جهت مشاوره در زمینه استفاده از سایت مای مدیو دات آی آر برای دانش آموزان و فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 54437

سایت مای مدیو دات آی آر

سایت مای مدیو دات آی آر

✔️ در این صفحه، لینک ورود به سایت مای مدیو دات آی آر، را در اختیار دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان عزیز در سراسر کشور قرار داده ایم. علاوه براین راهنمای تصویری استفاده از سایت مای مدیو دات آی را به صورت مجزا در اختیار دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان قرار داده ایم. همچنین می توانید برای رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه استفاده از سامانه مای دیو دات آی آر، با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

ورود به سایت مای مدیو دات آی آر

✔️ برای ورود به سایت مای مدیو دات آی آر که سامانه جدید آموزش و پرورش است، می توانید ابتدا فیلتر شکن خود را خاموش کرده، سپس روی لینک زیر کلیک کنید:

** تنها آدرس سایت مای مدیو دات آی آر (my.medu.ir) است و مای مدیو دات کام صحیح نیست.

معرفی سامانه مای مدیو

✔️ سامانه مای مدیو دات آی آر، همان سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش به آدرس مای مدیو my.medu.ir است. این سامانه خدمات مختلفی برای دانش آموزان، فرهنگیان و حتی افراد عادی که قصد استعلام مدرک تحصیلی آموزش و پرورش و… را دارند، در دسترس قرار داده است. فرهنگیان کل کشور، با ورود به این سایت می توانند، فیش حقوقی دریافت کنند، کارنامه دانش آموزی دریافت کنند. دانش آموزان می توانند کارنامه دریافت کنند، در جشنواره های دانش آموزی ثبت نام نمایند، ثبت سنجش دبستانی و پیش دبستانی انجام دهند و … .

نام کاربری و رمز  عبور مای مدیو

✔️ نام کاربری در سایت مای مدیو دات آی آر، همان کد ملی کاربر است و رمز عبور سایت مای مدیو دات آر، به طور پیش فرض، همان شماره سریال شناسنامه است. هنگام ورود به سایت مای مدیو دات آی آر، لازم است نقش خود را به عنوان فرهنگی، دانش آموز یا اولیا انتخاب کنید.

سایت مای مدیو دات آی آر – دانش آموزان

✔️ سایت مای مدیو دات آی آر برای دانش آموزان کلیه پایه و مقاطع مدارس کشور نیز my.medu.ir است. اگر دانش آموز هستید، با ورود به این سایت لازم است، نقش خود را به عنوان دانش آموز انتخاب کنید تا بتوانید با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری، وارد پنل کاربری خود به عنوان دانش آموز شوید.

✔️ به این ترتیب دانش آموزان می توانند کارنامه خود را دریافت کنند. همچنین می توانند ثبت نام سنجش بدو ورود انجام دهند، برای شرکت در جشنواره های دانش آموزی ثبت نام کنند و کلیه خدماتی که دانش آموزان تاکنون به صورت آنلاین از طریق سایت های مختلف انجام می داده اند، هم اکنون از طریق نشانی مای مدیو my.medu.ir  انجام می شود. سایت مای مدیو، درگاهی برای ورود به تمام خدمات الکترونیک آموزش و پرورش است.

دریافت کارنامه از مای مدیو دات آی آر

برای دریافت کارنامه از سامانه مای مدیو دات آی آر، لازم است به ترتیب زیر اقدام کنید:

✅کاربری : کدملی دانش آموز
✅رمز : شماره سریال 6 رقمی شناسنامه و کد امنیتی

توجه  بعد از ورود به پنل شخصی خود در سایت مای مدیو دات آی آر برای مشاهده کارنامه، روی آیکن دریافت کارنامه کلیک کنید تا بتوانید نمرات کارنامه نیمسال تحصیلی مورد نظر خود را مشاهده کنید.

•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با کدملی و رمزعبور قبلی می باشد.

** بعد از ورود به پنل دانش آموزی روی آیکن “کارنامه” کلیک کنید.

ورود به مای مدیو- my.medu.irنحوه استفاده از سایت مای مدیو دانش آموزان

✔️ در راهنمای تصویری زیر، نحوه استفاده از سایت مای مدیو دانش آموزان را شرح داده ای. دانش آموزان کلیه پایه و مقاطع مدارس کشور نیز با مراجعه به سایت مای مدیو کارنامه، که به عنوان پادا مدیو هم در میان دانش آموزان شناخته می شود، می توانند کارنامه خود را دریافت کنند. همچنین می توانند ثبت نام سنجش بدو ورود انجام دهند، برای شرکت در جشنواره های دانش آموزی ثبت نام کنند و کلیه خدماتی که دانش آموزان تاکنون به صورت آنلاین از طریق سایت های مختلف انجام می داده اند، هم اکنون از طریق مای مدیو به نشانی مای مدیو my.medu.ir انجام می شود. سایت مای مدیو دات آی آر، درگاهی برای ورود به تمام خدمات  الکترونیک آموزش و پرورش است.

•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با کدملی و رمزعبور قبلی می باشد.

ورود به مای مدیو- my.medu.ir


سایت مای مدیو دات آی آر 2

سایت مای مدیو دات آی آر 3

سایت مای مدیو دات آی آر 3

سایت مای مدیو دات آی آر 5


بازیابی رمز مای مدیو دات آی آر

✔️ بازیابی رمز مای مدیو دات آی آر از طریق درگاه دولت هوشمند، امکانپذیر است. برای ورود به سایت مای مدیو دات آی آر به نشانی my.medu.ir می توانید به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید. اگر برای استفاده از خدمات سایت مای مدیو نیاز به کسب راهنمایی تلفنی دارید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

✔️ برای ورود به مای مدیو دات آی آر، نشانی my.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید. در این قسمت لازم است نقش خود را انتخاب کنید.


راه حل فراموشی رمز مای مدیو دات آی آر

گام اول: اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید از طریق سایت خدمات الکترونیک هوشمند دولت وارد سایت مای مدیو شوید.  روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک کنید

سایت مای مدیو دات آی آر 6


گام دوم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید با رمز یکبار مصرف، وارد مای مدیو دات آی آر شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

سایت مای مدیو دات آی آر 7

گام سوم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

سایت مای مدیو دات آی آر 8

ورود به آزمون رغبت و توانایی پایه نهم 

برای مشاهده راهنمای ورود به سایت آزمون رغبت و توانایی (مای مدیو دات آی آر)، می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:


راهنمای سایت آزمون رغبت و توانایی (کلیک کنید)سایت مای مدیو دات آی آر فرهنگیان

نحوه استفاده از سایت مای مدیو دات آی آر برای فرهنگیان به ترتیب زیر است:

سایت مای مدیو دات آی آر 9در بخش خدمات الکترونیک سایت مای مدیو فرهنگیان به نشانی my.medu.ir، فرهنگیان عزیز می توانند با استفاده از کد ملی و رمز عبور خود که همان رمز ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می باشد وارد شوند و به این ترتیب از امکاناتی نظیر دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، سوابق، رتبه بندی فرهنگیان و دیگر خدمات استفاده نمایند.

سایت مای مدیو دات آی آر 10


سایت مای مدیو دات آی آر 11

سایت مای مدیو دات آی آر 12


سایت مای مدیو دات آی آر 13


رتبه بندی معلمان در مای مدیو دات آی آر

✔️ برای مشاهده رتبه بندی معلمان در مای مدیو، لازم است به ترتیب زیر اقدام نمایید:

 • ابتدا با نام کاربری و رمز وارد سایت مای مدیو بشید https://my.medu.ir شوید.
 • سپس وارد لینک زیر شوید تا رتبه خود را مشاهده نمایید
  https://my.medu.ir/app/userService/rotbe
 • 🥇لازم به ذکر است رتبه تمامی معلمین قابل مشاهده نیست و پیام” همکار گرامی !
  رتبه شما هنوز تعیین نشده است. ”
  را نمایش می دهد در این مرحله اسامی معلم هایی که از استان به مناطق به صورت لیست اکسلی ارسال شده بود در سایت قابل مشاهده است .
 • 👨‍💻طی چند روز آینده رتبه دیگر معلمین مشخص و در سایت درج خواهد شد

بیشتر بدانید:

سایت (جدید) دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

ورود به سامانه اصلی رتبه بندی فرهنگیان و معلمان


نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از مای مدیو

✔️ نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از سایت مای مدیو، به نشانی my.medu.ir به ترتیب انجام گام های زیر بسیار ساده است:

گام اول:

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان وارد سایت دریافت فیش حقوقی به نشانی my.medu.ir شوید.


گام دوم:

کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید. نام کاربری و کلمه عبور با سامانه رتبه بندی معمان یکسان است. اگر رمز عبور خود را به یاد ندارید می توانید روی لینک بازیابی رمز عبور کلیک کنید.


گام سوم:

کد امنتی را واردکنید.


گام چهارم:

سایت مای مدیو دات آی آر 14

روی دکمه ورود در سایت دریافت فیش حقوقی کلیک کنید.


گام پنجم:

با ورود به پنل شخصی خود در سایت دریافت فیش حقوقی می توانید تاریخ مورد نظر خود را وارد کرده و به سادگی فیش حقوقی فرهنگیان را دریافت کنید.

سایت مای مدیو دات آی آر 15

اگر برای انجام موارد مذکور با سوال یا ابهام روبرو شده اید، نگران نباشید می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند. (تماس از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613).


نکته:

راه حل فراموشی رمز مای مدیو فیش حقوقی

اگر رمز مای مدیو فیش حقوقی را گم کرده و یا فراموش کرده اید، می توانید به ترتیب زیر اقدام کنید:

سایت مای مدیو دات آی آر 16


توجه پینشهاد می کنیم برای بازیابی کلمه عبور سامانه فیش حقوقی مای مدیو برای فرهنگیان و معلمان مقاله زیر را مطالعه کنید:


بیشتر بدانید:

سایت مای مدیو دات آی آر 17 بازیابی رمز عبور فیش حقوقی فرهنگیاننحوه ورود به سامانه مای مدیو دات آی آر

برای ورود به سایت مای مدیو دات آی آر به نشانی my.medu.ir می توانید به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید. اگر برای استفاده از خدمات مای مدیو آموزش و پرورش نیاز به کسب راهنمایی تلفنی دارید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

1- گام اول : برای ورود به مای مدیو دات آی آر، نشانی مای مدیو my.medu.ir را در مروگر خود جستجو کنید. تا پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش را مطابق با تصویر زیر مشاهده کنید. در این قسمت لازم است نقش خود را انتخاب کنید.

سایت مای مدیو دات آی آر 182-گام دوم: با کلیک روی انتخاب نقش، یکی از گزینه های (فرهنگی، دانش آموز، والدین و سایر) را انتخاب کنید.

سایت مای مدیو دات آی آر 193- گام سوم: به طور مثال به عنوان والدین وارد می شوید، بنابراین، عبارت والدین را انتخاب می کنید و روی ورود به سامانه از طریق رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

سایت مای مدیو دات آی آر 20


4-گام چهارم: در این مرحله وارد پنجره خدمات دولت هوشمند می شوید. می توانید با رمز یکبار مصرف، وارد مای مدیو دات آی آر شوید. برای اینکار لازم است شماره موبایل خود را که حتما به نام خودتان ثبت شده است، وارد کنید. سپس کد امنیتی را وارد نمایید.

سایت مای مدیو دات آی آر 7

5-گام پنجم: یک پیامک با اسم MGOV برای شما ارسال می شود که حاوی کد تایید پنجره خدمات دولت هوشمند است. در این پیامک از شما خواسته می شود که این کد را در اختیار دیگران نگذارید.

سایت مای مدیو دات آی آر 8


6-گام ششم:در این مرحله، به سادگی وارد پروفایل مای مدیو خود شده اید. پروفایل شما در مای مدیو دات آی آر، امکانات متعددی را در اختیارتان می گذارد. نظیر امکان استعلام مدرک تحصیلی، استعلام شهریه، سنجش بدو ورود دانش آموزان دبستانی و پیش دبستانی، خرید کتاب درسی، ورود به سازمان آموزش و پرورش استثنایی و …

سایت مای مدیو دات آی آر 237-گام هفتم: اگر به عنوان والدین، هنوز فرزند خود را به عنوان دانش آموز در سامانه مای مدیو ثبت نام نکرده اید، در این قسمت می توانید به سادگی با کلیک روی عبارت اضافه کردن دانش آموز این اقدام را انجا دهید.

سایت مای مدیو دات آی آر 248-گام هشتم:

سایت مای مدیو دات آی آر 25

سایت مای مدیو دات آی آر 26

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

راهنمای تلفنی مای مدیو دات آی آر

✔️ با توجه به اینکه سایت مای مدیو دات آی آر، یک سامانه جدید است و آموزش و پرورش امکانات متعددی را از طریق آن در اختیار فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای دانش آموز قرار داده است؛ بسیاری از کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه با سوال و ابهام روبرو هستند.

اگر شما هم برای استفاده از خدمات سایت مای مدیو با مشکل روبرو شده اید، نگران نباشید. می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان سامانه مشاور تحصیلی تلفنی، راهنما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

توجه داشته باشید که آدرس سایت مای مدیو فرهنگیان، سایت مای مدیو دانش آموزان و اولیا، همگی یکسان است و سامانه مای مدیو my.medu.ir یک پنجره خدمات الکترونیک مشترک برای کاربران در سراسر کشور محسوب می شود.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه استفاده از سایت مای مدیو دات آی آر برای دانش آموزان و فرهنگیان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی