کد خبر : 3335

فراخوان مشمولان پزشکی و پیراپزشکی بدون دوره آموزشی

فراخوان مشمولان پزشکی و پیراپزشکی بدون دوره آموزشی در سال 99 اعلام شد. مشمولان رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون گذراندن 2ماه دوره آموزشی مستقیما به مراکز درمانی اعزام می شوند.

فراخوان مشمولان پزشکی و پیراپزشکی بدون دوره آموزشی در سال 99

فراخوان مشمولان پزشکی و پیراپزشکی بدون دوره آموزشی در سال 99، اعلام شد. سازمان وظیفه عمومی ناجا تمامی مشمولان فارغ التحصیل رشته های پزشکی و پیراپزشکی را برای اعزام به خدمت در مراکز درمانی نیروهای مسلح فراخواند. مشمولان برای بکارگیری در مراکز درمانی نیروهای مسلح در فروردین ماه به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد با هدف مقابله با ویروس کرونا ، نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با بهره گیری از تمامی امکانات و نیرو‌های خود در تلاش برای مقابله با این اپیدمی فراگیر می باشند.

ستاد کل نیرو‌های مسلح با هدف سرعت بخشیدن به فرایند درمانی در کادر مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، از مشمولان رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت در یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ دارند، در فروردین ماه سال ۹۹ فراخوان و بدون سپری کردن دو ماه دوره آموزشی خدمت سربازی مقدمات نظامی در مراکز آموزش، به مراکز بهداشتی و درمانی نیرو‌های مسلحاعزام به خدمت سربازی شوند.

مشمولان در صورت عدم مراجعه تا پایان فروردین ماه ، به عنوان مشمول غایب در نظر گرفته می شوند. برای اطلاع از اخبار نظام وظیفه و محل و زمان مراجعه به مراکز وظیفه عمومی سطح کشور از طرق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید:


فراخوان مشمولان پزشکی و پیراپزشکی بدون دوره آموزشی

سایر مشمولان فارغ التحصیل سایر رشته ها در گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت برای اعزام در ماه‌های دیگر سال ۱۳۹۹ دارند و یا پس از فارغ التحصیلی در شرایط معرفی به خدمت قرار دارند، در صورت تمایل برای مشارکت در امر کمک رسانی به هموطنان، می‌توانند درخواست اعزام به خدمت خود را زودتر از موعد اعلام کنند.

زمان و تاریخ اعزام به خدمت داوطلبانه در  اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ خواهد بود. این مشمولان می توانند با مراجعه به مراکز وظیفه عمومی سراسر کشور و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ درخواست اعزام و تعجیل در تاریخ اعزام خود را ثبت و پیگیری کنند.


به این مقاله امتیاز دهید
منابع :
کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی