جهت مشاوره در زمینه نحوه بالا بردن معدل برای استخدام افسری (ترمیم معدل)

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 51884

شرط معدل برای پذیرش در سپاه ۱۴۰۲-۱۴۰۳

شرط معدل برای استخدام در سپاه 1401-1402

در این مقاله از جزئیات قانون جدید شرط معدل برای پذیرش در سپاه مطلع می شوید. آیا شرط معدل برای پذیرش در سپاه زیر 14 است؟

شرط حداقل معدل زیر 14 برای پذیرش سپاه در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳، اگر متقاضی پذیرش سپاه هستید و قصد دارید با مدرک دیپلم در سپاه پاسداران مشغول به کار شوید، باید بدانید پذیرش در سپاه علاوه بر شرایط عمومی دارای شرایط اختصاصی است که یکی از مهمترین آن‌ها شرط معدل است.


شرط معدل برای پذیرش در سپاه 

شرط معدل برای پذیرش سپاه، از شرایط مهم در جذب نیرو در سپاه پاسداران جمهوری اسلامی است. سپاه پاسداران یکی از محبوب‌ترین ارگان‌های نیروهای مسلح به شمار می‌رود و برای پذیرش در این نهاد انقلابی یک سری شرایط عمومی، اختصاصی و شروط دیگر نیز همانند شرط معدل دارد.

 • افرادی که به پذیرش سپاه در می‌آیند مأمور به انجام وظایف متفاوتی بوده که شامل شغل نظامی، کارمندی و شغل مشترک می‌شود.
 •  آیا برای پذیرش در سپاه شرط معدل وجود دارد یا خیر؟ باید بگوییم بله، ضمن اینکه پذیرش در سپاه برای تمامی مقاطع از جمله دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان‌پذیر است یکی از شرایط مهم پذیرش در سپاه شرط معدل است.
 • با توجه به اینکه ممکن است شرط معدل برای پذیرش در سپاه هر سال تغییر کند، به شما پیشنهاد می کنیم با شماره تلفن مندرج در این صفحه (مرکز مشاوره تحصیلی)، تماس بگیرید
 • سپاه پاسداران یکی از محبوب‌ترین ارگان‌های نیروهای مسلح به شمار می‌رود و برای پذیرش در این نهاد انقلابی یک سری شرایط عمومی، اختصاصی و شروط دیگر نیز همانند شرط معدل دارد.
 • افرادی که به پذیرش سپاه در می‌آیند مأمور به انجام وظایف متفاوتی بوده که شامل شغل نظامی، کارمندی و شغل مشترک می‌شود.
 • از آن جایی که ممکن است شرط معدل برای پذیرش در سپاه هر سال تغییر کند، به شما پیشنهاد می کنیم با شماره تلفن مندرج در این صفحه (مرکز مشاوره تحصیلی)، تماس بگیرید
 • سپاه پاسداران یکی از محبوب‌ترین ارگان‌های نیروهای مسلح به شمار می‌رود و برای پذیرش در این نهاد انقلابی یک سری شرایط عمومی، اختصاصی و شروط دیگر نیز همانند شرط معدل دارد.
 • اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا برای پذیرش در سپاه شرط معدل وجود دارد یا خیر باید بگوییم بله، ضمن اینکه پذیرش در سپاه برای تمامی مقاطع از جمله دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان‌پذیر است یکی از شرایط مهم پذیرش در سپاه شرط معدل است.
 • افرادی که به پذیرش سپاه در می‌آیند مأمور به انجام وظایف متفاوتی بوده که شامل شغل نظامی، کارمندی و شغل مشترک می‌شود.

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا برای پذیرش در سپاه شرط معدل وجود دارد یا خیر باید بگوییم بله، ضمن اینکه پذیرش در سپاه برای تمامی مقاطع از جمله دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان‌پذیر است یکی از شرایط مهم پذیرش در سپاه شرط معدل است.

ممکن است شرط معدل برای پذیرش در سپاه هر سال تغییر کند، به شما پیشنهاد می کنیم با شماره تلفن مندرج در این صفحه (مرکز مشاوره تحصیلی)، تماس بگیرید

تاثیر شرط معدل در پذیرش سپاه

در این مقاله و عنوان هدفمان توضیح دادن در مورد شرط معدل برای پذیرش در سپاه ۱۴۰۲-۱۴۰۳ و شرایط عمومی آن نیز چگونه است.

شرط معدل برای پذیرش در سپاه ۱۴۰۲-۱۴۰۳: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مجموعه ستاد کل سپاه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و ‌نیروهای‌زمینی و  هوایی و  دریایی و مقاومت بسیج و قدس و سازمانهای وابسته به آنها اطلاق نیز می‌گردد.

واجدین شرایط پذیرش سپاه تمایل به دانستن شرط معدل برای پذیرش سپاه  جهت ورود به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی دارند. سپاه پاسداران و  با پذیرش نیروهای زن و مرد اقدام به تامین نیروی مورد نیاز می کند. پذیرش از مقاطع مختلف دیپلم ، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و بالاتر و برای سمت های مختلف به صورت پیمانی و قردادی انجام می شود.

گزینش افراد واجد صلاحیت برای انجام خدمت موظف شده اند که  در یکی از مشاغل پیش‌بینی شده است  در قانون مقررات پذیرشی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.


شرایط پذیرش سپاه

شرایط پذیرش سپاه و شرط معدل برای پذیرش در هر سال امکان تغییر دارد. شرایط پذیرش سپاه پاسداران که شامل شرایط عمومی و اختصاصی است و برای بانوان و آقایان تا حدودی مشترک  نیز می باشد. شرایط عمومی یکسان است و شرایط اختصاصی دارای تفاوت هایی می باشد. شرط پذیرش زنان در هر یک از مشاغل سپاه با توجه به شرایط همسران و خدمت آن ها تعیین می شود.

پذیرش مرد در سپاه از میان فارغ التحصیلان متعهد و علاقمند در مقاطع مختلف تحصیلی و برای رده های مختلف شغلی مانند: اداری ، همرزم  و افسری و غیره  انجام می شود.

نکته :

شرایط اختصاصی پذیرش سپاه برای آقایان متفاوت می باشد، به طور مثال معاینات پزشکی آقایان توسط حداقل هشت پزشک انجام می شود.

شرایط عمومی پذیرش سپاه پاسداران

شرایط عمومی پذیرش کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه ((‌پاسداران افتخاری)) به صورت زیر نیز می باشد:

 • اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و  انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 • اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
 • التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
 • عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای سیاسی.
 • نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروهها و سازمانهای غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
 • داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
 • داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
 • شرایط سنی متناسب با مدرک تحصیلی
 • داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه

بالا بردن معدل برای پذیرش افسری

یکی از راههای پذیرش افسر، ورود به دانشگاه های افسری، از طریق کنکور است. اگر معدل شما پایین تر از حداقل معدل لازم برای پذیرش افسری در این دانشگاه ها است، نگران نباشید، راهی برای بالا بردن معدل وجود دارد.

می توانید در آزمون ترمیم معدل کنکور شرکت کنید، برای ثبت نام در این آزمون می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.

شرایط پذیرش در سپاه و فراخوان پذیرش هر سال توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی اعلام می شود. تماس با شماره تلفن مندرج در این صفحه جهت پذیرش سپاه نیست و این سامانه هیچ ارتباطی با ارگان های نظامی و سپاه و … ندارد.

برای مشاهده ادامه مطلب پذیرش در سپاه کلیک کنید.


1/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نحوه بالا بردن معدل برای استخدام افسری (ترمیم معدل)

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی