جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 51379

شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1401-1402

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

در این مقاله از میزان و مبلغ شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال تحصیلی 1401-1402 مطلع می شوید. همچنین به معرفی این دانشگاه و لیست دانشکده های آن پرداخته ایم. اگر علاقمند به تحصیل در این دانشگاه از طریق کنکور و بدون کنکور هستید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

میزان شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 1401-1402

میزان شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال تحصیلی 1401-1402 در مقطع دکتری مطابق با جدول زیر است:

جدول شهریه (علی الحساب)  پذیرفته شدگان جدید الورود دوره پردیس خودگردان سال تحصیلی 1402-1401

ردیف مقطع تحصیلی مبلغ شهریه عموم دانشجویان

(ارقام به ریال)

مبلغ شهریه ستاد شاهدی علوم پزشکی اصفهان

(ارقام به ریال)

1 دکتری تخصصی( Ph.D ) 160/000/000 100/000/000

توضیحات :

 • پرداخت شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، صرفا از طریق درگاه الکترونیکی ( اینترنتی) و به صورت غیر حضوری خواهد بود.
 • نرخ شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بر اساس جداول هیأت امناء دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.
 • شهریه محاسبه شده، مطابق با اساس نامه دانشگاه پردیس خودگردان در نظر گرفته شده که شامل دو نیمسال شهریه ثابت و یک نیمسال شهریه متغیر برابر  با ترم 12 واحدی می باشد.
 • کارکنان و فرزندان دانشگاه ( شهریه پرداز) از تخفیف در شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برخوردار نخواهد بود.
 • سهمیه های ستاد شاهد زیر 25 درصد ایثارگری ( سهمیه 5 درصد) و خانواده شهدا مشمول تخفیف شهریه نمی باشند.

بیشتر بدانید:

لیست دانشکده های علوم پزشکی دانشگاه آزاد درباره دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان یکی از دانشگاه‌های دولتی تیپ یک ایران و تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان اصفهان است.

تعداد دانشجویان دانشگاه مشتمل بر حدود ۹۰۰۰ نفر می‌باشد. تعداد ۸۹۰ نفر هیئت علمی، ۳۳ بیمارستان و مرکز آموزشی، حدود ۲۳۰۰۰ نفر نیروی انسانی و تعداد ۱۳۴ پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی علاوه بر آموزش و پژوهش، به اراِئه خدمات بهداشتی درمانی در سطح استان اصفهان به غیر از کاشان و آران و بیدگل مشغول می‌باشند.

امروزه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یکی از برترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌باشد و رقابت قابل توجهی بین داوطلبان کنکور سراسری برای ورود به این دانشگاه وجود دارد. این دانشگاه امکانات رفاهی و ورزشی گسترده برای هیئت علمی و دانشجویان فراهم آورده‌است. این دانشگاه همچنین در کنار دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از ۳ دانشگاه برتر استان اصفهان می‌باشد.


بیشتر بدانید:

میزان حقوق دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارتشدانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

لیست دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان مشتمل بر ده دانشکده است:

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

 1. دانشکده پزشکی
 2. دانشکده داروسازی
 3. دانشکده دندانپزشکی
 4. دانشکده پرستاری و مامائی
 5. دانشکده پیراپزشکی
 6. دانشکده فناوری‌های نوین
 7. دانشکده بهداشت
 8. دانشکده توانبخشی
 9. دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی
 10. دانشکده تغذیه و علوم غذایی

تاسیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1325 با ایجاد آموزشگاه عالی بهداری گذاشته شد. این آموزشگاه با تعدادی دانشیار در خانه محقری واقع در احمدآباد کار خود را آغاز کرد، پس از مدتی کوتاه از آنجا به گوشه‌ای از دبیرستان سعدی منتقل گردید و آموزشگاههای این دبیرستان مورد استفاده دانشجویان قرار گرفت.

پس از چهار سال دانشکده پزشکی اصفهان در جوار آزمایشگاه مذکور با داشتن دوره شش ساله تحصیلی و اجازه صدور دیپلم دکترا در پزشکی کار خود را آغاز نمود. بدین ترتیب آموزشگاه عالی بهداری به تدریج تعطیل شد و اعضای هیئت علمی آن به دانشکده پزشکی منتقل گشتند و تعدادی از پزشکان واجد صلاحیت نیز برای تدریس به گروه آنان پیوستند.

در سال تحصیلی 35-1334 دانشکده داروسازی تشکیل و به دانشکده پزشکی ملحق گشت و از کلاسها و آزمایشگاههای دانشکده پزشکی که ساختمان‌های مربوط به آن به طور پراکنده در شهر اجاره شده بود استفاده نمود. دو سال بعد دانشکده داروسازی به صورت واحد مستقلی درآمد.


بیشتر بدانید:

رتبه لازم برای قبولی علوم آزمايشگاهی در دانشگاه سراسریبا افزوده شدن دانشکده ادبیات در سال 1337 به دو واحد آموزش عالی گذشته یعنی دانشکده‌های پزشکی و داروسازی موجودیت دانشگاه اصفهان تحقق یافت. در سال 1346 دوره‌های تخصصی پزشکی شروع به کار نمود. در سال تحصیلی 48-1347 سه واحد آموزش عالی نیز به نام دانشکده علوم دارویی، رشته لیسانس علوم آزمایشگاهی و آموزشگاه عالی پرستاری به واحدهای پیشین افزوده شد. تأسیس کلینیک ویژه دانشگاه نیز صورت گرفت و همزمان با آنها مراکز پزشکی ثریا و خورشید هم توسعه یافت.

در سال 1351 دوره چهارساله علوم دارویی به دوره شش ساله دکترای داروسازی تبدیل شد و عنوان آن به دانشکده داروسازی و علوم دارویی تغییر یافت. در سال 1353 دوره‌های فوق لیسانس میکروب‌شناسی، انگل‌شناسی و تشخیص طبی افزوده شد و یکسال بعد دانشکده دندانپزشکی نیز تأسیس گردید.[۵] در سال ۱۳۶۴ و با تصویب وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان از یکدیگر جدا شدند.[۶]

در سال‌های ۱۳۷۵و ۱۳۹۵ به مناسبت پنجاهمین و هفتادمین سالگرد تأسیس دانشکده پزشکی از طرف دولت جمهوری اسلامی لوح سنگی یادبود (به مناسبت پنجاه سالگی) و یک نشان یادبود (به مناسبت هفتاد سالگی) تقدیم شده که هم‌اکنون این دو نشان یادبود در حیاط دانشکده نصب می‌باشند.

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اگر علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستید ولی از موفق به کسب رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نشده اید، می توانید برای بدون کنکور با پرداخت شهریه پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، وارد این دانشگاه شده و با مدرک معتبر فارغ التحصیل شوید.

پیشنهاد می کنیم برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید. مشاوران سامانه مشاور تحصیلی راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخفیف شهریه خودگردان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی