سایت جابجایی سرباز سپاه

سایت جابجایی سرباز سپاه امکان پیگیری درخواست انتقالی سربازی و جابجایی سرباز سپاه را فراهم می کند. با پیدا کردن سربازانی که تمایل به خدمت در محل اعزام شما را دارند، می توانید برای تغییر محل خدمت اقدام کنید.

سایت جابجایی سرباز سپاه در سال 99

سایت جابجایی سرباز سپاه به منظور فراهم نمودن فضای مجازی برای جابجایی سرباز و انتقالی محل خدمت سربازی است. با استفاده از سایت جابجایی سرباز می توانید برای انتقال و جابجایی محل اعزام به خدمت اقدام کنید. معیار تعیین محل اعزام به خدمت سربازی فاصله پادگان محل خدمت با محل سکونت سرباز است که کمتر از 30کیلومتر است. اما در مواردی ممکن است این فاصله بیشتر باشد و سربازان درخواست انتقال محل خدمت بدهند. امکان تعویض محل خدمت دو سرباز بایکدیگر وجود دارد. در این شرایط سربازان به دو روش می توانند برای انتقالی اقدام کنند:

 مشاهده روش های انتقالی سربازی در سال 99  (کلیک کنید)

اگر تمایل به جابجایی و تغییر محل خدمت خود را دارید، یکی از این روش ها پیدا کردن یک سرباز موافق با شرایط شما، برای تعویض و جابجایی محل خدمت است. سربازانی که تمایل تغییر محل خدمت سربازی خود دارند، می توانند درخواست جابجایی خود را ثبت کنند. به این ترتیب از میان سایر سربازان، افرادی داوطلب برای جابجایی محل خدمت با فرد متقاضی پیدا شوند.

سایت جابجایی سرباز سپاه

برای اعلام درخواست جابجایی سرباز اعزام به خدمت، با استفاده از سایت جابجایی سرباز سپاه ، برای پیدا کردن و معرفی سربازی که تمایل به جابجایی محل خدمتش با شما را دارد اقدام کنید. بعد از تایید فرمانده پادگان و فرمانده نیروی انسانی استان محل خدمت، جابجایی سرباز سپاه انجام می شود.

بعد از ورود به سایت جابجایی سرباز سپاه می توانید درخواست خود را برای انتقالی محل خدمت سربازی ثبت کنید.

نکته : سایت جابجایی سرباز اصطلاح مناسبی نیست و این نوع سایتها ارتباطی به سپاه و ارگانهای نظامی ندارند. و در واقع سپاه به درخواست های انتقالی رسیدگی می کند.

این مقاله صرفا جهت اطلاع است و شما عزیزان فقط می توانید برای کسب راهنمایی در زمینه های مرتبط با تحصیل در دوران نظام وظیفه با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

منابع :
جهت مشاوره در زمینه سایت جابجایی سرباز سپاه ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071611 تماس از سراسر کشور و 9092301612 (تماس از استان تهران)
تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 6
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات
برنامه ریزی درسی
ارتباط با مشاور