جهت مشاوره در زمینه نحوه استفاده از سامانه بام بانک ملی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 69015

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن


بانک ملی ایران طرح های متنوعی برای اعطای وام به مشتریان خود در نظر گرفته است. در این مقاله جدیدترین طرح وام های بانک ملی و شرایط دریافت این وام ها را شرح داده ایم. برای اطلاع از جزئیات وام های بانک ملی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.طرح وام جدید بانک ملی

طرح وام جدید بانک ملی با نام “طرح مهربانی” از طرح های پرداخت وام قرض الحسنه است که متقاضیان می توانند تا سقف 300 میلیون تومان با سود 4 درصد وام دریافت کنند.

متقاضیان وام مهربانی بانک ملی می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی ایران به صورت حضوری و غیر حضوری به صورت اینترنتی اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه(اشخاص حقیقی و حقوقی) کرده و با ارائه یک ضامن، وام خود را دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، طرح مهربانی امتیازی می باشد و مشتریان بر اساس مبلفی که از 1 تا 12 ماه سپرده گذاری کرده اند امکان دریافت این وام را با کارمزد 4 درصد و با بازپرداخت 6 تا 60 ماه دارند.طرح وام جدید بانک ملینحوه افتتاح حساب آنلاین بانک ملی

متقاضیان وام بانک ملی می توانند به صورت غیر حضوری با مراجعه به “سامانه بام بانک ملی” اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه کنند. نحوه افتتاح حساب آنلاین بانک ملی به شرح زیر است:

1- قسمت خدمات

2- افتتاح حساب

3- تعیین نوع حساب : قرض الحسنه / مهربانیافتتاح حساب دریافت وام طرح مهربانی بانک ملیطرح صدف بانک ملی 1402

 بانک ملی ایران به متقاضیان، وامی با سود پایین با نام طرح صدف بانک ملی ۱۴۰۲ اعطا می کند. متقاضیان دریافت این  وام می توانند با ایجاد حساب 6، 9 و 12 ماهه، تا سقف 300 میلیون از تسهیلات این طرح استفاده کنند. سود طرح وام صدف بانک ملی 1 الی 18 درصد است و متقاضیان برای دریافت آن لازم است واجد شرایط باشند.


طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1سود وام طرح صدف بانک ملی ۱۴۰۲، به زمان سپرده گذاری، بازپرداخت و ضریب برابری آن بستگی دارد. متقاضیان دریافت این وام، نیاز به ضامن معتبر دارند. تعداد ضامن های این طرح به مبلغ درخواستی بستگی دارد. برای دریافت وام صدف ابتدا باید یک حساب سپرده در بانک ملی ایران باز کرد. حداقل زمانی که این سپرده باید در بانک بماند 6 ماه است.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1 متقاضیان لازم است علاوه بر داشتن یک ضامن رسمی و معتبر، 50 هزار تومان برای تشکیل پرونده پرداخت کنند. بانک ملی با توجه به نیازها و خواسته های مشتریان خود این طرح را ارائه داده است. هدف از ایجاد طرح صدف بانک ملی، اعطای  وام با سود پایین برای تمام جامعه است.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1سقف میزان وام دریافتی، بستگی به شغل متقاضیان و مبلغی که در بانک سرمایه گذاری کرده اند دارد. کارمندان و مدیران شرکت هایی که حقوقشان از طریق بانک ملی ایران پرداخت می شود؛ بر حسب میانگین حساب خود می توانند تا سقف 250 میلیون تومان وام دریافت کنند.طرح صدف بانک ملیشرایط دریافت وام طرح صدف بانک ملی

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1شرایط دریافت وام طرح صدف بانک ملی برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها، قضات، وکلا و پزشکان تا سقف 300 میلیون تومان با 2 نفر ضامن معتبر امکان پذیر است.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1مدیران شرکت ها و کارکنان آنها درصورتی از طریق بانک ملی حقوق دریافت کنند براساس میانگین مانده حساب خود تا سقف 250 میلیون تومان وام دریافت کنند؛ با تضمین بازپرداخت توسط شرکت و یک نفر ضامن معتبر می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1همه ی کارکنان سازمان ها و شرکت هایی که حقوقشان را از طریق شعب بانک ملی دریافت می کنند در صورت سپرده گذاری شخصی، بر اساس جدول های طرح پس از تایید شعبه مورد نظر تا سقف 300 میلیون تومان از تسهیلات طرح صدف می توانند استفاده کنند.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1سایر اقشار جامعه تا سقف 200 میلیون تومان در قبال ارائه وثیقه و تضمینات لازم می توانند وام دریافت کنند. به این صورت که تا سقف 50 میلیون تومان؛ یک نفر کارمند رسمی دولت یا کارمند قراردادی سازمان های دولتی یا یک نفر کاسب دارای جواز کسب، همچنین از مبلغ 50 میلیون تومان تا سقف 100 میلیون تومان؛ 2 نفر ضامن با شرایط فوق و از مبلغ 100 میلیون تومان تا 200 میلیون تومان؛ 3 نفر ضامن به شرح شرایط ذکر شده لازم است.

****


مدارک لازم برای دریافت وام طرح صدف بانک ملی

برای دریافت وام طرح صدف بانک ملی، لازم است ابتدا برای تشکیل پرونده 50 هزار تومان پرداخت کنید. پس از آن نسبت به میزان وام درخواستی خود، گردش حساب 3 الی 6 ماه اخیر خود و ضامن ها را ارائه دهید. ارائه مدارک شناسایی خود و تمامی ضامن ها الزامی است.جدول محاسبه وام طرح صدف بانک ملی

بانک ملی برای محاسبه نرخ وام دریافتی در طرح صدف، جدولی ارائه داده است که در این جدول، نرخ سود تسهیلات طرح صدف بر اساس مدت زمان تسهیلات و نسبت آن به میانگین مانده مشتری محاسبه شده است. در این بخش فایل pdf جدول محاسبه وام طرح صدف بانک ملی را  برای دانلود قرار داده ایم:طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 8وام بدون ضامن بانک ملی 1402

بانک ملی ایران در سال 1402، وام بدون ضامن برای مشتریان خود در نظر گرفته است که مبلغ دریافت آن 100 میلیون تومان می باشد؛ سود سالانه وام بدون ضامن بانک ملی 18 درصد و مدت بازپرداخت آن 48 ماهه است.

برای دریافت وام بدون ضامن بانک ملی 1402 ابتدا باید حساب شما از طرف بانک مرکزی اعتبارسنجی شوید و چنانچه دارای رتبه اعتباری A یا B یا C باشید و فیش حقوقی شما متناسب با اقساط بازپرداخت وام باشد، وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن بانک ملی به شما تعلق می گیرد.شرایط دریافت وام بدون ضامن

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1اصلی ترین شرط دریافت وام بدون ضامن بانک ملی داشتن حساب قرض الحسنه در بانک ملی است. در صورت نداشتن حساب قبلی لازم است اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه در بانک ملی کنید.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1لازم است حقوق دریافتی شما به حساب بانک ملی پرداخت شود تا بتوانید از شعبه ای که در آن افتتاح حساب کرده اید برای دریافت وام بدون ضامن درخواست دهید.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1بعد از درخواست وام در مرحله بعد حساب شما ازسوی بانک مرکزی اعتبارسنجی می شود و اگر شما بدهی بانکی نداشته باشید یا افساط عقب افتاده نداشته باشید وام بدون ضامن بانک ملی به شما تعلق می گیرد.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1با توجه به اینکه سقف دریافت وام بدون ضامن بانک ملی 100 میلیون تومان است، اما نسبت به نتیجه اعتبارسنجی بانک مرکزی ممکن است سقف وام 50 میلیون تومانی برای شما در نظر گرفته شود که در این حالت دوره بازپرداخت آن 36 ماهه خواهد بود.

طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 1مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بدون ضامن بانک ملی برای افرادی که سقف 100 میلیون تومان به آنها تعلق می گیرد شامل گواهی کسر از حقوق به همراه چک یا سفته است و برای افرادی که سقف 50 میلیون تومانی به آنها تعلق بگیرد فقط گواهی کسر از حقوق لازم است.مبلغ اقساط وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن

مبلغ اقساط وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن، هر ماه 2,937,500 تومان می باشد که به مدت 48 ماه باید این مبلغ را بازپرداخت کنید. در این صورت کل سودی که برای این وام بعد از ۴ سال به بانک پرداخت می کنید 41,049,998 تومان خواهد بود و مجموع رقم وام و سود آن 141,049,998 تومان می شود.

اما اگر رقم وام تلعق گرفته به شما 50 میلیون تومان باشد، دوره بازپرداخت شما 36 ماه (۳ سال) خواهد بود و مبلغ قسط پرداختی شما برای هر ماه 1,807,619 تومان می شود. کل سود وام بعد از ۳ سال در این حالت 15,074,311 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 65,074,311 تومان می باشد.


طرح وام جدید بانک ملی بدون ضامن ۱۴۰۲ 15 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

جمع بندی

در این مقاله به شرح طرح وام جدید بانک ملی، طرح صدف بانک ملی و وام بدون ضامن بانک ملی پرداخته ایم. متقاضیان گرامی وام های بانک ملی می توانند در صورت هرگونه سوال و ابهام پیش آمده با شماره تماس ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. کارشناسان این سامانه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی سوالات شما عزیزان درسراسر کشور هستند.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه نحوه استفاده از سامانه بام بانک ملی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی