جهت مشاوره در زمینه دریافت لیست دوره های ضمن خدمت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 58993

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

در این مقاله چگونگی دریافت لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403، لیست دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش، دوره های ضمن خدمت ابتدایی، مراحل دریافت دوره های عمومی ضمن خدمت را شرح داده ایم. همچنین لیست دوره های برون سازمانی و درون سازمانی ضمن خدمت فرهنگیان و چگونگی دانلود و چاپ لیست دوره های ضمن خدمت را توضیح داده ایم.


لیست دوره های عمومی ضمن خدمت فرهنگیان

در این قسمت نحوه دریافت لیست دوره های ضمن خدمت، مشاهده فهرست دوره ها و دانلود لیست دوره های عمومی ضمن خدمت فرهنگیان را آموزش داده ایم. دوره های عمومی در واقع دوره هایی هستند که به صورت عمومی برای همه رشته ها کاربرد دارد. این دوره ها یکی از دوره های آموزشی ضمن خدمت آموزش و پرورش هستند. علاوه بر این توضیحاتی در مورد منابع و محتوای دوره های ضمن خدمت ابتدایی ارائه داده ایم.

دوره های ضمن خدمت ابتدایی

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 دوره های ضمن خدمت ابتدایی دوره هایی هستند که برای معلمان از پایه اول تا ششم ابتدایی طراحی و برنامه ریزی شده، منابع آموزشی دوره های ضمن خدمت معلمان ابتدایی بر اساس کتب درسی هر پایه طراحی شده و شیوه های آموزشی کتاب ها را بر اساس استانداردهای سازمان آموزش و پرورش به صورت پژوهش محور به معلمان و کارجویان آموزش می دهد. لیست دوره های آموزشی ضمن خدمت شامل دو بخش ،لیست دوره های عمومی ضمن خدمت فرهنگیان و لیست دوره های تخصصی است.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان از ابعاد دیگر شامل لیست دوره های برون سازمانی ضمن خدمت فرهنگیان و درون سازمانی است. دوره های برون سازمانی دوره هایی هستند که توسط موسسه هایی با همکاری آموزش و پرورش برگزار می شود و تعداد سقف مجاز در سال برای آنها بیشتر از دوره های درون سازمانی است.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 دوره های درون سازمانی دوره هایی هستند که توسط آموزش و پرورش برگزار می شود و متقاضی جهت ثبت نام و شرکت در این دوره ها هزینه ای پرداخت نمی کند. دوره های ضمن خدمت در واقع در جهت ارتقای سطح کیفی آموزش برای معلمان در سراسر کشور برگزار می شود. دوره های ضمن خدمت ابتدایی نیز برای معلمان ابتدایی برگزار شده یکی از این دوره ها محسوب می شود.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 لیست دوره های ضمن خدمت ابتدایی نیز همانند سایر دوره های ضمن خدمت از سایت ضمن خدمت فرهنگیان دریافت می شود.دانلود لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

در ادامه مراحل دانلود لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان 1402 را شرح داده ایم:

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 برای دانلود و چاپ لیست دوره های ضمن خدمت دو روش وجود دارد، می توانید از طریق سامانه ضمن خدمت و یا سایت مای مدیو این کار را انجام دهید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 6 برای مشاهده فهرست دوره های ضمن خدمت در مرحله اول باید وارد سایت ضمن خدمت فرهنگیان شوید. وارد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به نشانی ltms.medu.ir شوید. در صفحه اول این سایت، روی عبارت” فراگیران” کلیک کنید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 7 در ادامه برای دانلود لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، لازم است مطابق تصویر زیر نام کاربری، رمز و کد امنیتی را وارد کنید و سپس روی عبارت” ورود به سامانه” کلیک کنید تا وارد پنل شخصی خود شوید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 اگر رمز خود را فراموش کرده اید، می توانید از قسمت “فراموشی رمز” که در پایین صفحه قرار دارد رمز عبور خود را بازیابی کنید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیانلیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 9 در مرحله بعد، از نوار آبی رنگ سمت راست صفحه روی عبارت ” دوره های ضمن خدمت” کلیک کنید تا بتوانید لیست دوره های آموزشی ضمن خدمت را مشاهده کنید:

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 10 در این قسمت می توان فهرست دوره های آموزشی ضمن خدمت را مشاهده کرد. برای اینکار لازم است ابتدا سال و ماه را انتخاب کنید تا لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1402 نمایش داده شود.

در تصویر زیر گزینه همه انتخاب شده، یعنی لیست همه دوره های عمومی ضمن خدمت فرهنگیان و دوره  های تخصصی نمایش داده می شود. اگر گزینه “عمومی فرهنگی” را علامت بزنید لیست دوره های عمومی ضمن خدمت فرهنگیان نشان داده می شود. برای دیدن لیست دوره های ضمن خدمت تخصصی باید گزینه” تخصصی شغلی” را انتخاب کنید در این صورت فقط  لیست دوره های ضمن تخصصی شغلی را مشاهده می کنید:

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1  توجه داشته باشید می توانید لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را از قسمت” چاپ سوابق جستجو شده” چاپ کنید.


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 12 در این مرحله لیست دوره های تخصصی و عمومی ضمن خدمت فرهنگیان، عنوان دوره، تاریخ دوره، نمره و تعداد ساعت نمایش داده شده، اگر بخواهید لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را مشاهده کنید می توانید در قسمت سال تحصیلی فقط 1402 را انتخاب کنید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 13 توجه داشته باشید از نوار آبی رنگ سمت راست اگر روی عبارت “سوابق دوره های من” کلیک کنید می توانید سوابق دوره های خود را مشاهده کنید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 اگر به هر دلیلی قصد داشتید رمز عبور خود را تغییر دهید می توانید از نوار آبی رنگ “تغییر رمز عبور” را انتخاب کرده و از این مسیر رمز عبور خود را تغییر دهید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 6برا ی تغییر رمز  مطابق تصویر زیر عبارت ” تغییر رمز” را انتخاب کنید تا بتوانید به سادگی رمز خود را تغییر دهید.

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1402


لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 7 در این مرحله مطابق با تصویر زیر، نام کاربری خود را وارد کرده و سپس کلمه رمز جدیدی برای خود انتخاب کنید. در قسمت  “تکرار زمز”  رمز انتخابی خود را مجدد وارد کنید، در انتها روی عبارت “ثبت رمز جدید” کلیک کرده تا پیغام “تغییر رمز با موفقیت انجام شد” برای شما ظاهر شود:

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1402

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 1 توجه داشته باشید که رمز انتخابی نمی تواند کمتر از 8 کاراکتر باشد، علاوه بر این برای حفظ امنیت، رمز انتخابی بهتر است ترکیبی از حرف و عدد باشد.فهرست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

در این قسمت، فهرست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را مشاهده می کنید. در جدول زیر، اطلاعاتی مانند سال، کد دوره، محل دوره، ویژگی دوره(عمومی، تخصصی)، نمره کسب شده و ساعت هر دوره ذکر شده است. برای اطلاع از تاریخ صدور گواهینامه، تاریخ شروع دوره، تاریخ پایان دوره می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. 

ردیف سال کد دوره عنوان دوره محل دوره ویژگی دوره نمره تعداد ساعت
۱ ۱۴۰۲ ۹۲۵۰۳۸۹۶ روخوانی و روان خوانی قرآن كریم سامانه LTMS عمومی ۱۸ ۲۸
۲ ۱۴۰۲ ۹۹۵۰۷۱۵۸ پدافند زیستی تخصصی (تكمیلی) ویژه حراست سامانه LTMS تخصصی شغلی ۱۹ ۲۰
۳ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۷۱۵۲ توسعه كار آفرینی با مهارت های لازم در جهت تغییرات آینده و مشاغل نوظهور سامانه LTMS تخصصی شغلی ۲۰ ۱۶
۴ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۶۸۸۱ پدافند زیستی عمومی سامانه LTMS تخصصی شغلی ۱۹ ۱۸
۵ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۷۰۹۲ مهارت های خود امدادی و دگر امدادی در پیشگیری از حوادث ( تكمیلی) سامانه LTMS تخصصی شغلی ۲۰ ۲۴
۶ ۱۴۰۱ ۹۱۴۰۰۴۷۸ روابط انسانی در مدرسه!× سامانه LTMS تخصصی شغلی ۲۰ ۱۲
۷ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۶۷۸۵ آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سامانه LTMS عمومی ۱۶ ۸
۸ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۶۸۵۲ مهارت های خود امدادی و دگر امدادی در پیشگیری از حوادث ( مقدماتی) سامانه LTMS تخصصی شغلی ۱۸ ۲۴
۹ ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۶۴۳۷ قراًٌٍَُِّْئت قرآن كریم (روخوانی و روان خوانی) (سطح مقدماتی) سامانه LTMS تخصصی شغلی ۱۲ ۱۲
10 ۱۴۰۱ ۹۹۵۰۶۲۳۸ محور مهارت های فردی و اجتماعی ( زندگی با قرآن و عترت و آشنایی با حكمت های نهج البلاغه) سامانه LTMS تخصصی شغلی ۱۹ ۱۲
جمع کل دوره های گذرانده شده                                173 ساعت

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1403 18 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

راهنمای تلفنی دریافت لیست دوره های ضمن خدمت

فرهنگیان عزیز در سراسر کشور، اگر برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در سال 1402 و دریافت لیست دوره های ضمن خدمت با سوال یا ابهامی روبرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید. کارشناسان این سامانه مشاوره تلفنی، راهنما و پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند، علاوه بر این اگر در مورد محتوا و منابع آزمون های ضمن خدمت و چاپ سوابق ضمن خدمت سوالی داشتید می توانید از کارشناسان مربوطه راهنمایی بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه دریافت لیست دوره های ضمن خدمت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی