جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سایت سازمان سنجش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 77351

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند کنند. سازمان سنجش کارت ورود به جلسه استخدامی آموزش و پرورش را در اختیار متقاضیان می گذارد. این آزمون مربوط به رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ است و ساعت ۰۷:۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار می شود.


برای ورود به درگاه اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

کلیک کنید

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 مهلت دریافت کارت از سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه بوده و مهلت دریافت کارت محدود است.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد مهلت زمان کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز از روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز می شود و داوطلبان می توانند جهت مشاهده و پرینت این کارت به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 اگر برای دریافت کارت ورود به جلسه نیاز به راهنمایی دارید نیاز به مراجعه به کافی نت ها نیست، می توانید بدون شماره گیری کد از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ سازمان سنجش به صورت فایل برای شما عزیزان ارسال می شود و می توانید پرینت آن را تهیه کرده و برای ورود به جلسه آزمون به همراه داشته باشید.
سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 5 بیشتر بدانید: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
چگونگی گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 چگونگی گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بسیار ساده است می توانید از طریق ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنید. داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند. به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار برای تطابق اطلاعات هویتی الزامی است.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 برای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیاز به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز دارید اگر این اطلاعات را گم کرده یا فراموش کرده اید، نگران نباشید می توانید برای بازیابی این اطلاعات با شماره تلفن ده رقمی مندرج در این صفحه تماس بگیرید و یا به درگاه سازمان سنجش و بخش ورود به سیستم پاسخ‌گویی اینترنتی وارد شوید و با انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری برای دریافت و بازیابی اطلاعات مذکور اقدام کنید. با دریافت مجدد شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام می توانید برای دریافت کارت جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش اقدام کنید.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 توجه داشته باشید که برای استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش لازم است حتما در این سیستم عضو شده باشید. اگر قبلا عضو سیستم شده اید و رمز آن را گم کرده یا فراموش کرده اید امکان بازیابی رمز وجود دارد، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 5 بازیابی رمز عبور سایت سازمان سنجش برای کنکور و آزمون استخدامیمغایرت در کارت ورود به جلسه آزمون 

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، متقاضیان لازم است با مراجعه به سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به شرح زیر اقدام کنند.

  • ۱-  امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، ممکن نیست. بنابراین اگر مغایرتی در اطلاعات شناسنامه‌ای کارت شرکت در آزمون وجود دارد لازم است موارد مغایرت را از اداره ثبت احوال منطقه سکونت خود پیگیری نمایید.
  • ۲- اگر مغایرتی در اطلاعات (شامل: سهمیه ۵ درصد ایثارگران، وضعیت تأهل / تعداد فرزند، اشتغال تمام وقت، دارای سوابق آموزشی، مقطع و رشته تحصیلی، تاریخ فارغ‌التحصیلی و معدل) کارت شرکت در آزمون وجود دارد لازم است برای اصلاح مغایرت، تا تاریخ ۲۸ اردیبهشت به سایت سازمان سنجش، بخش ویرایش اطلاعات مراجعه کرده و اصلاحات را انجام دهید.
  • ۳- اگر نسبت به جنس، نوع و شدت معلولیت معترض هستید و یا شماره داوطلب شما چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «پ» به نماینده سازمان ملی سنجش مستقر در واحد رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه کنند و موضوع را پیگیری کرده تا مشکل برطرف شود.
  • ۴- اگر کارت شرکت در آزمون عکس ندارد و یا عکس روی کارت ایراداتی نظیر نداشتن مُهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس وجود دارد لازم است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «پ» به نماینده سازمان ملی سنجش مستقر در واحد رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه کنند و موضوع را پیگیری کرده تا مشکل برطرف شود، در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی خواهد شد.
  • ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل شده، در نظر گرفته شده است.
  • ۵- متقاضیان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ 1 آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماینده سازمان ملی سنجش در روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در واحد رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» لازم است به نماینده رفع نقص کارت مراجعه کنند، برای اطلاع از آدرس واحد رفع نقص کارت هر شهرستان باید جدول اعلامی را مشاهده کنند./ خبرگزاری مهر


5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سایت سازمان سنجش

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی