جهت مشاوره در زمینه کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 48638

کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل

اگر به اینترنت دسترسی ندارید، اینترنت کودک بدون قطع شدن، قابلیت جستجوی اینترنتی دارد.

کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل 1

کد غیر فعالسازی اینترنت کودک ایرانسل و همراه اول

اگر به اینترنت دسترسی ندارید، اینترنت کودک بدون قطع شدن، قابلیت جستجوی اینترنتی دارد.

اینترنت قطع شده چطور می توانم سرچ کنم؟

اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید از موتور جستجوی اینترنتی کودک استفاده کنید که تمام مدت در دسترس است. کودکان و بزرگسالان می توانند از این موتور جستجو، برای سرچ کردن موضوعات مورد نظر خود در اینترنت استفاده کنند.

برای ورود به اینترنت کودک کافیست در مرورگر خود نشانی 456ir را جستجو کنید تا وارد موتور جستجوی کودک شوید. اگر به اینترنت دسترسی ندارید و نیاز به جستجوی اینترنتی دارید، می توانید از این موتور جستجوگر که تمام مدت دردسترس است، استفاده کنید. در ادامه نحوه فعالسازی اینترنت کودک و اینترنت رایگان را شرح داده ایم:

این مطلب، راهنمای کامل درمورد سرویس طرح اینترنت کودک است، سایت اینترنت کودکان، همان سایت شادبین است که دانش آموزان با آن آشنایی دارند. در ادامه کدهای دستوری فعالسازی اینترنت کودکان و لینک ورود به جستجوگر سایت اینترنت کودک را در اختیار شما عزیزان در سراسر کشور قرار داده ایم و همه چیز درمورد طرح اینترنت کودک را شرح داده ایم:

کد فعالسازی اینترنت کودک همراه اول

سرویس اینترنت کودک و نوجوان برای ایجاد فضای امن اینترنت به منظور استفاده کودکان و نوجوانان از محتوای آموزشی مورد نیاز خود ارائه گردیده است. والدین گرامی می توانند برای اطمینان از دسترسی فرزندان خود به فضای اینترنتی سالم این سرویس را فعال کنند. کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول (به غیر از مشترکین انارستان) می توانند با استفاده از کدهای دستوری جدول زیر از این سرویس استفاده کنند.


اگر به اینترنت دسترسی ندارید، اینترنت کودک بدون قطع شدن، قابلیت جستجوی اینترنتی دارد.


کد فعالسازی و غیر فعالسازی اینترنت کودک همراه اول : 

درخواست کد دستوری
استعلام وضعیت اینترنت کودک *456*0#
کد فعالسازی اینترنت کودک همراه اول *456*1#
کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول *456*2#
راهنما و دریافت برنامه کاربردی *456*3#
 • در صورتیکه مشترک سرویس اینترنت کودک و نوجوان را فعال و یا غیرفعال کند، بسته‌های اینترنت فعال و یا رزرو مشترک هیچگونه تغییری نخواهد داشت.
 • با فعالسازی و یا غیرفعالسازی سرویس اینترنت کودک و نوجوان، تعرفه و نحوه محاسبه هزینه اینترنت تعرفه آزاد و یا بسته اینترنت تغییری نخواهد کرد.
 • به منظور اطلاع از جزئیات کامل و دریافت برنامه کاربردی به نشانی 456.ir مراجعه فرمایید.
 • سیم کارت انارستان: سیم کارت اعتباری رایگان است که برای سنین 6 تا 18 سال در نظر گرفته شده است. والدین گرامی می توانند برای ایجاد امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و مطمئن و متناسب با نیازمندی های دانش آموزان، این سیم کارت را برای فرزندان خود تهیه کنند و از امکانات ویژه این سیم کارت بهره مند شوند. جهت اطلاع از جزئیات سیم کارت انارستان به سیم کارت کودک و نوجوان انارستان مراجعه فرمایید.

کد فعالسازی اینترنت کودک و نوجوان در ایرانسل و رایتل

 • فعال‌سازی این سرویس روی اپراتورها با شماره‌گیری کددستوری *۴۵۶# ممکن است.

کد غیر فعالسازی اینترنت کودک ایرانسل و رایتل

برای اطلاع از کد غیرفعالسازی اینترنت کودک از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن 9099071613 تماس بگیرید. .


اگر به اینترنت دسترسی ندارید، اینترنت کودک بدون قطع شدن، قابلیت جستجوی اینترنتی دارد.

فعالسازی اینترنت کودک در تمام سرویس ها

والدین می توانند از طرح اینترنت کودک در تمامی سرویس های ارائه دهنده خدمات اینترنت نظیر اپراتورهای تلفن همراه و … استفاده نمایند. برای این کار کافیست به نشانی ir.456 مراجعه کنند و یا روی لینک های زیر کلیک نمایند:

کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل 4

** موتور جستجوگر اینترنت کودکان همان موتور جستجوگر شادبین است که دانش آموزان پیش تر با آن آشنا شده اند.

** در واقع با جستجوی نشانی 456.ir به موتور جستجوگر شادبین در برنامه شاد دانش آموزی هدایت می شوید.

** کودکان در سایت اینترنت کودک یا همان اینترنت شادبین برنامه شاد مدارس، نمی توانند هیچ گونه مطالب غیر اخلاقی و نامتناسب را مشاهده یا جستجو کنند، این اینترنت کاملا پاک است و فقط مطالب مناسب کودکان و نوجوان در آن قابل جستجو می باشد.

کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل 5

همه چیز درمورد طرح اینترنت کودکان

در این قسمت از همه چیز درمورد طرح اینترنت کودکان مطلع می شوید:

 • در جلسه ای که در مورد اینترنت کودکان برگزار شد، طرح اینترنت کودک توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شد.
 • چهارمین جلسه کارگروه راهبردی و تدوین الگوی عملیاتی و مقررات عمومی صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، در راستای اجرایی سازی بند الف ماده 4_1 سند صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی که در جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور مصوب شده بود، امروز به میزبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
 • معرفی طرح اینترنت کودک و ارائه نظام نامه رده بندی سنی محتوا و خدمات همچنین گزارش تلوبیون توسط سازمان صدا و سیما از موارد مورد بررسی در این نشست بود.
 • پیش از این عیسی زارع پور – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات – از رونمایی طرح اینترنت کودک در هفته جاری خبر داده بود.
 • با ورود به سایتی که با عنوان اینترنت کودک معرفی شده، خطاب به پدران و مادران گفته شده که با استفاده از چند روش می‌توانند دسترسی فرزندان خود را به سایت‌های مختلف اینترنت مدیریت کنند. همچنین در بخشی از سایت به رده‌بندی یا لیست سایت‌های اینترنتی اشاره شده که با ورود به این بخش چهار عنوان سایت‌ با رنگ‌بندی سبز، سفید، زرد و نارنجی مشاهده می‌شود که هر کدام لیستی از سایت‌های که برای دسترسی کودکان و نوجوانان مناسب هستند را دربردارند.
 • سند حمایت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، در دستور کار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته تا به واسطه آن اینترنت کودکان از اینترنت عمومی جامعه مستقل شود و هم تولید محتوای گسترده ای مخصوص کوکان و نوجوانان در فضای اینترنت انجام شود و امکاناتی را در اختیار والدین و خانواده ها برای کمک به فرزندانشان قرار دهد؛ در نهایت این سند در ۱۷ خرداد ماه سال گذشته به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسید.
 • همچنین اعلام شده بود که سند صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، در راستای تبیین الزامات و طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات پس از استحضار مقام معظم رهبری، برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده است؛ این سند با هدف ارتقای بهره‌برداری از فضای مجازی و صیانت از خردسالان، کودکان و نوجوانان و فراهم‌سازی فضای ویژه در چارچوب فرهنگ اسلامی- ایرانی برای استفاده مناسب از فضای مجازی و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی برای آنها تدوین و به تصویب شورای عالی فضای مجازی کشور رسید.
 • وزارت ارتباطات در پاسخ به مطالبه راه اندازی اینترنت امن و فراهم کردن فضایی امن برای حضور آنها در فضای مجازی، وعده راه اندازی پروژه اینترنت کودک و نوجوان را می دهد.
 • البته چند ماهی است که وزارت ارتباطات در پاسخ به پیگیری ها از سرانجام وعده راه اندازی اینترنت کودک و نوجوان اعلام می کند که پروژه آماده شده و در سایت وزارت ارتباطات هم در دسترس است اما منتظر هماهنگی برای حضور مسوولان برای رونمایی از این پروژه هستیم.
 • امروز وزارت ارتباطات گزارشی تصویری از جلسه مدیران شورایعالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات برای برگزاری آیین رونمایی از سرویس اینترنت کودک و نوجوان منتشر کرد.

سرویس اینترنت کودک و نوجوان وزارت ارتباطات چیست؟

سوالی که اکنون در این باره مطرح است این است که سرویس اینترنت کودک و نوجوان چیست و این پروژه که با عنوان اینترنت کودک و نوجوان رونمایی شده، چیست؟

از چندی پیش، در سایت وزارت ارتباطات در بخش خانواده و فضای مجازی به آدرس https://family.ict.gov.ir/، سرویس اینترنت کودک و نوجوان معرفی شده است.

 • سایتی که برای اینترنت کودک و نوجوان معرفی شده به آدرس 456.ir  است.
 • فعال‌سازی این سرویس روی اپراتورها با شماره‌گیری کددستوری *۴۵۶# ممکن است.
 1. دسترسی اینترنت سیم‌کارت به صورتی است که فقط سایت‌های برگزیده‌ و مناسب کودکان و نوجوانان قابل‌ بازدید هستند.  فهرست رده‌بندی سنی و سطوح دسترسی آنها از طریق کددستوری *۴۵۶# و آدرس 456.ir در دسترس است.
 2. با ورود به سایتی که با عنوان اینترنت کودک معرفی شده، خطاب به پدران و مادران گفته شده که با استفاده از چند روش می‌توانند دسترسی فرزندان خود را به سایت‌های مختلف اینترنت مدیریت کنند. همچنین در بخشی از سایت به رده‌بندی یا لیست سایت‌های اینترنتی اشاره شده که با ورود به این بخش چهار عنوان سایت‌ با رنگ‌بندی سبز، سفید، زرد و نارنجی مشاهده می‌شود که هر کدام لیستی از سایت‌های که برای دسترسی کودکان و نوجوانان مناسب هستند را دربردارند.
 3. سند حمایت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، از سال ۱۳۹۸ در دستور کار شورای عالی فضای مجازی قرار گرفته بود تا به واسطه آن اینترنت کودکان از اینترنت عمومی جامعه مستقل شود و هم تولید محتوای گسترده ای مخصوص کوکان و نوجوانان در فضای اینترنت انجام شود و امکاناتی را در اختیار والدین و خانواده ها برای کمک به فرزندانشان قرار دهد؛ در نهایت این سند در ۱۷ خرداد ماه سال گذشته به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسید.
 4. همچنین اعلام شده بود که سند صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، در راستای تبیین الزامات و طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات پس از استحضار مقام معظم رهبری، برای اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده است؛ این سند با هدف ارتقای بهره‌برداری از فضای مجازی و صیانت از خردسالان، کودکان و نوجوانان و فراهم‌سازی فضای ویژه در چارچوب فرهنگ اسلامی- ایرانی برای استفاده مناسب از فضای مجازی و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی برای آنها تدوین و به تصویب شورای عالی فضای مجازی کشور رسید.
 5. البته چند ماهی است که وزارت ارتباطات در پاسخ به پیگیری ها از سرانجام وعده راه اندازی اینترنت کودک و نوجوان اعلام می کند که پروژه آماده شده و در سایت وزارت ارتباطات هم در دسترس است اما منتظر هماهنگی برای حضور مسوولان برای رونمایی از این پروژه هستیم.
 6. وزارت ارتباطات گزارشی تصویری از جلسه مدیران شورایعالی فضای مجازی و وزارت ارتباطات برای برگزاری آیین رونمایی از سرویس اینترنت کودک و نوجوان منتشر کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کد فعالسازی + کد غیرفعالسازی اینترنت کودک همراه اول و ایرانسل

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی