جهت مشاوره در زمینه وام بانکی وام شهریه دانشگاهی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 44744

شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک رسالت امسال (2درصد سود)

شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک رسالت در سال 1401 (2درصد سود)

شرایط وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رسالت با سود ۲ درصد و اقساط ۶۰ ماهه امسال، به اطلاع متقاضیان وام می رسد. واجدین شرایط می توانند وام 200 میلیون تومانی بانک قرض الحسنه رسالت را دریافت کنند.

تنها دو بانک در کشور به صورت تخصصی در زمینه ارایه وام و تسهیلات قرض الحسنه فعالیت می کنند. یکی از این دو بانک ٬ بانک قرض الحسنه رسالت هست که مشتریان می توانند تسهیلات با کارمزد ۲ تا ۴ درصد از این بانک دریافت کنند.

  • به تازگی بانک مرکزی با ابلاغ دستورالعملی سقف وام قرض الحسنه بانک ها را برای اشخاص حقیقی ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد.
  • ب این اساس مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت گفت: سقف وام قرض الحسنه ای این بانک افزایش یافت.
  • بر اساس مصوبه بانک مرکزی سقف وام این بانک برای اشخاص حقیقی به ۲۰۰میلیون تومان و برای اشتغالزایی خرد به ۵۰۰میلیون تومان برای اشخاص حقوقی  افزایش یافت.
  • همه وام های این بانک از طریق سامانه های نوین و همچنین  با اعتبارسنجی و صرفا اخذ سفته الکترونیک پرداخت می شود.

شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک رسالت امسال

شرایط وام بانک رسالت به مبلغ 200 میلیون تومان با درصد سود فقط 2 درصد با اقساط طولانی مدت 60 ماهه اعلام شد.

1- افتتاح حساب غیرحضوری

افرادی که خواهان دریافت وام از بانک رسالت هستند باید توجه داشته باشند که این مجموعه بابت پرداخت وام نه سودی دریافت می‌کند و نه مبلغی از افراد می‌گیرد. گام اول برای درخواست وام در این بانک افتتاح حساب است که در این مرحله مدارک هویتی لازم از شخص دریافت می‌شود. افراد برای این منظور باید به سامانه عضویت بانک رسالت مراجعه کنند.

بعد از انجام ثبت نام غیرحضوری از بانک رسالت با متقاضی تماس گرفته خواهد شد و مامور این مجموعه به صورت حضوری در محل مورد نظر احراز هویت و تطبیق مدارک فرد را انجام می‌دهد. از آنجایی بانک رسالت یک بانک مجازی است این اقدامات به صورت غیرحضوری اتفاق می‌افتد.

2- اعتبارسنجی سامانه مرآت

افراد بعد افتتاح حساب، باید در سامانه اعتبارسنجی مرآت ثبت نام کنند و پس از اتمام این فرآیند نتیجه اعتبارسنجی افراد اعلام خواهد شد. در صورت نبود مشکل یا مانعی، اشخاص باید نسبت به تکمیل پرونده اعتبارسنجی اقدام کنند.

به منظور دریافت وام، باید مدتی از زمان افتتاح حساب افراد گذشته باشد. طبق اطلاعات موجود، مدت زمان خواب سپرده برای دریافت انواع وام قرض الحسنه بانک رسالت حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه اعلام شده است. در صورتی که که بعد از طی مدت سپرده، متقاضی شرایط دریافت وام را نداشته باشد، امکان واگذاری امتیاز آن را به وابستگان خود دارد

سامانه مرات بانک رسالت (کلیک کنید)


3- ارائه ضامن معتبر

قرارداد تسهیلات قرض الحسنه بانک رسالت به صورت پی‌دی‌اف در وبسایت این مجموعه وجود دارد. افرادی که مایل به دریافت وام هستند لازم است یک نسخه از این قرارداد تهیه کنند و اطلاعات آن را با دقت مطالعه کنند تا در هنگام تحویل مدارک با مشکلی روبرو نشوند.

پس از اتمام اعتیارسنجی شخص متقاضی، وی امکان ثبت درخواست تسهیلات را در سامانه اینترنت بانک رسالت دارد. با توجه به مبلغ وام نوع ضامن مشخص خواهد شد. طبق قوانین بانکی تعداد ضامن معتبر برای مبلغ وام ۱۰ میلیون تومان یا کمتر از آن یک نفر و برای مبالغ بیشتر از ۱۰ میلیون تومان دو نفر خواهد بود. ضمنا در بانک رسالت ضمانت افراد تا سن ۸۵ سال پذیرفته می‌شود.

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هر گونه چک برگشتی رفع سوء نشده و یا تسهیلات سررسید گذشته ٬ معوق یا مشکوک الوصول در شبکه بانکی کشور باشند.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه وام بانکی وام شهریه دانشگاهی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 2 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی