جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی 1401-1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 51359

نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی 1401-1402

نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی

در این مقاله از نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی در سال تحصیلی 1401-1402، مطلع می شوید. دانشگاه علوم پزشکی شرایط ثبت نام حضوری و اینترنتی برای قبول شدگان آزمون دکتری تخصصی پی اچ دی در دانشگاه های علوم پزشکی را اعلام کرد:

ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی 1401-1402

ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 1402-1401، شرایط و نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتر دانشگاه علوم پزشکی به ااطلاع دانشجویان جدید الورود می رسد:

اطلاعیه شماره یک ثبت نام دکتری تخصصی (پی اچ دی ) و پژوهشی سال 1401

لطفا پس از مطالعه دقیق این دستور العمل نسبت به اجرای مرحله به مرحله ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی اقدام نمایند. توجه فرمائید سامانه ثبت نام اینترنتی برای بارگذاری مدارک ثبت نام، فعال است.

لازم است دانشجویان گرامی کلیه مدارک خود را بارگذاری نموده تا در صورت نقص و اعلام توسط کارشناسان دانشگاه، فرصت برای تکمیل آن داشته باشند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه زمان کافی برای ثبت نام در نظر گرفته شده است محدوده های زمانی اعلام شده قابل تمدید نمی باشد و عواقب تاخیر یا عدم ثبت نام ناشی از عدم رعایت این موارد بر عهده پذیرفته شدگان می باشد. بنابراین قبول شدگان در اولین فرصت برای ثبت نام دکتری دانشگاه علوم پزشکی اقدام نمایند.


بیشتر بدانید:

زمان برگزاری آزمون دکتریمراحل ثبت نام قبول شدگان آزمون دکترای تخصصی 1402-1401

مراحل ثبت نام قبول شدگان آزمون دکترای تخصصی در سال 1401-1402 به ترتیب زیر است. پیش از شروع فرایند ثبت نام لطفا موارد زیر را به طور کامل و با دقت مطالعه نموده و سپس درخصوص ثبت نام قبول شدگان آزمون دکتری دانشگاه علوم پزشکی اقدام نمایید :

 • برای عملکرد بهتر نرم افزار از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید (برای ثبت اطلاعات، لیست های انتخابی با مرورگرهای دیگر همچون فایرفاکس باز نمی شود. اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از ۵۰۰ كيلو بایت از نوع jpg و gif آماده نماييد.
 • نام كاربري و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، شماره ملی شماست.
 • پس از ورود به سامانه سمت راست صفحه دکمه ثبت نام را انتخاب نماييد. براي ثبت اطلاعات دکمه ويرايش را در سمت چپ صفحه كليك نماييد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دکمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را كليك نماييد.
 • * تذکر مهم: پس از ورود به سامانه، شماره دانشجویی خود را که در بالای صفحه ذکر شده، یادداشت نمایید و در کلیه فرمهای ثبت نامی شماره دانشجوئی خود رادرج نمائید.
 • پس از ورود اطلاعت ثبت نامي جهت ارسال مدارك خود پانل مدارك در سمت راست صفحه را كليك نماييد. در اين بخش براي ارسال هر مدرك دکمه ارسال فايل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرك را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد.
 • * توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و درصورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس براي بارگذاري هر مدرك ارسال فايل را مجددا انتخاب نماييد. در پايان بارگذاري مدارك ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارك شما ذخيره شوند. لازم به ذكر است كليه مدارك ستاره دار  (اجباري) مي بايست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.

نحوه ارسال مدارک قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی

نحوه ارسال مدارک قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی، به صورت اینترنتی است. لازم است به سامانه جامع دانشگاه علوم پزشکی استان خود، مراجعه کنید و یا برای ارسال مدارک با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. سامانه مشاور تحصیلی، راهنمای قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی برای ارسال مدارک ثبت نام است.


بیشتر بدانید:

قیمت کارت معافیت سربازی با مدرک دکتری


شروع ثبت نام دانشگاه های کشور در سال 1401-1402

مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی

مدارک لازم برای ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی شامل موارد زیر است:

الف: دانلود مدارک و آماده کردن فرم های ثبت نامی  مشروحه ذیل و تکمیل و امضاء آنها و اسکن وآپلود آن درسامانه ثبت نام اینترنتی:

محل دانلود فرمهای ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری تخصصی Ph.D :  روزانه

 • عکس جدید
 • -فرم درخواست نامنویسی (فرم شماره 1)
 • – فرم اطلاعات عمومی (فرم شماره 2)
 • -فرم تعهد نامه عام(فرم شماره 3)
 • -فرم تعهدنامه عدم اشتغال به کار (اختصاصی غیر شاغلین)  (فرم شماره 5)
 • -فرم تعهدنامه ارائه مرخصی بدون حقوق و یا ماموریت آموزشی(ویژه شاغلین) (فرم شماره 6) به انضمام آخرین حکم کارگزینی
 • -فرم های هسته تحقیق و نظردهی به همراه فرم تعهد نامه رفتار و پوشش حرفه ایی در دو  نسخه (حتما با خودکار آبی تکمیل و به فرمها عکس و کپی تمام صفحات شناسنامه وکپی کارت ملی الصاق شود) ، اسکن شود و همراه با عکس و کپی شناسنامه و کارت ملی بارگذاری گردد و اصل آن در زمان ثبت نام حضوری ارائه گردد. لازم به ذکر است تکمیل تمامی موارد خواسته شده(جداول مشخصات معرفی اساتید مورد اطمینان و دوستان) الزامی می باشد. شاغلین آخرین حکم کارگزینی خود را می بایست پیوست نمایند.
 • نامه  درخواست تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل
 • فرم درخواست تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقطع قبل
 • تمام صفحات شناسنامه
 • کارت ملی هوشمند
 • دانشنامه و ريز نمرات مقطع قبلی
 • كپي مدرك نشان دهنده وضعيت نظام وظيفه و یا کارت پايان خدمت يا معافيت از خدمت نظام وظيفه به صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مرکز پلیس+10 ( درصورت داشتن کارت قدیمی ) ( در مورد دانشجویانی که در مقطع قبلی از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند ارائه فرم لغو معافیت تحصیلی و معافیت تحصیلی خود را از طریق پرتال جامع سازمانی نظام وظیفه به آدرس https://services.epolice.ir  کاربری (کدملی)و کلمه عبور (کد سخا قابل دریافت از مراکز پلیس +10 سراسر کشور درخواست نمایند)
 • نکته مهم: پذیرفته شدگانی که در حال انجام خدمت مقدس سربازی هستند لازم است در پذیرش غیرحضوری وضعیت نظام وظیفه را مشمول انتخاب نمایند تا بتوانند درخواست تایید معافیت تحصیلی را از سیستم دریافت و جهت انجام مراحل معافیت تحصیلی به سامانه سخا مراجعه نمایند.
 • مدرک قبولی و یا نمره مشروط زبان  (داوطلبانی كه در امتحان زبان MSRT و MHLE نمره ی 55 را كسب كرده باشند، می توانند ثبت نام نمایند؛ مشروط بر این كه تا زمان امتحان جامع موفق به كسب نمره حد نصاب (60)  شوند. در غیر این صورت قبولی آنها كان لم یکن تلقی شده و از ادامه ی تحصیل آنها جلوگیری خواهد شد).
 • گواهی پایان طرح( مخصوص مشمولین طرح)
 • موافقت ‌نامه بدون قيد و شرط براي ادامه تحصيل شاغلین و مربیان رسمی از بالاترين مقام مسئول اداري (نیروی انسانی محل اشتغال)و آخرین حکم  کارگزینی در سال 1401
 • مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده‌کنندگان از سهمیه استعدادهای درخشان، رزمندگان، ايثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد …)
 • گواهي عدم بدهي به صندوق رفاه دانشجويان وزارت متبوع( فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از ارائه مدرک مذکور معاف مي‌باشند)

بیشتر بدانید:

شرایط معافیت دانشجویی مقطع دکتری


زمان نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی 1400

نحوه ارائه تعهدمحضری (دانشجویان روزانه):

الف: مراجعه حضوری به واحد امور حقوقی دانشگاه: واقع در ساختمان شماره یک (مدیریت امور حقوقی – امور تعهدات) ( لازم به ذکر است کمک هزینه تحصیلی دانشجو پس از ارائه فرم تعهد محضری برقرار می گردد.)

مدارک مورد نیاز:

1- شناسنامه تمام صفحات، کارت ملی (دانشجو)

2- شناسنامه تمام صفحات، کارت ملی، حکم کارگزینی (ضامن)

* شرایط ضامن عبارتند از:

1-کارمند رسمی یا پیمانی شاغل در دوایر دولتی با سابقه زیر20 سال خدمت (یک­نفر)

تبصره: اگر ضامن شاغل در ارگان­هایی ازجمله (ارتش، سپاه و نیروهای « هوایی – زمینی – دریایی» باشند باید از واحد کارگزینی محل خدمت نامه‌ای دریافت نمایند، که درآن رسمی بودن ضامن و مدت سابقه خدمت وی قید گردد.

تبصره: در صورتی­که دانشجو، استخدام رسمی یا پیمانی ادارات و یا سازمان­های دولتی باشد،. حکم مأموریت آموزشی ایشان از تاریخ شروع دوره و به مدت طول دوره دکترای تخصصی به عنوان سند تعهد مورد قبول می­باشد.

ب: مراجعه به دفترخانه اسناد رسمی و تنظیم سند:

بعد از تأیید مدارک ضامن و دانشجو توسط کارشناس امور حقوقی، دانشجو به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه و نسبت به تنظیم سند تعهد محضری اقدام نماید و سپس سند تنظیم شده را به واحد امور حقوقی دانشگاه ارائه نمایید.

*  تذکر مهم: شایان ذکر است پذیرفته شدگان محترم توجه داشته باشند در زمان مراجعه به دفاتراسناد رسمی پس از مطابقت کامل سند تنظیم شده با فرم دریافتی از سایت نسبت به امضاء سند تعهد محضری اقدام نمایند.

ج: ارائه اصل تعهد محضری به واحد امور حقوقی –امور تعهدات:

خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان اصفهان- ساختمان شماره یک (مدیریت امور حقوقی – امور تعهدات)

کدپستی: 73461-81746          صندوق پستی: 313

* تذکر مهم:از تمامی پذیرفته شدگان دوره روزانه دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمانهای دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه‌های شهریه پرداز و آزاد اسلامی) به میزان یک برابر تحصیل تعهد محضری اخذ می­شود.

تبصره 1- مستخدمان رسمي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و مؤسسات تابعه و دانشگاهها و دانشكده هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور، تعهدات خاص استخدامي به واحدهاي مربوطه خواهند سپرد.

تبصره2- مستخدمان رسمي ساير وزارتخانه ها،مؤسسات و شركتهاي دولتي و وابسته به دولت، چنانچه هزينه هاي تحصيلي
ايشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذيرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام قبول شدگان دکتری دانشگاه علوم پزشکی 1401-1402

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی