جهت مشاوره در زمینه لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 29234

لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

ضمن خدمت فرهنگیان

لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

در این مقاله نحوه مشاهده لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان ، ویژه مدیران ، مربیان پرورشی ، معاونان پرورشی ، دبیران ، آموزگاران و هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش و سایر کادر آموزشی و پرسنل مدارس شرح داده شده است. متقاضیان می توانند جهت دریافت و مشاهده لیست دوره هایی که گذرانده اند اقدام نمایند.

نتایج تمامی دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان در سایت ضمن خدمت فرهنگیان ثبت می شوند.

نحوه مشاهده لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان توسط معاونت آموزشی وزارت آموزش و پرورش کشور و از طریق سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان قابل مشاهده است. کلیه مدیران،مربیان پرورشی ، معاونان پرورشی ، دبیران ، آموزگاران و هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش و سایر کادر آموزشی و پرسنل مدارس میتوانند به دو روش زیر برای دریافت سوابق دوره های ضمن خدمت اقدام نمایند.


لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان 1روش اول:  مراجعه به سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان

در مرحله اول برای مشاهده نمرات دوره های ضمن خدمت فرهنگیان وارد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان شوید.

فراگیران پس از ثبت اطلاعات خود در سامانه ضمن خدمت امتیاز بندی می شوند.ثبت نام فرهنگیانی که موفق به کسب امتیاز لازم شده اند به طور موقت تایید میشود. متقاضیان میتواننند برای مشاهده لیست دوره هایی که ثبت نام کرده اند به سامانه ضن خدمت مراجعه نمایند و از طریق وارد کردن اطلاعات خود شامل نام کاربری و رمز عبور وارد بخش دوره های ثبت نام شده شوند.

بعد از گذراندن دوره های ضمن خدمت و ثبت نمرات دوره ، دوره های گذرانده شده فراگیران در سیستم ثبت خواهد شد و شما می توانید از بخش سوابق ضمن خدمت سایت ،لیست دوره های گذرانده شده را مشاهده کرده و بدانید چند ساعت ضمن خدمت دارید.

ltmsثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان 3

روش دوم : از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور میتوانید به سادگی لیست دوره های گذرانده شده را از کارشناسان این سامانه بخواهید.


لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان 4توجه داشته باشید که  سوابق ضمن خدمت فرهنگیان و نحوه دریافت گواهی ضمن خدمت فرهنگیان با توجه به نظام رتبه بندی تاثیر  ضمن خدمت در حقوق را نشان می دهد.

لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان 4 با روشی که در این مقاله شرح داده شده است، می توانید لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان را مشاهده کنید تا از ساعت های گذرانده ضمن خدمت مطلع شوید و به صورت آنلاین به بررسی سوابق ضمن خدمت فرهنگیان بپردازید.


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان 6

راهنمای تلفنی برای دریافت لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

در این مقاله نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی ضمن خدمت را شرح داده ایم، اگر برای ورود و یا استفاده از سامانه ضمن خدمت  و دریافت لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان با مشکل یا ابهام روبرو شده اید، هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 سب می توانید با شماره تماس ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید، تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

جهت ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی مندرج در همین صفحه  تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع : ناموجود

جهت مشاوره در زمینه لیست دوره های گذرانده شده ضمن خدمت فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی