کد خبر : 54453
- بازدید

سامانه دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان- rtb.medu.ir


جهت مشاوره در زمینه دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان

سایت دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان

در این مقاله لینک ورود به سامانه رتبه بندی فرهنگیان را در اختیار کاربران گرامی در کل کشور قرار داده ایم. علاوه براین سوالات و ابهامات فرهنگیان عزیز را درمورد سامانه حکم رتبه بندی فرهنگیان رفع کرده ایم.

سامانه دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان rtb.medu.ir است. این سامانه از مرداد 1401 فعالیت خود را به به منظور اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان با هدف افزایش کیفیت نظام آموزشی کشور شروع کرد. برای ثبت نام در سامانه رتبه بندی فرهنگیان، لازم است در مرورگر خود نشانی rtb.medu.ir rtb.medu.ir را جستجو کنید، سپس برای تکمیل فرم های مربوط به شایستگی های تخصصی و حرفه و تجربه اقدام کنید.

هم اکنون طرح رتبه بندی معلمان در حال اجرا  است و این طرح می تواند موجب بهبود کیفیت نظام آموزشی کشور شود و به طور غیر مستقیم بر روی حقوق دریافتی معلمان نیز تاثیرگذار است.


آموزش و پرورش


ورود به سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

برای ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید، قبل از ورود، حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید. ورود به سامانه اصلی پرینت و مشاهده احکام کارگزینی رتبه بندی معلمان، مشاهده نتیجه رتبه بندی :

 

توجه سامانه رتبه بندی معلمان به نشانی rtb.medu.ir است و با هدف اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان راه اندازی شده است.

توجه آخرین سامانه دریافت حکم رتبه بندی برای معلمان استخدامی اخیر my.medu.ir است. اما سامانه رتبه بندی معلمانی که قبلا در سامانه rtb.medu.ir ثبت نام کرده اند، هنوز همین است و اطلاعات ایشان به سامانه my.medu.ir انتقال پیدا نکرده است. بنابراین هنوز می توانند از سامانه دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان rtb.medu.ir استفاده نمایند. اما احتمالا به زودی همه اطلاعات به سامانه مای مدیو منتقل می شود. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:


بیشتر بدانید:

سامانه مای مدیو رتبه بندی معلمانبارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

مراحل بارگذاری مدارک در سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

1- ورود به سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir

2- از طریق منوی بارگذاری مدارک، گزینه «فرم ها» و به ترتیب پر کردن فرم های شایستگی های عمومی، تخصصی، حرفه ای و تجربه را انتخاب کنید.

3- تایید نهاییمطالب مرتبط:

 ورود به سامانه اصلی رتبه بندی فرهنگیان و معلمانتاثیر رتبه بندی در حقوق معلمان سال 1401-1402

رتبه بندی شامل 5 سطح است و پایه حقوق پرداختی نیز بر اساس سطحی که معلمان قرار دارند متفاوت خواهد بود. معلمان عزیز در سراسر کشور می توانند برای مشاوره در زمینه شرایط جذب و استخدام معلم، تاثیر رتبه بندی در حقوق معلمان، نحوه رتبه بندی معلمان و … با شماره تلفن های مندرج در این صفحه تماس حاصل فرمایند:

طرح رتبه بندی معلمان به منظور افزایش کیفیت نظام آموزشی کشور صورت گرفته است. در این راستا معلمان باییستی تلاش کنند وضعیت خود را در شاخص هایی که پیش از این ذکر شد و شامل شایستگی های تخصصی و حرفه ای می شود را ارتقا دهند تا رتبه آن ها در بر طبق نظام رتبه بندی بهبود یابد.


در ادامه بخوانید:

 نحوه ارتقا رتبه شغلی و طبقه فرهنگیان در سال 1402


 

منابع : ناموجود

جهت مشاوره در زمینه دریافت حکم رتبه بندی فرهنگیان
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3799
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی: 88 + = 94

نصب اپ دانش آموزی