کد خبر : 11495

لیست مدارس ابتدایی هیات امنایی پسرانه تهران – آدرس

سوال بسیاری از داوطلبان و والدین دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی از ابتدایی تا گرفته مقاطع متوسطه یا همان دبیرستان این می باشند که لیست مدارس ابتدایی هیات امنایی پسرانه در هر منطقه تهران کجا می باشد؟؟  آنها مجاز به انتخاب کدام مدارس می باشند؟ لیست هیات امنایی به تفکیک منطقه آنها در کجا قرار دارند؟؟ مدارس هیات امنایی خوب باید چه امکاناتی داشته باشد؟؟ بهترین هیات امنایی در دوره دوم متوسطه در تهران از نظر برنامه درسی یک ساله طول مدت سال تحصیلی چیست؟؟ کادر آموزشی چگونه و چه طور باشد بهتر می باشد؟؟ و یکی از دیگر از موضوعاتی که برای والدین مهم می باشد فاصله مدرسه با منازل آنها است؟ امکانات هیات امنایی برای دانش آموزان در مقطع متوسطه دوم یا همان دوران دبیرستان چگونه باشد؟؟ فرق بین مدرسه های عادی با دبیرستان هیات امنایی در چیست؟؟ مزایای تحصیل در مدرسه های هیات امنایی چیست؟؟

همچنین یک مشاوره تلفنی می تواند انتخاب بهترین مدرسه در تهران و سایر شهرهای کشور بهترین روش برای انتخاب مدرسه است. امکان تماس و مشاوره انتخاب بهترین مدرسه با مناسب ترین شرایط و امکانات آموزشی و حتی نزدیک به محل سکونت برای دانش آموزان سراسر کشور فراهم شده است.

همراهان و والدین د انش آموزان عزیز می توانند برای جواب همه سوال های خود با  سامانه تلفنی تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید و از آنها در مورد سوالات لیست هنرستان دخترانه خود بپرسید و همچنین راهنمایی های لازم را برای پیدا کردن و انواع مدارس متوسطه در مناطق مختلف تهران از طریق شماره های درج شده در سایت با آنها صحبت و مشاوره تحصیلی بگیرید.سامانه مشاوره تحصیلی صدای مشاور

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071613

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل


عوامل موثر در کار آمدی فعالیت مدارس  هیات امنایی


در ادامه این مطلب میپردازیم و توضیح میدهیم در مورد عوامل موثری  در فعالیت مدرسه های هیات امنایی تاثیر دارد که به شرح و به صورت زیر می باشد:

1- عضویت نیرو های توانمند و کار آمد که هم آشنایی به امور مدارس را داشته باشند و هم وقت کافی برای رسیدگی به امور داشته و بتوانند با انگیزه و علاقه کافی وظیفه خود را در هیأت مناء انجام دهند.

2- اطلاع رسانی خوب و به موقع در مورد هیأت امناء و کارایی و اهداف آن در مدرسه به اولیا و دانش آموزان و تماس و برقراری ارتباط دائمی با اولیا از طریق تشکیل جلسات با اولیا برای تعامل بیشتر و جذب مشارکت های آنان در همه ی زمینه ها .

3- اجرای فعالیت های فوق برنامه در مدرسه با کیفیت خوب و ایجاد زمینه های رشد مسائل آموزشی و پرورشی و به روز شدن امور در برنامه های هیات امنایی برای جلب انگیزه و توجه دانش آموزان در ترقی و رشد مدارس هیأت امنایی نسبت به قبل آن.

4- دیدگاه مدیر مدرسه نسبت به هیأت امنا که خود دبیر آن می باشد ، باید دیدگاهی مشورتی و هماهنگ در تصمیم گیری امور مدرسه باشد و از تخصص اعضا حسن استفاده را بنماید و از طرفی دیگر دیدگاه هیأت امناء هم نسبت به مدیر باید به عنوان سرگروه و سرپرست تیم اجرایی در مدرسه باشد که عاملی برای مصوبات هیأت امناء است و نباید هیأت امناء بعنوان بازوی مدیر یا مجری تصمیمات فردی او باشند و همین طور هیأت امناء هم نباید انتظار داشته باشند که مدیر صرفاً تابع نظرات آنان باشد.

5- تهیه ی برنامه ی سالانه ی پیش بینی شده بر اساس اهداف آموزشی و تربیتی مدرسه که قابل اجرا باشد وصرفاً به عنوان یک برنامه یا فوق برنامه پیشنهادی برای توجیه دریافت کمک های مردمی نباشد بلکه با توجه به بودجه قابل جذب توسط سرانه دانش آموزی عملی و واقعی باشدو براساس اولویت قابل طرح باشد.
دانش آموزان میتوانید برای داشتن هرگونه سوال در مورد لیست مدارس ابتدایی هیات امنایی پسرانه در سطح تهران با سامانه تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.  


به این مقاله امتیاز دهید
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی