جهت مشاوره در زمینه شرایط دریافت وام برای دانشجویان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 52400

شرایط وام 200 میلیونی بانک ملی ۱۴۰۱

شرایط وام 200 میلیونی بانک ملی ۱۴۰۱ 1

شرایط وام ۲۰۰ میلیونی بانک ملی ۱۴۰۱، به اطلاع متقاضیان وام می رسد. در هر استان کشور که هستید می توانید درصورتی که واجد شرایط وام 200 میلیونی بانک ملی هستید، برای دریافت وام اقدام کنید.

شرایط وام 200 میلیونی 18درصد سود بانک ملی ۱۴۰۱

شرایط وام 200 میلیونی 18درصد سود بانک ملی 1401، از سوی بانک اعلام شد. طبق بخشنامه بانک مرکزی تمامی بانک ها می توانند  جهت پرداخت تسهیلات خرد و رفع نیازهای اساسی خانوارها (خرید کالاهای اساسی ، خرید خودرو ، …) کارت اعتباری صادر کنند.

سقف کارت اعتباری برای عموم جامعه  2  میلیارد ریال است. بانک ملی هم با توجه به بخشنامه بانک مرکزی پرداخت وام در قالب کارت اعتباری تا سقف 200 میلیون تومان به عموم افراد جامعه که واجد شرایط باشند را در دستور کار شعب خود در سراسر کشور قرار داده است.

مهمترین شرط برای دریافت این وام داشتن مدرک شغلی معتبر است. این مدرک شغلی می تواند فیش حقوقی برای کارمندان و کارگران و یا جواز کسب برای کسبه, کارت هوشمند برای رانندگان و … باشد.

شرایط وام 200 میلیونی بانک ملی ۱۴۰۱ 1

کارت اعتباری برای وام 200 میلیونی بانک ملی چیست؟

برای دریافت وام بانک ملی، یک کارت اعتباری دریافت می کنید. اما ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻛﺎﺭﺕ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﻯ وام 200 میلیونی بانک ملی چقدر است.

ﻫــﻢ ﺍﻛﻨــﻮﻥ ﺍﻣــﻜﺎﻥ ﺻــﺪﻭﺭ وام ﻛﺎﺭﺕ ﺍﻋﺘﺒــﺎﺭﻯ ﺑــﻪ ﺻــﻮﺭﺕ ﺍﻧﻔــﺮﺍﺩﻯ ﻭ ﮔﺮﻭﻫــﻰ ﺍﺯ ﻣﺒﻠــﻎ ﺩﻩ ﻣﻴﻠﻴــﻮﻥ تومان تا 200 میلیون تومانﺩﺭ تمامی ﺷﻌﺐ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﻠﻰ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻣﻰ‌ﺑﺎﺷﺪ.

نکته: سقف وام کارت اعتباری ۲۰۰ میلیون تومان است و چنانچه شخصی قادر به پرداخت اقساط آن نباشد و یا به مبلغ کمتری وام نیاز داشته باشد٬ می توانند مبالغ کمتر مثلا ۱۰۰ میلیون و یا ۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.

مزایای کارت اعتباری وام 200 میلیونی بانک ملی

مزایای کارت اعتباری وام 200 میلیونی بانک ملی ایران:

افزایش قدرت خرید
مدیریت هزینه و آزادی عمل در پرداخت
راهکار مدرن و آسان بجای تسهیلات خرد
شارژ مجدد اعتبار کارت پس‌از پرداخت هر قسط
انتخاب شرایط بازپرداخت اقساط طبق انتخاب دارنده کارت

شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانک ملی 1401

شرایط عمومی دریافت کارت اعتباری بانک ملی، یا همان شرایط دریافت وام 200 میلیونی بانک ملی 1401 به شرح زیر است:

۱- داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام
۲- دارا بودن یکی از انواع حساب‌های قرض الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌ گذاری کوتاه‌ مدت نزد شعب بانک ملی ایران
۳- عدم سابقه چک برگشتی و نداشتن بدهی غیرجاری نزد شبکه بانکی کشور
۴- ارائه تضامین یا وثایق مورد قبول بانک

 نرخ سود وام  کارت اعتباری ملی:

نرخ سود کارت اعتباری بانک ملی ایران بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار (نرخ سود عقود مبادله‌ای) در حال حاضر سالانه ۱۸% می‌باشد.

حق (آبونمان) اشتراک سالانه کارت اعتباری:

یک درصد از اعتبار تخصیصی در کارت‌های اعتباری، بعنوان حق اشتراک ارائه خدمات یکساله کارت اعتباری دریافت می‌گردد.مثلا برای کارت اعتباری 200 میلیون تومانی , 2 میلیون تومان آبونمان دریافت می شود.

وثایق لازم جهت دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی:

وثایق و ضامنین جهت دریافت این وام با توجه به رتبه اعتباری شخص متقاضی و بنا بر تصمیم کمیته اعتباری شعبه است و معمولا ۳ یا ۲ ضامن با ترکیب کسر اقساط و حساب جاری اخذ می گردد.

سایر شرایط دریافت وام کارت اعتباری :

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هر گونه چک برگشتی و تسهیلات معوق و سررسید گذشته  و مشکوک الوصول باشند.

چنانچه مشتری قبلا از بانک های دیگر کارت اعتباری دریافت کرده است ٬ می تواند مابه التفاوت تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان را از کلیه شعب بانک ملی دریافت کند ولی چنانچه از شعب بانک ملی قبلا وام کارت اعتباری دریافت کرده است  پس از تسویه وام فعلی می تواند از کارت اعتباری ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی جدید استفاده نماید/ بانک اول

اقساط وام 200 میلیونی بانک ملی چقدر است؟

وام 200 میلیون تومانی بانک ملی با اقساط 60 ماهه به خانوارها وکسبه اعطا می شود. وام کارت اعتباری 200 میلیون تومانی بانک ملی به صورت قسطی تسویه می شود. براساس بخشنامه بانک مرکزی سقف مبلغ تسهیلات کارت اعتباری خود را از 500 میلیون ریال به 2/000/000/000 ریال افزایش داد.

 • در ضمن مدت بازپرداخت این تسهیلات از 3 سال (36 ماه) به 5 سال (60 ماه) افزایش پیدا کرد.
 • نکته قابل توجه برای دریافت وام های کارت اعتباری این است که مدرک شغلی خاص و یا گروه خاصی را شامل نمیشود ٬ بلکه آحاد جامعه می توانند با توجه به توان بازپرداخت تسهیلات از این وام استفاده کنند.
 • نرخ سود این تسهیلات بانک ملی  در حال حاضر 18 درصد است و اقساط آن در صورت بازپرداخت 60 ماهه حدود 5 میلیون و یکصد هزار تومان است.و کل سود وام در این حالت حدود ۱۰۵ میلیون تومان می شود.
 • در نظر داشته باشید که سقف وام کارت اعتباری 200 میلیون تومان است و چنانچه شخصی قادر به پرداخت اقساط آن نباشد و یا به مبلغ کمتری وام نیاز داشته باشد ٬ می توانند مبالغ کمتر مثلا 100 میلیون و یا 50 میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.
 • در اطلاعیه بانک مرکزی آمده است ٬با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوارها و کسب و کارهای کوچک و متوسط از این طریق، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (200 میلیون تومان) افزایش یافت.
 • متن این بخشنامه به شرح زیر است: پیرو بخشنامه شماره 116591‏‏.00 مورخ 21 تیر ماه 1400 ابلاغی توسط مدیریت کل عملیات پولی و اعتباری بانک مرکزی موضوع مصوبه جلسه مورخ 9‏‏ خرداد ماه 1400 کمیسیون اعتباری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر افزایش سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (دویست میلیون تومان)، به استحضار می‌رساند با عنایت به مصوبه یاد شده و نیز باتوجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوارها و کسب و کارهای کوچک و متوسط از این طریق، بازنگری «دستورالعمل اجرایی کارت اعتباری» موضوع بخشنامه شماره 194227‏‏.95 مورخ 18‏.6‏.1395 در دستور کار قرار گرفت و اعمال اصلاحاتی به شرح زیر در دستورالعمل مزبور در جلسه مورخ 7‏‏.6‏‏.1400 کمیسیون مقررات و نظارت مؤسسات اعتباری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تأیید واقع شد:
 • 1- اصلاح ماده (12) دستورالعمل:
 • ماده 12‏‏- مؤسسه اعتباری می‌تواند نسبت به تخصیص اعتبار تا سقف دو میلیارد ریال (2.000.000.000) اقدام کند.
  2- اصلاح ماده (13) دستورالعمل:
 • ماده 13‏‏- مجموع اعتبار قابل تخصیص از سوی مؤسسات اعتباری به هر مشتری در قالب کارت اعتباری، حداکثر دو میلیارد ریال (2.000.000.000) است.
 • 3- اصلاح ماده (20) دستورالعمل و افزایش حداکثر دوره بازپرداخت تسهیلات اعطایی از طریق کارت اعتباری مرابحه از 36 ماه به 60 ماه:
 • ماده 20‏‏- مهلت بازپرداخت تسهیلات نسیه اقساطی به تشخیص مؤسسه اعتباری، حداقل 12 ماه و حداکثر 60 ماه پس از پایان دوره تنفس تعیین می‌شود.
 • با توجه به مراتب فوق، ضمن ارسال نسخه اصلاحی «دستورالعمل اجرایی کارت اعتباری»، خواهشمند است دستور فرمایند، مراتب به قید تسریع و با لحاظ مفاد بخشنامه شماره 149153‏‏.96 مورخ 16‏‏.5‏‏. 1396 به تمامی واحدهای ذیربط آن بانک‏‏/ مؤسسه اعتباری غیربانکی ابلاغ و بر حسن اجرای این دستورالعمل نظارت دقیق به عمل آید.
 • شرایط عمومی دریافت وام بانکی:
 • 1- وام گیرنده و ضامنین باید فاقد تسهیلات معوق و همچنین چک برگشتی باشند.
 • 2- هر شخص فقط یک بار می تواند در کل شبکه بانکی تا سقف مقرر کارت اعتباری دریافت کند و چنانچه مجددا درخواست تسهیلات کارت اعتباری داشته باشد یا باید وام قبلی را تسویه کند و یا تفاوت مانده بدهی فعلی را با سقف مقرر شده دریافت کند.
 • 3- حداقل سن برای دریافت تسهیلات 18 سال تمام است.
 • 4- مردان متقاضی وام بانکی تا سن 50 سالگی باید وضعیت نظام وظیفه قابل قبول (کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائمی ) داشته باشند ٬ این مورد از طریق استعلام سیتمی در بانک ها انجام می شود.

شرایط دریافت وام دانشجویی چیست؟

دانشجویان دانشگاه های کل کشور می توانند از وام دانشجویی صندوق رفاه استفاده کنند. برای اطلاع از مبلغ وام های صندوق رفاه دانشجویی و اطلاع از شرایط دریافت وام و بازپرداخت می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه شرایط دریافت وام برای دانشجویان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی