جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو و ثبت نام قرعه کشی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 57301

ورود به سایت فروش ایران خودرو – esale.ikco.ir

ورود به سایت فروش ایران خودرو

در این مقاله لینک ورود به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir را در اختیار کاربران در سراسر کشور قرار داده ایم. ثبت نام برای فروش خودرو، فقط در سایت ایران خودرو www.ikco.ir انجام می شود که همان سایت ثبت نام قرعه کشی برای فروش ایران خودرو به صورت اقساطی است. زمان ثبت نام قرعه کشی در اردیبهشت 1402 است.

ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو برای تمامی افرادی که قصد خرید محصولات این شرکت به طور مستقیم را دارند، الزامی می باشد. قیمت خودروهایی که توسط این شرکت به فروش می رسد، در مقایسه با بازار آزاد، ارزان تر است. متقاضیان می توانند با ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو و برای دریافت اتومبیل به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به بازار آزاد، اقدام نمایند.


ورود به سایت فروش ایران خودرو esale.ikco.ir

می توانید برای ورود مستقیم به سایت فروش ایران خودرو، به آدرس esale.ikco.ir، روی لینک زیر کلیک کنید. توجه داشته باشید که حتما قبل از ورود، فیلترشکن خود را خاموش کنید تا با مشکلات دسترسی به این سایت، روبرو نشوید.


توجه گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تنظیم بازار خودرو و کنترل اختلاف قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار، اقدام به برگزاری قرعه کشی از طریق سایت esale.ikco.ir و برگزاری طرح‌ های ثبت نام پیش فروش یکساله و ۹۰ روزه می کند.

توجه توجه داشته باشید که قبلا فروش خودرو و انجام قرعه‌کشی توسط سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام می‌ شد، اما هم اکنون برگزاری قرعه کشی توسط شرکت ایران خودرو و سایر خودروسازان به صورت مستقیم برای فروش محصولات، برگزار می شود.

توجه برگزاری قرعه کشی‌های متعدد گروه خودروسازی ایران خودرو طی سالهای اخیر موجب تنظیم قیمت های بازار و حذف واسطه‌ گری و در بازار آزاد شده است.

توجه شرکت ایران خودرو، از طریق سایت فروش ایران خودرو دیزل که همان سایت فروش ایران خودرو به صورت اقساطی است، اقدام به برگزاری قرعه کشی فروش خودرو می کند. اگر درباره سایت فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی، سایت فروش ایران خودرو یکپارچه، نحوه ثبت نام قرعه کشی در سایت فروش ایران خودرو و ثبت نام در esale.ikco.ir ورود کاربری، فراموشی رمز و … با سوال و ابهام روبرو شده اید، می توانید با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. برای شرکت در قرعه کشی فقط به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنید.لیست قیمت فروش خودروهای ایران خودرو

در جدول زیر، لیست قیمت فروش خودروهای ایران خودرو را مشاهده می کنید:

ورود به سایت فروش ایران خودرو - esale.ikco.ir 4


مدارک لازم برای ثبت نام در سایت فروش ایرانخودرو

مدارک لازم برای ثبت نام در سایت فروش ایرانخودرو شامل مشخصات فردی هویتی، مشخصات بانکی و گواهینامه است. شرایط لازم برای شرکت در قرعه کشی، در زمان اعلام مهلت ثبت نام، سنجیده می شود. متقاضیان واجد شرایط می توانند فرایند ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو را تکمیل کنند.


نحوه ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو

در این قسمت، مراحل و نحوه ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو را شرح داده ایم. با کمک این راهنمای تصویری می توانید در سایت فروش ایران خودرو ثبت نام کرده و در قرعه کشی های خودرو، شرکت کنید. بعد از ثبت نام، نام کاربری و رمز عبور سایت فروش ایران خودرو را نزد خود نگهدارید تا در دفعات بعدی، برای ورود به این سایت از نام کاربری و رمز عبورتان استفاده کنید.


مرحله 1 :

1- در مرورگر اینترنتی خود، آدرس esale.ikco.ir را جستجو کنید و یا روی لینک ورود به سایت فروش ایران خودرو که در بالای همین صفحه قرار داده ایم، کلیک کنید.

سایت فروش ایران خودرومرحله 2 :

2- در مرحله بعد وارد بخش فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو شوید و مطابق تصویر زیر از منوی بالای صفحه، روی گزینه «ورود کاربر» کلیک نمایید:

ورود به سایت فروش ایران خودرو - esale.ikco.ir 5مرحله 3 :

3- بعد از انتخاب گزینه “ورود کاربر” یک صفحه جدید مشاهده می کنید:

  • اگر قبلا در سایت فروش ایران خودرو، ثبت نام کرده باشید، با وارد کردن کد ملی (نام کاربری) و کلمه عبور، وارد سایت شوید.
  • اگر رمز عبور خود را به عنوان خریدار فراموش کرده اید، روی عبارت “فراموشی رمز” کلیک کنید.
  • اگر رمز عبور خود را به عنوان نمایندگی فروش، فراموش کرده اید روی عبارت “فراموشی رمز نمایندگی” کلیک کنید.
  • اگر بار اول است که وارد این سایت می شوید، لازم است حتما مراحل ثبت نام را انجام دهید. برای اینکار، روی عبارت ” ثبت نام” کلیک کنید :

ورود به سایت فروش ایران خودرو - esale.ikco.ir 6مرحله 4 :

4- بعد از انتخاب عبارت “ثبت نام” صفحه جدیدی را مشاهده می کنید که درخواست وارد کردن کد ملی را دارد.

سایت فروش ایران خودرومرحله 5 :

5- اگر قبلا در این سایت ثبت نام کرده باشید از شما می خواهد تا رمز عبور خود را بازیابی کنید و روی عبارت “فراموشی رمز” کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید، فرمی را مشاهده خواهید کرد که از شما درخواست می کند تا مشخصات مورد نیاز را تکمیل نمایید.

سایت فروش ایران خودرو

توجهاولین قسمت این فرم شامل وارد کردن شماره شبا بانکی است و لازم است شماره شبا کارت بانکی که به نام خودتان است و قصد دارید برای خرید محصوالات ایران خودرو از طریق آن هزینه را در سایت فروش ایران خودرو واریز کنید، وارد نمایید. سپس دو مرتبه در کادرهای مشخص شده شماره شبا خود را وارد کرده و تیک مربوط به تایید آن را بزنید.سایت فروش ایران خودرو

توجه دومین بخش از فرم ثبت نام، مربوط به انتخاب کلمه عبور و ثبت اطلاعات هویتی است. لازم است ابتدا کلمه عبور مورد نظر خود را وارد کنید و سپس آن را تایید کنید. کلمه عبور برای ورود به سایت ایران خودرو باید حتما ترکیبی از اعداد و حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و یک کاراکتر غیر عدد و حروف نظیر (*-+@#$ ) باشد. بعد از انتخاب کلمه عبور، می توانید اطلاعات هویتی شامل نام، نام خانوادگی، ‌نام پدر، شماره شناسنامه، تحصیلات،‌ شغل، تاریخ تولد، تاریخ صدور شناسنامه، شهر محل تولد و سکونت و شهر محل صدور شناسنامه را وارد نمایید.

توجه در ادامه باید تیک مربوط به عبارت های « مالك خودرو نیستم و پلاك انتظامی فعال خودرو به نام خود ندارم» و « دارای گواهینامه رانندگی خودرو می باشم» را بزنید و شماره گواهینامه خود را در کادر مربوط وارد کنید.

توجه در بخش بعدی این فرم، لازم است شماره موبایل تان را وارد کنید تا در سایت فروش ایران خودرو ثبت شود. همچنین لازم است جنسیت را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که شماره موبایل وارد شده حتما باید به نام خودتان باشد.

توجه سپس در بخش دیگر این فرم، لازم است اطلاعات آدرس محل سکونت که شامل کد منطقه، کد پستی، نشانی، کوچه و پلاک می شوند را هم وارد نمایید. همچنین شماره تلفن ثابت و پیش شماره آن را وارد کنید. در بخش آدرس ایمیل، ایمیل خود را هم وارد کنید تا فرم ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو  تکمیل گردد.

سایت فروش ایران خودرو


با انجام مراحل مذکور، ثبت نام شما با موفقیت در سایت فروش ایران خودرو انجام شده و حساب کاربری تان ایجاد می شود. بعد از این می توانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که خودتان وارد سایت فروش ایران خودرو شوید و در قرعه کشی مورد نظر خود ثبت نام کنید.
فیلم راهنمای ثبت نام در سامانه فروش ایران خودرو esal.ikco.irفیلم آموزش ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو


تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور ورود به سایت فروش ایران خودرو - esale.ikco.ir 7

راهنمای تلفنی برای ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو

در این صفحه، مراحل ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو را به صورت تصویری آموزش دادیم تا بتوانید به راحتی برای خود حساب کاربری ایجاد کنید و با نام کاربری و رمز عبور خودتان، وارد سایت فروش ایران خودرو شوید. به این ترتیب می توانید در قرعه کشی هایی که شرکت ایران خودرو برگزار می کند، شرکت کنید.

پیشنهاد می کنیم انجام مراحل ثبت نام را به کافی نت ها و افراد ناآشنا با سیستم ثبت درخواست فروش ایران خودرو، واگذار نکنید.

اگر در انجام مراحل ورود به سایت فروش ایران خودرو نیاز به راهنمایی بیشتر دارید و با سوال و ابهام روبرو شده اید، می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه (سامانه مشاور تلفنی)، تماس بگیرید.

کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام در سایت و ثبت نام در قرعه کشی را برای متقاضیان در سراسر کشور انجام می دهند. این تماس رایگان نیست و شامل هزینه مشاور تلفنی برحسب دقیقه بر روی قبض تلفن ثابت است. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم شده است.

1/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در سایت فروش ایران خودرو و ثبت نام قرعه کشی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی