جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مشهد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68585

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن

در این مقاله جدیدترین لیست مدارس تیزهوشان مشهد را به همراه آدرس و شماره تلفن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. مدارس تیزهوشان مشهد به دلیل سطح علمی بالا، فرصت های طلایی را در اختیار دانش آموزان خود قرار می دهند. این مدارس، دانش آموزان برتر را، از طریق برگزاری آزمون ورودی، ثبت نام می کنند. از طرفی هم، انتخاب مدرسه خوب، تأثیر موثری بر آینده هر دانش آموز دارد. به همین دلیل است که بسیاری از والدین، دوست دارند تا فرزندانشان در مدارس سمپاد، تحصیل کنند.

مدارس سمپاد مشهد، در مقاطع دوره اول و دوم متوسطه فعالیت دارند. با این وجود، آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم، برگزار می شوند. دانش آموزان علاقمند برای شرکت در آزمون ورودی، باید در سایت سازمان استعدادهای درخشان، ثبت نام کنند و مدارک خود را تحویل دهند. میزان پذیرش دانش آموزان به ظرفیت مدارس تیزهوشان، بستگی دارد.

دانش آموزان ساکن شهر مشهد که علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان هستند، حتماً باید اطلاعات کاملی در مورد مدارس تیزهوشان مشهد به دست آورند. لازم به ذکر است که ثبت نام در این مدارس، بدون توجه به آدرس محل سکونت دانش آموز انجام می شود. در واقع، کسب نمره قبولی در آزمون ورودی، تنها شرط ثبت نام در این مدارس است.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در مقطع ششم به هفتم، تنها شامل سوالات هوش می شود. در نتیجه، دانش آموزان باید تمرکز خود را بر این سری از سوالات بگذارند. کتاب های بسیار زیادی برای آزمون تیزهوشان وجود دارند که باعث افزایش تمرکز و آمادگی دانش آموزان می شوند. مهم ترین دروس در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، فارسی، ریاضی و علوم هستند. دانش آموزان برای قبولی در آزمون ورودی، حتماً باید نمره خوبی در این سه درس کسب کنند.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد

لیست مدارس تیزهوشان مشهد

پیش از شرکت در آزمون، اطلاع از مدارس سمپاد مشهد و ظرفیت آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.لیست مدارس تیزهوشان مشهد و ایران، سالانه توسط سازمان استعدادهای درخشان ارائه می شود. به طور کلی، فهرست مدارس دخترانه و پسرانه تیزهوشان در مشهد، به شرح زیر است:

 • مدرسه تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (1) (پسرانه)
 • تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (2) (پسرانه)
 • تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (4) (پسرانه)
 • تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (3) (پسرانه)
 • مدرسه تیزهوشان فرزانگان (3) (دخترانه)
 • مدرسه تیزهوشان فرزانگان (2) (دخترانه)
 • تیزهوشان فنی دارالفنون

البته، برخی از این مدارس در دوره اول متوسطه و برخی دیگر در دوره دوم متوسطه، فعالیت دارند. در مجموع، درج لیست مدارس تیزهوشان شهرهای مختلف، هر سال در سامانه مدارس تیزهوشان، انجام می شود.

آدرس مدارس تیزهوشان مشهد

توجه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست مدارس تیزهوشان مشهد به همراه آدرس مدارس سمپاد مشهد به والدین دانش آموزان کمک می کند تا آنها بتوانند وضعیت دسترسی و ایاب و ذهاب دانش آموزان را بررسی کنند.

دوره تحصیلی نام مدرسه آدرس شماره تلفن
اول تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (1) (پسرانه) میدان فردوسی، انتهای بلوار قرنی (051) (37264051)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (2) (پسرانه) خیابان مصلی، خیابان شهید رستمی، خیابان شهید طالبی، شهید طالبی 8، نبش چهار راه سوم (051) (33661925) _ (33642433)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (4) (پسرانه) بزرگراه شهید کلانتری، حاشیه بزرگراه، نبش میدان جهاد (051) (38462090)  _  (38418882)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (3) (پسرانه) رضاشهر، بین خاقانی 11 و 13 (051)  (38780002) _  (38707074)
تیزهوشان فرزانگان (3) (دخترانه) بلوار وحدت، نرسیده به چهار راه مقدم، جنب شرکت نفت (051) (33647381) _  (33648952)
تیزهوشان فرزانگان (2) (دخترانه) پیروزی 81، بین برسلانی 9 و 11 (051) (35017050) _  (38683700)
دوم تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (1) (پسرانه) میدان فردوسی، ابتدای بلوار شهید قرنی (051) (38666032) _ (37278060)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (3) بلوار آموزگار، بین آموزگار 69 و 71، دبیرستان حاج علی دهقان سفید سنگی (شهید هاشمی نژاد 3) (051) (38675450)
تیزهوشان فنی دارالفنون بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار هنرستان، روبروی بیمارستان جوادالائمه (ع) (051) (38929257) _  (38929260)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد  (4) بلوار وحدت، ابتدای بلوار امت (051) (33672333)
تیزهوشان شهید هاشمی نژاد (2) انتهای خیابان دکتر بهشتی، شهید بهشتی ۵۷ (051) (38447767)

دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون مدارس تیزهوشان، می توانند با کارشناسان ما در خبرینو تماس بگیرند.


شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

دانش آموزانی که قصد ثبت نام و تحصیل در مدارس مشهد دارند، باید واجد شرایط باشند. از مهم ترین شرایط ثبت نام مدارس سمپاد مشهد، داشتن تابعیت ایرانی است. علاوه بر این، متقاضی باید موفق به کسب نمره «بسیار خوب» در تمامی دروس مقطع قبلی، شده باشد. توجه داشته باشید که ثبت نام در مدارس تیزهوشان مشهد، بدون توجه به محل سکونت متقاضی انجام می شود.

 مدارس تیزهوشان مشهد

شرایط ثبت نام در پایه هفتم مدارس تیزهوشان در مرحله اول به اشتغال به تحصیل در پایۀ ششم ابتدایی  مربوط می شود. ضمن اینکه کسب نمره «خیلی خوب» در تمامی دروس نوبت دوم پایۀ پنجم ابتدایی و کسب نمره «خیلی خوب» در تمامی دروس در نوبت اول پایۀ ششم جهت ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم یکی دیگر از شرایط ثبت نام در این پایه محسوب می شود.

اما دانش آموزان باید به این نکته توجه داشته باشند که تربیت بدنی و شایستگی عمومی جزء مواد درسی محسوب می شود. از طرفی هم، شرکت دانش آموز در آزمون ورودی پایۀ هفتم با کسب حداکثر یك مقیاس «خوب» در مجموع ارزشیابی نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول پایۀ ششم، مشکلی ندارد.

علاوه بر آن، شرط  اشتغال به تحصیل در پایۀ نهم  برای ثبت نام در آزمون ورودی پایۀ دهم در مدارس تیزهوشان لحاظ می شود.


شرایط ثبت نام در دوره دوم متوسطه مدارس تیزهوشان مشهد

پذیرش دانش آموز در دبیرستان های دورۀ دوم استعدادهای درخشان (صرفاً برای ورود به پایۀ دهم) برای تكمیل ظرفیت این مدارس، از طریق برگزاری آزمون ورودی متمرکز کشوری انجام می شود و پذیرش دانش آموزان در مدارس موجود در لیست مدارس تیزهوشان مشهد انجام می شود:

 • دانش آموزان پایۀ نهم سایر مدارس که معدل کل خردادماه پایه هشتم و نوبت اول پایۀ نهم آنانحداقل 19 باشد.
 • دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل نوبت اول آنان کمتر از 18 باشد.

اما دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل کل خردادماه پایە هشتم و نوبت اول پایه نهم آنان حداقل 18 باشد، بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی پایۀ دهم، مجاز به ادامۀ تحصیل در دبیرستان های دورۀ دوم استعدادهای درخشان خواهند بود. پذیرش قطعی این قبیل دانش آموزان، منوط به احراز شرایط مادۀ 16 آئین نامۀ مدارس استعدادهای درخشان است.


هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

متقاضیان ثبت نام در مدارس تیزهوشان مشهد باید هزینه شرکت در آزمون ورودی را بپردازند. در غیر این صورت، فرآیند ثبت نام در آزمون ورودی سمپاد، تکمیل نمی شود. پرداخت هزینه ثبت نام، باید همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، انجام شود. برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت نام مدارس سمپاد مشهد، می توانید به سایت my.medu.ir مراجعه کنید.

به طور کلی، دانش آموزان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم باید مبلغی را جهت ثبت نام در آزمون بپردازند. پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب (با داشتن رمز اینترنتی) انجام می شود. به این نکته توجه کنید که پرداخت هزینه ثبت نام به صورت مستقیم (از طریق دستگاه های خودپرداز) قابل قبول نیست.زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

پذیرش دانش آموز در مدارس تیزهوشان، تنها با قبولی در آزمون ورودی امکان پذیر است. در نتیجه، متقاضیان باید جهت شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در زمان مقرر ثبت نام کنند. زمان ثبت نام مدارس سمپاد مشهد برای پایه های مختلف (هفتم، هشتم و دهم) از 15 فروردین آغاز می شود و تا 28 فروردین ماه ادامه دارد.سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

در سال های قبل، دانش آموزان علاقمند به تحصیل در مدارس تیزهوشان، برای ثبت نام، به سایت زیر مراجعه می کردند. با این وجود، سایت ثبت نام مدارس سمپاد، تغییر کرده است و دیگر این سایت برای ثبت نام مدارس تیزهوشان معتبر نیست. در نتیجه، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت my.medu.ir در آزمون تیزهوشان، ثبت نام کنند. توجه داشته باشید که ورود و ثبت نام در این سایت، تنها با کد ملی و شماره سریال شناسنامه، امکان پذیر است.


راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد

ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد می تواند، گیج کننده باشد. با این وجود، راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد به دانش آموزان کمک بسیار زیادی می کند. این راهنمای تصویری به شرح زیر است:

 1. در گام نخست، دانش آموزان باید وارد سایت medu.ir شوند. ورود به این سامانه از طریق رمز کاربری که همان کد ملی دانش آموز است، انجام می شود.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 1

 1. در پورتال شخصی، روی گزینه «آزمون سمپاد» کلیک کنید.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 2

 1. در گام سوم، روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 3

 1. با ورود به بخش ثبت نام و انتخاب مقطع تحصیلی، فرم های مربوطه را تکمیل کنید. در نهایت، ثبت نام، تنها در صورت پرداخت هزینه آزمون، تکمیل می شود. البته، در مرحله آخر، حتماً باید تیک گزینه قبول قوانین، فعال باشد.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 4

 1. هزینه آزمون باید از طریق درگاه های اینترنتی، پرداخت شود.

به این نکته، توجه داشته باشید که اطلاعات، بعد از ثبت نهایی، قابل تغییر نیستند. در نتیجه، تمامی مدارک و اطلاعات باید با دقت بسیار زیادی، وارد سامانه شوند.


ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان مشهد

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان، به تعداد تعیین شده توسط خود مدارس، بستگی دارد. با توجه به محدود بودن تعداد مدارس تیزهوشان در مشهد، رقابت بسیار تنگاتنگی میان دانش آموزان برتر وجود دارد. در مجموع، ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان پایه هفتم در مشهد به طور تقریبی 40 تا 60 نفر برای هر مدرسه است. ظرفیت پذیرش دانش آموزان دوره دوم متوسطه به نسبت دوره اول متوسطه، کمتر است.

مدارس تیزهوشان در مقاطع دوره دوم متوسطه، سالانه به طور حدودی، 30 تا 50 دانش آموز قبول می کنند. علاقمندان به تحصیل در مدارس تیزهوشان مشهد باید مدرسه مورد نظر خود را در هنگام تکمیل فرم ثبت نام انتخاب کنند. پیش از تکمیل فرم ثبت نام، حتماً باید اطلاعات کاملی در مورد ظرفیت مدرسه تیزهوشان مورد نظر به دست آورید. شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان می توانند، کارنامه خود را دو هفته بعد از اعلام نتایج از سایت my.medu.ir دریافت کنند.


منابع آزمون مدارس تیزهوشان مشهد

یکی از مهم ترین سوالاتی که دانش آموزان مطرح می کنند، در رابطه با منابع آزمون تیزهوشان است. کتاب های کمک درسی و منابع آزمون مدارس سمپاد مشهد با توجه به مقطع تحصیلی دانش آموزان، انتخاب می شوند. مطالعه این منابع می توانند به دانش آموزان در آشنایی و کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان کمک کند. در ادامه، بهترین منابع آزمون مدارس تیزهوشان، برای مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم را معرفی می کنیم. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از سیستم های آموزشی مدارس تیزهوشان و ثبت نام دانش آموزان در لیست مدارس تیزهوشان مشهد با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرید.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 5

منابع آزمون مدارس تیزهوشان مقطع ششم به هفتم

آزمون مدارس تیزهوشان برای مقطع ششم به هفتم، تنها شامل سوالات هوش (استعداد تحلیلی) است که در دو دفترچه ارائه می شوند. دفترچه اول و دفترچه دوم به ترتیب از سوالات هوش معمولی و سوالات سرعتی تشکیل می شوند. طبق نظرات دانش آموزان قبول شده در این مدارس، بهترین منابع احتمالی برای سوالات این بخش، عبارتند از:

 • کتاب های شبیه ساز آزمون تیزهوشان
 • کتاب های آموزش نکته به نکته هوش
 • کتاب های پاسخ سوالات سال های گذشته

کتاب ساندویچ هوش انتشارات علامه حلی از بهترین منابع برای مرور سوالات آزمون تیزهوشان سال های قبل به شمار می رود. برای دانش آموزانی که به دنبال کتاب های مکمل برای آزمون هوش مقطع ششم به هفتم هستند، منابع زیر توصیه می شوند:

 • هوش کمپلکس انتشارات مهر و ماه
 • هوش فرازمینی ET پنجم و ششم انتشارات گامی تا فرزانگان
 • هوش اسمارتیز پنجم و ششم تیزهوشان انتشارات پویش
 • هوش ششم آی کیو انتشارات گاج
 • هوش مالتیپل ششم به هفتم انتشارات خیلی سبز

این کتاب ها به دلیل داشتن نمونه سوالات بسیار خوب، همراه با پاسخ تشریحی، مورد توجه، قرار می گیرند. علاوه بر این، کتاب های زیر می توانند، بهترین گزینه برای متقاضیانی باشند که می خواهند، در آزمون های شبیه سازی، شرکت کنند:

 • 40 آزمون هوش و استعداد تحلیلی ششم و نهم فتحی انتشارات نانو
 • 20 آزمون هوش و استعداد مولتی کمپلکس ششم و نهم انتشارات مهر و ماه
 • 20 آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم مرشد انتشارات مبتکران
 • 20 آزمون استعداد تحلیلی و هوش و خلاقیت انتشارات پویش
 • 12 آزمون جامع تیزهوشان ششم به هفتم انتشارات قلم چی

آزمون تیزهوشان در مقطع نهم به دهم، شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی است. دانش آموزان باید در هر دو بخش، موفق به کسب نمره خوب شوند. بررسی سوالات تحلیلی سال های گذشته می تواند، کلید موفقیت در آزمون تیزهوشان باشد.


نمونه سوالات مدارس تیزهوشان مشهد

نمونه سوالات آزمون ورودی پایه هفتم در مدارس تیزهوشان، به صورت تستی و برای سنجش هوش، استعداد و خلاقیت دانش آموزان توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی می شوند. به ازاي هر پاسخ صحیح، 3 نمرۀ مثبت و به ازاي هر پاسخ غلط، 1نمرۀ منفی براي داوطلب در نظر گرفته می شود. هیچ نمره منفی برای سوالات بدون پاسخ در نظرگرفته نمی شود.

کلیه سئوالات آزمون در پایه دهم بر دو دسته «استعداد تحلیلی» و «ستعداد تحصیلی» طراحی می شوند، به نحوی که ٪50 امتیاز آزمون مربوط به سوالات « استعداد تحلیلی» و ٪50 آن مربوط به سوالات «استعداد تحصیلی» است. امتیاز آزمون، از طریق بررسی نمره کل استعداد تحلیلی و تحصیلی به نسبت ٪50 و ٪50 محاسبه و به صورت یک عدد بین100،000 و  33٬333-  تعیین می شود.


ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد متوسطه اول

ثبت نام مدارس سمپاد مشهد دوره اول متوسطه به صورت کاملاً اینترنتی انجام می شود. دانش آموزان برای شرکت در آزمون تیزهوشان، وارد سامانه my.medu.ir می شوند و مدارک خود را ارائه می دهند. از مهم ترین مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد می توان به یک عکس 4×3 اشاره کرد که باید در سامانه آپلود شود. برای ورود به سامانه ثبت نام مدارس سمپاد نیز باید از کد ملی به عنوان رمز عبور استفاده کنید.

لیست مدارس تیزهوشان مشهد + آدرس و تلفن 6

ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد ششم به هفتم

علاقمندان به تحصیل در مدارس سمپاد مشهد ششم به هفتم، باید پیش از اتمام مهلت ثبت نام به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. ثبت نام در این سایت برای مقاطع ششم به هفتم، در فروردین ماه انجام می شود. دانش آموزان برای ورود به سایت و تکمیل فرم ثبت نام، باید از کد ملی و رمز همگام خود استفاده کنند. علاقمندان به شرکت در آزمون تیزهوشان در مشهد، باید رمز کاربردی خود را از سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان دریافت کنند.


ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد متوسطه دوم

دانش آموزان مقطع متوسطه دوم با داشتن مدارک مورد نیاز می توانند، در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند و در یکی از مدارس موجود در لیست مدارس تیزهوشان مشهد ادامه تحصیل دهند. در سال های قبل، ثبت نام مدارس سمپاد مشهد ازطریق سایت my.medu.ir انجام می گرفت. با این وجود، دانش آموزان  باید برای ثبت نام به سایت my.medu.ir مراجعه کنند.

ثبت نام مدارس سمپاد مشهد مقاطع نهم به دهم، به صورت اینترنتی در فروردین ماه انجام می شود. علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانند، در زمان مقرر به سایت my.medu.ir مراجعه کنند. دانش آموزان مقطع نهم، باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را پیش از مراجعه به سایت، آماده کنند. فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان شامل نام، نام خانوادگی، نام پدربزرگ پدری، آدرس محل سکونت و کد ملی پدر است.

علاوه بر این، دانش آموز باید مدرسه تیزهوشان مورد نظر خود را نیز در فرم ثبت نام آزمون سمپاد مشخص کند. در صورت وجود چند مدرسه تیزهوشان در یک شهر، دانش آموز می تواند، حداکثر 3 مورد را انتخاب کند. اگر تنها یک مدرسه تیزهوشان در شهر وجود داشته باشد، متقاضی مجبور به انتخاب آن مدرسه در فرم ثبت نام آزمون سمپاد است.


آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مشهد

آزمون ورودی مدارس سمپاد مشهد، هر ساله در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود. تاریخ برگزاری این آزمون برای مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم به ترتیب یکم و دوم تیر ماه است. دانش آموزان چند روز قبل از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان می توانند، کارت ورود به جلسه خود را از سایت my.medu.ir دریافت کنند.


مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد مشهد

مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان مشهد، از مهم ترین مسائل پذیرفته شدگان در این آزمون به شمار می رود. گاهی اوقات، دانش آموزان نهایت تلاش خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان انجام می دهند، ولی به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابند. برای بسیاری از دانش آموزان، کسب نمره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان، از کنکور نیز، اهمیت بیشتری دارد. با این وجود، قبولی در این آزمون، تنها با تلاش و برنامه ریزی درست و مشاوره گرفتن از یک فرد خبره و باتجربه، امکان پذیر است.

مشاوره قبولی می تواند، به دانش آموزان در برنامه ریزی درست، کمک بسیار زیادی کنند. علاوه بر این، دانش آموزانی که از مزایا مشاوره قبولی بهره مند می شوند، اطلاعات کاملی از منابع آزمون و بودجه بندی دروس، دارند. مشاور نه تنها نحوه درست برنامه ریزی را به دانش آموز آموزش می دهد، بلکه تمرکز او را نیز افزایش می دهد. به طور کلی، مشاوران به عنوان همراه همیشگی دانش آموزان در این مسیر سخت، شناخته می شوند.

اگر قصد انتخاب یک مشاور کاربلد و باتجربه برای انتخاب، ثبت نام و یا مراحل دیگر را دارید می توانید با مشاورین خبرینو در  این زمینه تماس بگیرید. کارشناسان و مشاورین در خبرینو منتظر شنیدن صدای شما و ارائه خدمات به شما عزیزان برای انتخاب مسیری درست و هدفمند هستند.


اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مشهد​​

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، مسئولیت تصحیح پاسخ برگ آزمون مدارس سمپاد را، بر عهده دارد. نتایج آزمون (قبولی یا عدم قبولی) در سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام می شوند. دانش آموزان در صورت قبولی باید در مدرسه تیزهوشان مورد نظر ثبت نام کنند. کارت ورود به جلسه چند روز پیش از برگزاری آزمون تیزهوشان در سایت  my.medu.ir منتشر می شود.

دانش آموزان علاقمندان به شرکت در آزمون تیزهوشان می توانند، نتایج آزمون را به صورت اینترنتی از my.medu.ir دانلود کنند. نتایج آزمون، معمولاً تا مرداد ماه در این سایت، منتشر می شوند.

دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مشهد از سایت، تنها با کد ملی و رمز همگام، امکان پذیر است. در صورت اعتراض نسبت به نتایج آزمون، دانش آموزان می توانند، اعتراض خود را در سایت اعلام نتایج، وارد کنند. نتایج اعتراض در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و اعلام می شوند.

 مدارس تیزهوشان مشهد

سوالات متداول

 • برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مشهد به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

دانش آموزان برای ثبت نام در این آزمون می توانند، به سایت my.medu.ir مراجعه کنند.

 • مدارس تیزهوشان در چه مقاطعی دانش آموز می پذیرند؟

مدارس تیزهوشان مشهد در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم دانش آموز می پذیرند.

 • آیا امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان مشهد به صورت حضوری وجود دارد؟

خیر، دانش آموزان علاقمند باید برای ثبت نام به سامانه مدارس سمپاد مشهد، مراجعه کنند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان مشهد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی