سن مشمولیت سربازی در سال 99

سن مشمولیت سربازی در سال 99 به اطلاع عمومی مشمولین می رسد. سن سربازی 20سال یا 19 سال ابهام بسیاری از مشمولان در سال ۹۹ است. به همین منظور سن سربازی داوطلبانه و مشمولیت سربازی در این مقاله به اطلاع مشمولان عزیز می رسد:

 

اعلام سن مشمولیت سربازی در سال 99

یکی از سوال متداول مشمولان سربازی سن مشمولیت سربازی در سال 99 است. اینکه آیا سن مشمولیت در سال 99 تغییر کرده است یا خیر..؟ سن سربازی 19سال، یا 20، 21 و 22 سال است؟؟

اگر پشت کنکوری و نگران خدمت سربازی هستید باید بگوییم که سازمان نظام وظیفه برای اعزام به خدمت سربازی  مشمولان پشت کنکور تمهیداتی اندیشیده است. احتمال اخیرا اخبار نظام وظیفه درمورد اینکه سن مشمولیت به 20سال رسیده است، شنیده اید. سردار کمالی درمورد این خبر توضیحاتی را ارائه نموده است:

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد، با توجه به درخواست این شورا مبنی بر افزایش مهلت سربازی برای مشمولان، با افزایش مهلت سربازی و به تعویق انداختن آن تا سن 20 سالگی خبر داد.درخواست مذکور از سوی ستاد نیروهای مسلح ایران مطرح شد، در این شرایط فشار کنکور بر روی دانش آموزان کمتر خواهد شد.

سن مشمولیت سربازی در سال 99

طرح تغییر سن مشمولیت سربازی در سال ۹۹

طرح تغییر سن مشمولیت سربازی در سال ۹۹ به نقل از ریاست اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح شرح داده شد. با تغییر سن مشمولیت سربازی ۲۱-۲۲ سال، مشمولینی که قصد دارد تا مقطع دکترا ادامه تحصیل دهد وارد دوره میانسالی میشوند زیرا در طور ادامه تحصیل، تاخیر و فاصله هم وجود دارد.

سردار کمالی در اضافه نمود، با توجه به اینکه سربازان از مهم ترین عامل های دفاعی کشور می باشند، ستاد کل نیروهای مسلح در راستای ارتقا و بهتر کردن سربازی از هر طرح کاربردی استقبال می کند. البته زمانی طرح رسانه ای خواهد شد که کازشناسی ها و برآورد مزایا و معایب آن انجام شود. طرح های کاربردی لازم است ابتدا برای ستاد کل نیروهای مسلح فرستاده شوند زیرا مجری آن ستاد نیروهای مسلح می باشد.

طرح افزایش سن سربازی باعث معطلی جوانان می شود. هم اکنون بسیاری از جوانان درخواست تعجیل در خدمت سربازی دارند. یعنی مایلند تاریخ اعزام به خدمت سربازی ایشان زودتر از موعد باشد. اگر سن سربازی افزایش پیدا کند افرادی که قصد ادامه تحصیل ندارند معطل می شوند. البته دیپلم ردی ها تا سن 21 سالگی فرصت دارند تا وضعیت سربازی خود را مشخص کنند.

مشمولانی که قصد تعویق یا تعجیل خدمت سربازی را دارند، (جلو یا عقب انداختن تاریخ خدمت) می توانند از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند:

 

منابع :
جهت مشاوره در زمینه سن مشمولیت سربازی در سال 99 ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 26
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات
برنامه ریزی درسی
ارتباط با مشاور