سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : 24178
- بازدید

قوانین جدید برای استخدام ایثارگران در سال 99-1400

در این صفحه از قوانین جدید برای استخدام ایثارگران در سال 99-1400 مطلع می شوید. برای اطلاع از اینکه قانون استخدامی ایثارگران شامل کدام دسته از متقاضیان می شود، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. – شرایط استخدام ایثارگران درسال 99-1400 شرایط استخدام ایثارگران در سال 99-1400 پیرو قوانین جدید استخدامی به نقل از رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ، درباره استخدام […]

قوانین جدید برای استخدام ایثارگران در سال 99-1400

در این صفحه از قوانین جدید برای استخدام ایثارگران در سال 99-1400 مطلع می شوید. برای اطلاع از اینکه قانون استخدامی ایثارگران شامل کدام دسته از متقاضیان می شود، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

شرایط استخدام ایثارگران درسال 99-1400

شرایط استخدام ایثارگران در سال 99-1400 پیرو قوانین جدید استخدامی به نقل از رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ، درباره استخدام ایثارگران شامل آن دسته از ایثارگرانی که در حال حاضر به صورت شرکتی، قرارداد کار معین و پیمانی در دستگاه ‌های دولتی اشتغال دارند، به شرح زیر اعلام شد:

  • با توجه به تایید استفساریه استخدام ایثارگران توسط شورای نگهبان ، قانون اخیر مجلس درباره استخدام ایثارگران شامل آن دسته از ایثارگرانی که در حال حاضر به صورت شرکتی، قرارداد کار معین و پیمانی در دستگاه‌ های دولتی اشتغال دارند، می‌ شود.
  • خانواده های شهدا (با هر درصدی که جانبازی به آنها تعلق گرفته است) اعم از فرزند، همسر، خواهر و برادر شهید، جانبازان و فرزندان ایشان مشمول شرایط جدید استخدام ایثارگران می باشند.
  • همچنین رزمندگان و فرزندان رزمندگانی که حداقل به مدت شش ماه سابقه حضور در میدان جنگ دفاع مقدس را دارند و آزادگان و فرزندان آزادگانی که بیش از یک سال سابقه اسارت دارند نیز مشمول قانون جدید استخدام ایثارگران می باشند.
  • توجه داشته باشید که ایثارگران شاغلی که تا تاریخ ( 29 اسفند ماه سال 95) به صورت شرکتی، قراردادکار معین و پیمانی در دستگاه‌ های دولتی اشتغال داشته ‌اند، در گروه ‌های یاد شده، مشمول قانون استخدام ایثارگران می باشند.
  • هفته گذشته استفساریه استخدام ایثارگران به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسید و براساس این قانون دولت مکلف به تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی شده است. برای مشاهده استفساریه لینک زیر را ا نتخاب کنید:

استفساریه استخدام ایثارگران

پیام رسان های خبرینو
چه امتیازی می دهید؟
5 / 1.00
[ 1 رای ]

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 321
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیام رسان خبرینو
اپلیکیشن آموزش دروس
اینترنت رایگان دانش آموزی