جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی قبولی پزشکی صد در صد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 62898

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه

قبولی صددرصد پزشکی فقط در 4 ماه تضمینی

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه انجام می شود. در ادامه راز قبولی صددرصد پزشکی،رتبه های قبولی و برنامه ریزی برای قبولی صددرصد در زمان کوتاه را لو داده ایم.


قبولی صددرصد پزشکی  تضمینی در 4 ماه 

رشته پزشکی یکی از رشته های گروه آزمایشی تجربی است که اکثر رقابت بر سر این رشته در کنکور سراسری زیاد است و بسیاری از داوطلبان فکر می کنند که قبولی در رشته پزشکی کار بسیار دشوار و شاید ناممکنی باشد در صورتی که در این مقاله روشی را به شما یاد می دهیم که بتوانید به بصورت تضمینی و صددرصد در رشته پزشکی قبول شوید.

قبولی صددرصد پزشکی فقط در 4 ماه تضمینی امکان پذیر است و یک شعار نیست در این مقاله با ما همراه باشید که روش قبولی صددرصد در رشته پزشکی را بصورت کامل به شما آموزش دهیم.کسانی که در مدت کم پزشکی قبول شدند از جمله افراد موفقی هستند که لازم است از تجارب آنها استفاده کنید، در این مقاله نمونه ای از رتبه های آنها را در اختیار شما قرار داده ایم که بتوانید به عنوان نمونه از آن ها الگو بگیرید.


راز قبولی کنکور در رشته پزشکی صددرصد

اگر بدنبال قبولی قبولی صددرصد کنکور در رشته پزشکی هستید حتما مسیرها را بدرستی طی کنید و به گام ها توجه کنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 قبل از هر چیز خودتان را باور کنید و به تواناییهایتان ایمان داشته باشید، قبولی پزشکی در 4 ماه را باور کنید بعد برنامه ریزی کنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 برنامه ریزی متناسب با توانایی خود انجام دهید(برنامه نامتوازن و صرفا ایده آل شما را از هدفتان دور می کند)

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 از تجارب افراد موفق که درسال های قبل در رشته پزشکی قبول شده اند استفاده کنید(مقایسه نکنید)

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 خودتان را با دیگران مقایسه نکنید چون شما منحصر به فرد هستید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 برنامه ریزی کلی انجام ندهید از لحظه لحظه زمان خود استفاده کنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 در برنامه ریزی خود، حوادث غیرقابل پیش بینی را بگنجانید تا از دست دادن زمان شما را مایوس نکند.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 به این اعتقاد داشته باشید با برنامه درست صددرصد به قبولی در رشته پزشکی می رسید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 اگر زمان را از دست داده اید، نگران نباشید و از زمان باقی مانده استفاده درست کنید،کسانی که در ۴ ماه پزشکی قبول شدند از جمله افرادی هستند که در مسیر قبولی ناامید نشدند و افسوس زمان را نخوردند.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 با در دست داشتن برنامه هدفمند صددرصد در رشته پزشکی قبول خواهید شد، مسیر کنکور، مسیر مشخصی است که با گام های هدفمند می شود این مسیر را طی کرد.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 توجه داشته باشید ساعت مطالعه برای قبولی پزشکی بستگی به توانایی های افراد دارد و نمی توان ساعت مطالعه معینی را انتخاب کرد.


بودجه بندی سوالات کنکور تجربی برای قبولی صددرصد پزشکی

یکی از مهترین درس های کنکور تجربی که در قبولی صددرصد پزشکی فقط در 4 ماه تضمینی نقش اصلی را دارد درس زیست شناسی است در ادامه روش مطالعه درس زیست شناسی نفرات برتر کنکور یعنی کسانی که در مدت کم پزشکی قبول شدند را شرح داده ایم، شما می توانید با این روش در کمتر از 4 ماه مطالعه در رشته پزشکی صددرصد قبول شوید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 با ماهیت درس زیست شناسی آشنا باشید،بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری تجربی تصور می کنند که درس زیست شناسی حفظی است در صورتی که زیست شناسی مفهومی است و به هیچ عنوان نباید این درس را حفظ کنید بلکه با نگاه مفهومی به آن بپردازید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 کتاب زیست را به صورتی بخش به بخش مطالعه کنید یعنی هر فصل را به بخش های مختلف تقسیم کنید هر بخش آن را بصورت جداگانه روخوانی کنید قرار نیست از همان ابتدا عمیق بخوانید و کل مطالب را بیاموزید پون زیست شناسی پیوسته است و مطالب آن بهم ربط دارد.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 بعد از روخوانی هر بخش مطالب را بصورت عمیق بخوانید و هر مطلب را به خودتان توضیح دهید تا متوجه مفهوم مطالب شوید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 یکی از کارهای مهمی که لازم است هنگام مطالعه زیست انجام دهید حاشیه نویسی است، به این صورت که وقتی مطلبی را می خوانید مطالب مهم را در حاشیه کتاب یادداشت کنید تا بارها مطالعه کنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 بعد از حاشه نویسی، دنبال حل کردن تست های تالیفی و سوالات مهم باشید. حل کردن سوالات باعث می شود که شما بیشتر بر روی مطالب تمرکز کنید و مطلب کاملا برای شما جا بیفتد.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 بصورت روزانه تعدادی از تست های کنکور سال های قبل را حل کنید، حتما این کار را انجام دهید حل کردن این تست ها به شما کمک بسزایی می کند و قبولی صددرصد پزشکی در 4 ماه را برای شما  تضمین می کند.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 مهترین روش در مطالعه زیست شناسی تکرار  و تمرین است با تکرار  و تمرین در درس زیست شناسی موفقیت در کنکور در زمان کم را بدست خواهید آورد.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 خلاصه نویسی در درس زیست شناسی بسیار مهم است و باعث می شود که مفاهیم در ذهن شما جا بیفتد پش خلاصه نویسی را برای قبولی صددرصد در کنکور پزشکی فراموش نکنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 کتاب درسی را منبع قرار دهید و به هیجچ عنوان کتاب های کمک درسی را بر کتاب درسی کنکور ارجع ندانید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 بصورت روزانه درس زیست شناسی را بخوانید اگر می خواهید که در کنکور در رشته پزشکی قبول شوید حتما هر روز زیست به عنوان درس اصلی را مطالعه کنید.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 1 برای خودتان از کتاب درسی سوال طرح کنید و به سوالات با دقت پاسخ دهید طرح سوال به یادگیری مفهومی کمک می کند.

قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 22 کسانی که از عید شروع کردند و پزشکی قبول شدند، از جمله افرادی بودند که خلاصه نویسی های منظم و دقیق انجام دادند.

برای قبولی صددرصد پزشکی فقط در 4 ماه تضمینی لازم است که بودجه بندی دروس را توجه کنید و با توجه به بودجه بندی مطالعه کنید تا در مدت زمان کم مطالعه بتوانید به راحتی در کنکور پزشکی قبول شوید.

بریا قبولی صددرصد در کنکور پزشکی در کمترین زمان به بودجه بندی دروس مهم توجه کنید در ادامه مطالب مهم درس زیست در کنکور 1403 و تعداد سوالاتی که از هر درس مطرح می شود را شرح داده ایم.

ردیف عنوان فصل تعداد تست در کنکور
1 گوارش و جذب مواد ۳
2 تبادلات گازی ۲
3 گردش مواد در بدن ۳
4 تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد ۲
5 از یاخته تا گیاه ۱
6 جذب و انتقال مواد در گیاهان ۱
7 تنظیم عصبی ۳
8 حواس ۳
9 دستگاه حرکتی ۲
10 تنظیم شیمیایی ۱
11 ایمنی ۳
12 تقسیم یاخته ۱
13 تولید مثل ۳
14 تولید مثل نهاندانگان ۱
15 پاسخ گیاه به محرک ها ۱
16 مولکول های اطلاعاتی ۲
17 جریان اطلاعات در یاخته ها ۳
18 انتقال اطلاعات در نسل ها ۳
19 تغییر در اطلاعات وراثتی ۲
20 از ماده به انرژی ۱
21 از انرژی به ماده ۲
22 فناوری های نوین زیستی ۱
23 رفتارهای جانوران ۱

برای برخی داوطلبان که دنبال قبولی صددرصد در رشته پزشکی در 4 ماه بصورت تضمینی هستند این سوال مطرح است که برای پزشکی چقدر درس بخوانیم، در جواب باید بگوییم که بریا پزشکی چگونه درس بخوانیم  مهم است نه چقدر درس خواندن اینکه برنامه ریزی داشته باشید.

با درس خواندن درست قبولی پزشکی در یک ماه، در ۵۰ روز،در دو هفته، در سه ماه هم ممکن است، اگر هدفمند درس بخوانید قطعا  بصورت صددرصد در پزشکی در کمتر از 4 ماه قبول خواهید شد.


قبولی در رشته پزشکی با چه رتبه ای بصورت صددرصد

این سوال برای داوطلبانی که به دنبال قبولی تضمینی و صددرصد پزشکی در 4 ماه هستند مطرح می شود که رتبه لازم برای پزشکی چیست و برای پزشکی چند درصد بزنیم، چگونه پزشکی قبول شویم ور درصد لازم برای قبولی پزشکی چقدر است؟

در ادامه رتبه قبولی پزشکی سال گذشته را در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده ایم:

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه شهر رشته قبولی
318 120 منطقه 2 دختر بيرجند پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي تهران | روزانه-نيمسال دوم
320 122 منطقه 2 پسر ملاير پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي تهران | روزانه-نيمسال دوم
323 123 منطقه 2 پسر تهران پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي تهران | روزانه-نيمسال اول
336 128 منطقه 2 پسر زنجان پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي تهران | روزانه-نيمسال اول
4304 1897 منطقه 2 پسر قائم شهر پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل | روزانه-نيمسال دوم
4381 1931 منطقه 2 دختر قائم شهر پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل | روزانه-نيمسال دوم
4454 1960 منطقه 2 پسر بابل پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل | روزانه-نيمسال دوم
4565 2011 منطقه 2 دختر كاشمر پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل | روزانه-نيمسال دوم
4588 2023 منطقه 2 پسر تربت حيدريه پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل | روزانه-نيمسال دوم
8838 2317 منطقه 3 پسر هرسين پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه
10503 2792 منطقه 3 دختر شهربابك پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه
10722 2857 منطقه 3 پسر جيرفت پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه
10830 2879 منطقه 3 دختر شهربابك پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور قبولی صددرصد پزشکی ۱۴۰۳ تضمینی در 4 ماه 23

مشاوره تلفنی برنامه ریزی قبولی پزشکی صددرصد

در این مقاله روش هایی را شرح داده ایم که با رعایت این روش ها بصورت تضمینی و در 4 ماه  صددرصد در پزشکی قبول می شوید، اما گاهی داوطلبان ضعف در برنامه ریزی صحیح مطالعه دارند ااگر می خواهید برنامه ریزی انجام دهید که با کمترین مطالعه بهترین نیجه را بگیرید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 1 شب با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه تلفنی شما را در برناه ریزی قبولی پزشکی بصورت تضمینی و صددرصد راهنمایی کنند.

در واقع باید بگوییم که 4 ماه مطالعه حرفه ای زیر نظر مشاوران مجرب برابر است با قبولی صددرصد پزشکی فقط در 4 ماه تضمینی.

قبولی صددرصد پزشکی بدون طلسم و دعا با راهنمایی مشاور تحصیلی امکان پذیر است،چه بسا دانش اموزان ضعیفی که در کنکور موفق شدند بخاطر اینکه برنامه ریزی درستی داشتند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی قبولی پزشکی صد در صد

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی