جهت مشاوره در زمینه معافیت تحصیلی و کسر خدمت سربازی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 50437

شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین امسال

شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین امسال 1

شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین امسال به اطلاع سربازان فراری متاهل می رسد. خبر خوش برای سرباز فراری های متاهل، این است که 2 ماه کسری خدمت سربازان متاهل تصویب شد. در ادامه از جزئیات کامل خبر مطلع می شوید:


شرایط کسری خدمت سربازان متاهل 1401-1402

سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای شرایط کسری خدمت سربازان متاهل را اعلام کرد. سربازان وظیفه متاهل فراری که بعد از تاریخ یکم آذر ماه سال ۹۹، خود را به یگان خدمتی معرفی کنند می توانند از کسر خدمت تأهل به مدت دو ماه بهره مند شود. …

برابر مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح و در راستای کمک به ازدواج و کاهش مشکلات جوانان ، کارکنان وظیفه متاهل فراری که  بعداز تاریخ ابلاغیه مذکور خود را به یگان خدمتی معرفی کنند نیز می توانند از کسرخدمت تاهل به مدت دو ماه  بهره مند شوند.

شرایط کسر خدمت سربازی برای سربازان متاهل امسال از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر اعلام شد. واجدین شرایط با در دست داشتن مدارک لازم میتوانند برای استفاده از کسری خدمت 2ماهه خدمت سربازی اقدام نمایند:

کسرخدمت‌ دو ماهه سربازان متاهل، به استناد مصوبه فرماندهی معظم کل قوا خدمت کارکنان وظیفه متاهل دو ماه کاهش داشته است. اما شرط بهره‌مندی از این مصوبه این است که فرد متقاضی حتما در تاریخ اول آذر ۹۹ یا بعد از آن به خدمت سربازی اعزام شده باشد. افرادی که ممکن است در حین خدمت متاهل شده باشند نیز به شرط آنکه پس از تاریخ اول آذر اعزام شده باشند، می‌توانند مدارک خود را به یگان خدمتی برده و درخواست کسر خدمتشان را ثبت کنند.


بیشتر بدانید:

کسر خدمت سربازان فراری دانشجوی دکتری و ارشد


هر سرباز هر تعداد فرزند که داشته باشد می‌ توان به ازای هرکدام سه ماه کسر خدمت دریافت کند./شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین

کسرخدمت‌ های فرزند برای تمامی سربازان است و ربطی به تاریخ اعزام آنان ندارد. بر این اساس به ازای هر فرزند سه ماه کسر خدمت به سرباز تعلق خواهد گرفت و اگر در حین خدمت نیز فرزندش به دنیا بیاید می‌تواند از این کسر خدمت استفاده کند.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره محدودیت سقف کسرخدمت‌های مربوط به فرزندان شرح داد که این محدودیت‌ ها برداشته شده و دیگر اینطور نیست که سقفی برای بهره‌ مندی از آن وجود داشته باشد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین برای تمامی سربازان و در تمام مناطق خدمتی نیز اعمال خواهد شد یا خیر شرح داد، این کسر خدمت دو ماه برای تمام سربازان است و تنها شرط آن همان تاریخ اعزام است.

به عنوان مثال مدت خدمت کارکنان وظیفه غیر بومی در مناطق امنیتی درگیر ۱۷ ماه است یا طول این مدت در مناطق عملیاتی و امنیتی غیر درگیر، محروم و بد آب و هوای مرزی و سایر جزایر خلیج فارس نیز ۱۸ ماه شده است، اگر سربازی کسری خدمت داشته باشد، دو ماه کسری نیز از مدت سربازی‌اش کسر خواهد شد.


بیشتر بدانید:

رشته های مورد نیاز برای پروژه کسر خدمت تاریخ ثبت عقد مهم نیست و همانطور که گفته شد حتی اگر سربازی در حین خدمت نیز متاهل شده باشد، می‌ تواند از کسری خدمت سربازی متاهلین بهره‌مند شود. توجه داشته باشید که بهره‌مندی از این کسرخدمت‌ ها ارتباطی به تاریخ اعزام ندارد و اگر فردی قبل از این تاریخ هم اعزام شده باشد می‌ تواند از کسر خدمت فرزند استفاده کند./شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین

شرایط کسری خدمت سربازی متاهلین امسال 2

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه معافیت تحصیلی و کسر خدمت سربازی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی