جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان خمینی شهر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 68734

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر + آدرس و تلفن

در این مقاله لیست بهترین مدارس تیزهوشان خمینی را به همراه آدرس و تلفن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.  مدارس تیزهوشان خمینی شهر به دلیل استانداردهای علمی دقیق و امکانات پیشرفته خود شهرت دارند. این مدارس، فرصتی خارق العاده برای شکل دادن به آینده ای درخشان در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. انتخاب مؤسسه آموزشی مناسب در هموار کردن راه برای فردای روشن تر دانش آموزان بسیار مهم است. در این زمینه، مدارس تیزهوشان خمینی شهر از شهرت بالایی برخوردار هستند و از بهترین مدارس کشور محسوب می شوند.

شاید بپرسید که چرا باید مدارسی چون مدرسه فرزانگان خمینی شهر را بر مؤسسات معمولی ترجیح دهیم؟ به ویژه اینکه آنها از کتب درسی و منابع آموزشی مشابهی استفاده می کنند. وجه تمایز، در روش های نوین تدریس و امکانات آموزشی پیشرفته به کار گرفته شده توسط مدارس سمپاد خمینی شهر است. در داخل خمینی شهر چندین مدرسه دخترانه و پسرانه سمپاد با کیفیت عالی وجود دارند.

این مدارس دارای بهترین معلمان منطقه هستند که از تکنیک های آموزشی پیشرفته برای آماده کردن دانش آموزان برای مراحل آتی تحصیلشان استفاده می کنند. با توجه به کیفیت استثنایی آموزش ارائه شده، شهریه مدارس تیزهوشان در خمینی شهر، بیشتر از مدارس عادی است. داوطلبان موظفند آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را با موفقیت پشت سر بگذارند و در سال های تحصیلی ماقبلنمرات عالی کسب کنند. آزمون های این مدارس شامل دو دوره هستند که هر دوره دارای ویژگی های متمایز است.

این آزمون ها توانایی های تحلیلی، هوش و شایستگی تحصیلی دانش آموزان را ارزیابی می کنند. دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مدارس سمپاد خمینی شهر باید در این آزمون ها، نمرات خوبی را کسب کنند. قبولی در این آزمون ها، تضمین کننده یک محیط آموزشی امن برای رشد و توسعه آینده دانش آموزان در طول دوره متوسطه است.

مدارس تیزهوشان خمینی شهر

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر

در لیست مدارس سمپاد ایران که برتری علمی و فرصت های آموزشی بی نظیر را ارائه می دهند، مدارس خمینی شهر هم دیده می شود. دانش آموزان بی شماری آرزوی ادامه تحصیل در این مؤسسات استثنایی را دارند. این مدارس، هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان را به خود جذب می کنند.

برای دانش آموزان ساکن خمینی شهر که مشتاق ثبت نام در آزمون تیزهوشان هستند، کسب اطلاع از مکان این مدارس بسیار مهم است. دانش آموزان می توانند با مراجعه به فهرست مدارس تیزهوشان خمینی شهر و استعلام برنامه های آموزشی آنها، در خصوص روند تحصیل خود تصمیم بگیرند. اما در لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر دبیرستان تیزهوشان فرزانگان برای دختران و دبیرستان تیزهوشان شهید اژه ای برای پسران درنظر گرفته شده است.

آدرس مدارس سمپاد خمینی شهر

در حال حاضر مدرسه های سمپاد در تمام شهرهای کشور دایر هستند و هر ساله نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود؛ بنابراین لازم است از آدرس مدارس تیزهوشان شهر خود مطلع باشید تا بتوانید نزدیک ترین مدرسه به محل زندگی خود را شناسایی کنید. جدول زیر آدرس مدرسه تیزهوشان خمینی شهر را نشان می دهد:


لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر
دوره نام مدرسه تلفن آدرس
اول دبیرستان دخترانه تیزهوشان فرزانگان (031) 33623769 – 33627889 خمینی شهر، خیابان شریعتی، شمالی کوچه ۱۰۸
دبیرستان پسرانه تیزهوشان شهید اژه ای (031) 13511918 – 03113511262 خمینی شهر، خیابان شریعتی جنوبی، کوچه مسجد جامع

 

مدارس تیزهوشان خمینی شهر

متأسفانه این مؤسسات آموزشی فاقد وب سایت مشخص جهت نمایش و ارائه اطلاعات برای دانش آموزان و والدین هستند.


شرایط ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر

روند ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر، کاملاً الکترونیکی است. این امر، با هدف تسهیل فرآیند ثبت نام دانش آموزان انجام می شود. ثبت نام پایه دهم شهرستان خمینی شهر صرفاً از درگاه ثبت نام my.medu.ir صورت می گیرد. دانش آموزان باید قبل از دسترسی به سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر، یک عکس 4×3 از خود داشته باشند. دانش آموزان، این عکس را باید در مراحل ثبت نام بارگذاری کنند. علاوه بر این، تمام مدارک شناسایی باید از قبل آماده شوند؛ زیرا برای ثبت نام مورد نیاز هستند.

پس از ورود به سامانه تیزهوشان خمینی شهر، کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید. سپس، وارد سامانه ثبت نام سمپاد و ارائه مشخصات شخصی خود شوید. برای آشنایی کامل با مراحل ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر باید دفترچه ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر سال تحصیلی 1403-1402 را دانلود نمایید. در این دفترچه، تمامی شرایط و ضوابطی که متقاضیان شرکت در دوره های متوسطه اول و دوم باید رعایت کنند، موجود هستند.

مدارس تیزهوشان خمینی شهر

به طور کلی، شرایط پذیرش برای این مدارس عبارتند از:

 1. الزامات دوره اول

شما باید نمره خیلی خوب را در تمام دروس نیمسال دوم هر دو پایه پنجم و ششم کسب کنید. اگر تمامی نمرات شما، به جز یک درس، در پایه های ششم و پنجم خیلی خوب باشند، باز هم واجد شرایط ثبت نام هستید. با این حال، دانش آموزان با تمام نمرات بسیار خوب، شانس بیشتری برای پذیرش دارند.

 1. شرایط دوره دوم

اشتغال به تحصیل در پایۀ نهم از اصلی ترین شرایط ثبت نام در آزمون ورودی پایۀ دهم در مدارس تیزهوشان است.

پذیرش دانش آموز در دبیرستان های دورۀ دوم استعدادهای درخشان (صرفاً برای ورود به پایۀ دهم) برای تكمیل ظرفیت این مدارس، از طریق برگزاری آزمون ورودی متمرکز کشوری از بین دو گروه دانش آموزی زیر انجام می شود:

 • دانش آموزان پایۀ نهم سایر مدارس که معدل کل خردادماه پایه هشتم و نوبت اول پایۀ نهم آنان حداقل 19 باشد.
 • دانش آموزان پایۀ نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل نوبت اول آنان کمتر از 18 باشد.

(احتمال تغییر در قوانین و شرایط وجود دارد، ما سعی می کنیم این صفحه را به روزرسانی کنیم پیشنهاد می کنیم برای مشاوره ثبت نام با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.)


هزینه ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر

هزینه ثبت نام مدارس سمپاد با توجه به مدرسه و امکانات آن متغیر است. داوطلبان عزیز و خانواده های آن ها باید بدانند که مدارس تیزهوشان از جمله مدارس با شهریه هستند. هزینه ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر به طور سالیانه از دانش آموزان دریافت می شود که به طور تقریبی به صورت زیر محاسبه می شود:

شهریه مدارس تیزهوشان
حداکثر مبلغ شهریه حداقل مبلغ شهریه مقطع تحصیلی
9 میلیون تومان ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دوره متوسطه اول
14 میلیون تومان ۶ میلیون تومان دوره متوسطه دوم

 

دانش آموزان، در بازه زمانی 10 روز فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام خود در آزمون مدارس  سمپاد خمینی شهر اقدام کنند.

 سایت ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر

روند ثبت نام در آزمون تیزهوشان خمینی شهر و همچنین اعلام نتایج آن از طریق سامانه my.medu.ir سازماندهی می شود. این پلتفرم، منحصراً برای دانش آموزان به کار می رود. در این سامانه آموزش و پرورش، تمام امور دانش آموزی و دانشگاهی به طور مؤثر مدیریت می شوند. با وجود عملکردهای متنوع در این سیستم، نیاز به پلتفرم های پادا و همگام کاملاً از بین می رود.

شرکت کنندگان می توانند با سامانه my.medu.ir  به راحتی در آزمون ثبت نام کنند، اطلاعات شخصی ضروری را ارائه دهند و مراکز آزمون را انتخاب نمایند. همچنین سامانه my.medu.ir نقش محوری در اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خمینی شهر دارد.

به علاوه، این سیستم یکپارچه در ارتباط مؤثر بین دانش آموزان، مؤسسات آموزشی و مقامات مربوطه، نقش بسزایی دارد. اطلاعیه های مربوط به مهلت ثبت نام، برنامه آزمون ها و به روز رسانی های مهم تحصیلی از طریق پلتفرم my.medu.ir اعلام می شوند. در نتیجه، دانش آموزان می توانند بدون زحمت از جنبه های مختلف آزمون تیزهوشان خمینی شهر مطلع شوند.


 راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر

برای ثبت نام در مدارس سمپاد خمینی شهر، باید چند مرحله ساده را که در زیر به آنها اشاره می کنیم، دنبال کنید.

برای ثبت نام در مدارس سمپاد خمینی شهر طبق مراحل زیر عمل کنید:

 1. وارد کردن اطلاعات لازم بعد از ورود به سایت medu.ir جهت دسترسی به پرتال مربوطه

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر + آدرس و تلفن 1

 1. کلیک روی گزینه آزمون سمپاد

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر + آدرس و تلفن 2

 1. کلیک روی آیکون ثبت نام

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر + آدرس و تلفن 3

 1. تکمیل فرم نام نویسی با اطلاعات خواسته شده و کلیک روی دکمه دریافت رسید

لیست مدارس تیزهوشان خمینی شهر + آدرس و تلفن 4

 1. دریافت و نگهداری کد رهگیری تا زمان تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه ای در حدود 100 هزار تومان برای تکمیل ثبت نام

ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد خمینی شهر

ظرفیت پذیرش مدارس سمپاد گرگان محدود است. این ظرفیت بر اساس ظرفیت مدارس تعیین شده و در مدارس مختلف، متفاوت و به طور تقریبی طبق جدول زیر برآورد می شود:

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان خمینی شهر
دوره اول 40 تا 60 نفر
دوره دوم 30 تا 50 نفر

منابع آزمون مدارس تیزهوشان خمینی شهر

منابع امتحانی مدارس سمپاد خمینی شهر به نسبت هر دوره متفاوت هستند. هر دوره با هدف به چالش کشیدن و ارزیابی جنبه های مختلف هوش دانش آموزان، رویکرد متفاوتی را دنبال می کند.

در دوره اول متوسطه، منبع آزمون توسط طراح سؤالات انتخاب می شود. هدف این آزمون، اندازه گیری قابلیت های تفکر، مهارت های تحلیلی و توانایی تجسم دانش آموزان است. در این آزمون، متقاضیان باید توانایی های تحلیلی و ادراکی خود را ثابت کنند. برای موفقیت در این دوره، دانش آموزان باید کتاب های کمک آموزشی ویژه ای را بررسی نمایند.

در آزمون دوره متوسطه دوم، منابع امتحانی علاوه بر سنجش قدرت تحلیلی، استعداد تحصیلی دانش آموز را می سنجند. در این آزمون، محتوای کتاب های درسی پایه هشتم و نهم به صورت سؤالات چهار گزینه ای طرح می شوند. دانش آموزان باید درس های خود را به طور کامل مطالعه و درک کنند تا در آزمون به برتری برسند.

از سوی دیگر، سؤالات تحلیلی خارج از محدوده برنامه درسی معمولی، برای به چالش کشیدن دانش آموزان طراحی می شوند. این سؤالات متقاضیان را وادار به تفکر انتقادی، به کارگیری تکنیک های حل مسئله و ارائه راه حل های نوآورانه می کنند.

مدارس تیزهوشان خمینی شهر

نمونه سوالات مدارس سمپاد خمینی شهر

مدارس تیزهوشان خمینی شهر، به دلیل برنامه درسی سخت و چالش برانگیز خود با هدف پرورش توانایی های فکری دانش آموزان استثنایی شناخته می شوند. سؤالات دوره اول متوسطه، توانایی دانش آموزان را در جنبه‌های مختلف محک می زنند. این سؤالات، طیف متنوعی از موضوعات از جمله ریاضیات، هندسه و تشخیص الگو را در بر می گیرند.

برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد انواع سؤالات آزمون تیزهوشان، دانش آموزان باید سؤالات سال های گذشته را مرور کنند. دانش آموزان می توانند با مطالعه آزمون های قبلی، با فرمت، محتوا و سطح دشواری آزمون آشنا شوند.

سؤالات آزمون دوره دوم متوسطه، به ارزیابی توانایی تحلیلی و استعداد تحصیلی دانش آموزان در موضوعات مختلف می پردازند. بخش سؤالات تحلیلی از دانش آموزان می خواهد که متن ها را به دقت بخوانند و تجزیه و تحلیل کنند. سپس دانش آموزان باید بر اساس درک خود به سؤالات پاسخ دهند.

بخش استعداد تحصیلی به پرسش هایی می پردازد که از دروس زیر استخراج می شوند:

 • قرآن و معارف اسلامی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • علوم اجتماعی
 • علوم تجربی
 • ریاضیات

برای برتری در این بخش، دانش آموزان باید کتاب های درسی خود را به طور کامل مطالعه کنند. به علاوه، پایه ای قوی در این موضوعات داشته باشند. دانش آموزانی که به دنبال راهنمایی در زمینه آماده شدن برای آزمون مدارس تیزهوشان خمینی شهر هستند، می توانند با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرند.


ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر متوسطه اول

دانش آموزان برای ورود به مقطع متوسطه اول در مدارس تیزهوشان خمینی شهر باید مراحل ثبت نام را طی کنند. این فرآیند شامل دو مرحله ثبت نام در آزمون و ثبت نام در خود مدارس است. در مرحله اول باید در سایت تعیین شده در فروردین ماه سال 1403 ثبت نام کنید. دانش آموزانی که علاوه بر داشتن سوابق تحصیلی عالی، در آزمون هم نمره رضایت بخشی کسب کنند، می توانند به مرحله بعدی بروند.


 ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر ششم به هفتم

برای ثبت نام مدارس سمپاد خمینی شهر در پایه ششم به هفتم، باید بدانید که این کلاس ها معادل دوره اول متوسطه هستند. از این رو، دانش آموزان برای قبولی در مدارس سمپاد خمینی شهر در سال تحصیلی هفتم باید مراحل قسمت قبل را طی کنند. نمرات خوب در پایه های ششم و پنجم و کسب نتیجه لازم در آزمون سمپاد، مجوز ثبت نام در این مدارس را به دانش آموزان می دهند.


 ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر متوسطه دوم

کسانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان دوره متوسطه دوم خمینی شهر را دارند، باید در دوره متوسطه اول، معدل بالای 19 داشته باشند. علاوه بر این، دانش آموزان باید آزمون تیزهوشان را بگذرانند و شهریه های لازم را پرداخت کنند. همچنین، مدارک مربوطه را ارائه دهند و نمره بالاتر از حداقل نمره قبولی تعیین شده توسط مدرسه در امتحان را کسب نمایند.


ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر نهم به دهم

جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان خمینی شهر از پایه نهم به دهم، باید بدانید که این پایه آغاز دوره متوسطه دوم است. مراحلی که در این فرآیند ثبت نام انجام می شوند، مشابه مراحل قبلی هستند. دانش آموزان برای پذیرش پایه دهم در مدارس سمپاد خمینی شهر باید سال تحصیلی نهم را با موفقیت پشت سر بگذارند. با ثبت نام در مدارس تیزهوشان خمینی شهر در پایه دهم، دانش آموزان می توانند تا پایه دوازدهم در این مدارس ادامه تحصیل دهند.


آزمون ورودی مدارس سمپاد خمینی شهر

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هر ساله میزبان آزمون ورودی مدارس سمپاد خمینی شهر با هدف شناسایی و پرورش دانش آموزان تیزهوش است. این آزمون معتبر باعث پذیرش دانش آموزان مستعد در مدارس تیزهوشان خمینی شهر می شود.

برای برتری در آزمون دوره متوسطه اول، دانش آموزان باید بر تقویت مهارت های تحلیلی، تجسمی و درک مطلب خود تمرکز کنند. با داشتن این توانایی های ضروری، دانش آموزان می توانند سؤالات چالش برانگیز آزمون را پاسخ دهند.

آماده شدن برای آزمون دوره متوسطه دوم، نیاز به یک رویکرد سختگیرانه دارد. دانش آموزان باید کتاب های درسی را با دقت مطالعه کنند. علاوه بر این، باید برای آشنا شدن با قالب و محتوای پرسش ها به تمرین سؤالات آزمون های سال های گذشته بپردازند. این تاکتیک نه تنها توانایی حل مسئله آنها را بهبود می بخشد، بلکه اعتماد به نفس آنها را در طول آزمون افزایش می دهد.

کسانی که به دنبال دریافت مشاوره قبولی هستند، می توانند از خدمات تخصصی مشاوران تلفنی با شماره تلفن 9099071613 استفاده کنند. متخصصان ما، راهنمایی های تخصصی ارائه می دهند که می توانند به طور قابل توجهی بر آمادگی دانش آموزان برای آزمون تیزهوشان تأثیر بگذارند.


مشاوره قبولی در آزمون مدارس سمپاد خمینی شهر

رقابت بین دانش آموزان برای پذیرش در مدارس تیزهوشان خمینی شهر، فوق العاده شدید است. این امر، ورود به این مؤسسات را چالش برانگیز می کند. با این حال، نباید نگران نباشید؛ زیرا یک راه حل برای اطمینان از موفقیت شما در این رقابت وجود دارد. سامانه مشاوره تلفنی 9099071613، دارای تیمی از مشاوران مجرب است که به شما در هر مرحله از روند پذیرش در مدارس تیزهوشان کمک می کنند. متخصصان ما، نگرانی شما برای ثبت نام، برنامه ریزی، مطالعه و از همه مهمتر قبولی در آزمون را از بین می برند.

خدمات ما شامل ارتقای سطح علمی و استعدادهای دانش آموزان، پرورش، رشد و به حداکثر رساندن شانس پذیرش آنها در مدارس تیزهوشان خمینی شهر هستند. ما متعهدانه تا زمان قبولی در آزمون تیزهوشان در کنار شما می مانیم.


اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد خمینی شهر

نتایج آزمون مدارس سمپاد خمینی شهر در تاریخ 15 مرداد ماه در دسترس قرار می گیرند. برای دسترسی به نتایج خود کافی است به سایت my.medu.ir مراجعه نمایید و کارنامه آزمون خود را در پرتال دانش آموزی خود مشاهده کنید.


جمع بندی

ورود به مدارس تیزهوشان خمینی شهر کار ساده ای نیست. با این حال، با عضویت در این مدارس، علاوه بر بهره مندی از آموزش های پیشرفته، می توانید از موفقیت های آینده خود مطمئن باشید. معلمان و مسئولان این مؤسسات از تکنیک های پیشرفته برای کمک به پرورش توانایی های دانش آموزان با استعداد استفاده می کنند. شما می توانید با مشاوران تحصیلی ما تماس بگیرید و به راحتی در مدارس تیزهوشان پذیرش شوید.

با راهنمایی تخصصی ما می توانید چالش های آزمون را پشت سر بگذارید و ورود خود را به مدارس سمپاد خمینی شهر تضمین نمایید. پس همین امروز با مشاوران تحصیلی ما تماس بگیرید و راه را برای موفقیت آینده خود هموار کنید. (احتمال تغییر در قوانین و شرایط وجود دارد، ما سعی می کنیم این صفحه را به روزرسانی کنیم پیشنهاد می کنیم برای مشاوره ثبت نام با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.)


سوالات متداول

1- چگونه باید برای آزمون تیزهوشان آماده شوم؟

برای اطمینان از موفقیت در این آزمون، باید معیارهای زیر را داشته باشید:

 • مطالعه هوشمندانه و کامل دروس
 • داشتن سطح بالایی از استعداد
 • راهنمایی گرفتن از یک مشاور حرفه ای

2- آیا در مدارس تیزهوشان خمینی شهر خوابگاه وجود دارد؟

خیر، این مدارس خوابگاه ندارند.

3- آیا نمره قبولی در آزمون منجر به کاهش شهریه می شود؟

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد تأثیر نمرات قبولی بر شهریه، با مشاوران ما تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان خمینی شهر

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی