم تیزهوشان – خیلی سبز

قران و معارف انسانی جامع تیزهوشان نهم – خیلی سبز

جامع تیزهوشان نهم – مبتکران

مطالعات اجتماعی کتاب جامع تیزهوشان نهم سری iQ – گاج

31+1 استان تیزهوشان جامع نهم – پویش اندیشه خوارزمی

زبان و ادبیات فارسی فارسی نهم – مبتکران

فارسی نهم تیزهوشان – اندیشمند

فارسی 9 تیزهوشان – نشر الگو

منابع سوالات آزمون ششم به هفتم شامل:

نام کتاب توضیحات
سنجش iQ هوش و استعداد ششم گاج انواع سوالات استدلال غیرکلامی و استعداد تحلیلی به صورت طبقه بندی شده به همراه درسنامه ای کوتاه
کتاب هوش جامع نیترو پویش اندیشه خوارزمی دارای درسنامه آموزشی- دارای بیش از 1400تست با پاسخ نامه تشریحی
کتاب هوش کمپلکس پنجم و ششم انتشارات مهروماه

 

آزمون های مبحثی و آزمون های ورودی تیزهوشان به همراه پاسخنامه تشریحی
هوش و خلاقیت ریاضی ششم انتشارات مبتکران بیش از 1100 تست به همراه پاسخنامه تشریحی
کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی ششم تا نهم انتشارات کاهه 13 آزمون همراه با درسنامه، 15 آزمون ترکیبی و 9 آزمون استعداد تحلیلی به همراه پاسخنامه کامل
کتاب 20 ازمون شبیه ساز تیزهوشان ششم انتشارات مرشد مبتکران 12 آزمون 60 سوالی و 3 آزمون 100 سوالی در زمینه هوش ادبی، استعداد تحلیلی
کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز انتشارات پویش 33 آزمون شبیه سازی شده تیزهوشان

دارای 1600 سوال کاملا تالیفی جهت افزایش دقت و تمرکز

نمونه سوالات مدارس تیزهوشان نجف آباد

لیست مدارس تیزهوشان نجف آباد

سوالات معمولا سوالات تحلیلی، تصویری، اشکال هندسی و غیره هستند. سوالات آزمون دارای نمره منفی است و 3 پاسخ غلط یک پاسخ صحیح را از بین می برد. آشنایی با نمونه سوالات، به شما در درک سطح آزمون و نحوه درس خواندن برای پاسخگویی به سوالات کمک می کند. برای دریافت نمونه سوالات و راهنمایی جهت آمادگی در آزمون تیزهوشان، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد متوسطه اول

برای ورود به مدارس تیزهوشان نجف آباد باید مراحل ثبت نام را به درستی تکمیل کنید. ثبت نام اولیه برای حضور در آزمون تیزهوشان است که هر ساله برگزار می شود. برای ثبت نام در آزمون، در تاریخ اعلام شده از طرف آموزش و پرورش برای ثبت نام به سایت مربوطه مراجعه کنید. قبولی در آزمون مهم ترین شرط برای ثبت نام در مدارس سمپاد نجف آباد است.


ثبت نام مدارس سمپاد نجف آباد ششم به هفتم

انجام ثبت نام تیزهوشان از ششم به هفتم برای ورود به مدارس دوره متوسطه اول است. کسانی که در دبستان نمرات خیلی خوبی کسب کرده باشند، اجازه ثبت نام پیدا می کنند. دانش آموزان در پایه تحصیلی ششم باید نسبت به ثبت نام اقدام کرده و در پایه های دیگر تحصیلی دبستان این امکان وجود ندارد. قبولی در آزمون و نمرات عالی دانش آموزان، دو شرط ثبت نام محسوب می شوند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان نجف آباد متوسطه دوم

آیا از شرایط ثبت نام دوره متوسطه دوم مدارس سمپاد اطلاع دارید؟ دانش آموزان پایه نهم باید خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند. یکی از شرایط کسانی که به دنبال رفتن به مدارس تیزهوشان هستند داشتن معدل بالا 18 در سال هشتم است. بعد از قبولی در آزمون و داشتن شرایط می توان به مدارس مراجعه و مراحل ثبت نام حضوری را تکمیل کرد.

ثبت نام مدارس سمپاد نجف آباد نهم به دهم

دانش آموزانی که در پایه نهم در حال تحصیل هستند، در فروردین ماه باید نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند. بعد از قبولی در آزمون و داشتن شرط معدل می توانند به بهترین مدارس کشور راه پیدا کنند. مدارک شخصی مثل عکس سه در چهار و کپی مدارک شناسایی، در روز ثبت نام لازم می شود. بعد از پرداخت شهریه و طی کردن تمام مراحل کار ثبت نام در مدارس سمپاد نجف آباد به پایان می رسد.

پذیرش دانش آموز در دبیرستان های دورۀ دوم استعدادهای درخشان (صرفاً برای ورود به پایۀ دهم) برای تكمیل ظرفیت این مدارس، از طریق برگزاری آزمون ورودی متمرکز کشوری از بین دو گروه دانش آموزی زیر انجام می شود:

 • دانش آموزان پایۀ نهم سایر مدارس که معدل کل خردادماه پایه هشتم و نوبت اول پایۀ نهم آنان حداقل 19 باشد.
 • دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل نوبت اول آنان کمتر از 18 باشد.

اما دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل کل خردادماه پایە هشتم و نوبت اول پایه نهم آنان حداقل 18 باشد، بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی پایۀ دهم، مجاز به ادامۀ تحصیل در دبیرستان های دورۀ دوم استعدادهای درخشان خواهند بود. پذیرش قطعی این قبیل دانش آموزان، منوط به احراز شرایط مادۀ 16 آئین نامۀ مدارس استعدادهای درخشان است.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نجف آباد

آزمون ورودی مدارس سمپاد به صورت سالیانه توسط سازمان سمپاد برای انتخاب دانش آموزان خلاق و باهوش در شهر های مختلف کشور انجام می شود. به دلیل تقاضای خیلی زیاد برای حضور در این مدارس، تنها راه انتخاب دانش آموزان برتر از طریق برگزاری آزمون است.

آزمون برای ورود دانش آموزان به دوره های اول و دوم متوسطه انجام می شود. راه موفقیت در آزمون تیزهوشان تلاش و تمرین بسیار زیاد است. دانش آموزان باید کتاب های درسی را با دقت خیلی زیاد مطالعه کنند. داشتن یک راهنما و مشاور به شما در این راه کمک خیلی زیادی می کند.

مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد نجف آباد

درس خواندن بدون برنامه ریزی، راه مناسبی برای موفقیت در آزمون تیزهوشان نیست. دانش آموزان برای موفقیت به یک مشاور نیاز دارند تا در این راه کنار آن ها باشد. یک مشاور خوب روش های صحیح درس خواندن را به دانش آموز یاد می دهد و او را برای شرکت در آزمون آماده می کند. اینجا در سایت خبرینو مشاوران زبده و با سابقه در زمینه قبولی تیزهوشان در خدمت شما هستند. مشاوران خبرینو در کنار شما هستند تا به راحتی در آزمون تیزهوشان قبول شوید. برای ارتقا سطح درس خواندن، آشنایی با نحوه تست زدن و کنترل استرس در روز آزمون با ما تماس بگیرید.


اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نجف آباد

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نجف آباد توسط آموزش و پرورش اعلام می شود اما به طور معمول اواسط مرداد ماه است. برای اطلاع از نتیجه آزمون خود می توانید به سایت my.medu.ir مراجعه کنید. برای ورود فقط به اطلاعات شخصی دانش آموز نیاز است و بعد از وارد شدن به پرتال شخصی کارنامه آزمون نمایش داده می شود. برای پرسیدن سوالات خود درباره مدارس تیزهوشان و نحوه مشاوره با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • آیا مدارس تیزهوشان نجف آباد خوابگاه دارند؟

برای اطلاع از این موضوع باید به سایت مدرسه مراجعه کرده یا با ما تماس بگیرید.

 • آیا تمام نمرات درسی برای ورود به پایه هفتم تیزهوشان باید عالی باشد؟

در صورتی که در یک درس نمره خیلی خوب کسب کرده باشید امکان ثبت نام وجود دارد.

 • استفاده از مشاوره چه تاثیری در قبولی آزمون تیزهوشان دارد؟

یک مشاور خوب شما را از همه نظر برای قبولی در آزمون آماده می کند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی