جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سایت جدید و دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 55938

سایت مای مدیو نمونه دولتی

ورود به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی در مای مدیو سال 1402-1403…تنها سایت رسمی آموزش و پرورش my.medu.ir برای ثبت نام و اعلام نتایج و آزمون مدارس نمونه دولتی میباشد.

ورود به سایت جدید مدارس نمونه دولتی

آدرس جدید سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی my.medu.ir است. پیش از سال 1402، آدرس سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای هر استان، متفاوت بود.  اما از سال 1402 آدرس سایت جدید ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای تمامی استانها، فقط سایت مای مدیو “my.medu.ir” است.

دانش آموزان می توانند در موعد تعیین شده برای ثبت نام که از 15 لغایت 25 فروردین ماه 1402 است به سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی my.medu.ir (مای مدیو) مراجعه کرده و بعد از ورود به پنل کاربری خود، فرایند ثبت نام را انجام دهند.

با توجه به تغییرات سامانه ای در آزمون های نمونه دولتی از سوالات متداول دانش آموزان این است که آیا سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی my.medu.ir است؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم تنها سایت رسمی مدارس نمونه دولتی کل کشور، فقط سایت my.medu.ir است. دانش آموزان یم توانند برای ثبت نام در موعد مقرر، به سایت مذکور مراجعه کرده و فرم های ثبت نام را تکمیل کنند. همچنین لازم است هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نیز فقط از طریق همین سایت پرداخت شود. به منظور اطلاع دانش آموزان از جزئیات ثبت نام، در ادامه این مقاله به شرح نحوه استفاده از سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ پرداخته ایم.

آموزش و پرورش

سایت مای مدیو نمونه دولتی 1

تنها سایت رسمی آموزش و پرورش برای ثبت نام و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی کل استان های کشور my.medu.ir است.


ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی مای مدیو 1402

داوطلبانی که علاقمند به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ هستند، می توانند برای شرکت در آزمون ورودی این مدارس، ابتدا به سایت جدید ثبت نام نمونه دولتی به آدرس my.medu.ir مراجعه کنند. دانش آموزان برای ورود به این سایت، نیاز به کد ملی و سریال شناسنامه خود دارند. سپس می توانند برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. برای ورود به سایت جدید ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ می توانید روی لینک زیر کلیک کنید: (توجه داشته باشید که قبل از ورود حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید)

با هدف آشنایی دانش آموزان و اولیای عزیز با نحوه ورود به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در این بخش به مراحل ورود و ثبت نام را شرح داده ایم:

گام اول: ابتدا می بایست دانش آموزان آدرس سایت my.medu.ir را در مرورگر خود وارد کنند تا وارد صفحه اول سایت مای مدیو شوند. در این صفحه، لازم است اطلاعات خواسته شده را وارد نمایند. این اطلاعات شامل کد ملی و شماره سریال شناسنامه است. سپس روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد پنل شخصی خود، در سایت جدید ثبت نام مدارس نمونه دولتی به آدرس my.medu.ir شوید.

•رمزعبور دانش آموزان اتباع تاریخ تولد به صورت عددی و هشت رقمی می باشد (مثلا 13801105)

•ورود دانش آموزان ایرانی با شماره ملی و رمزعبور قبلی می باشد.

ورود به مای مدیو- my.medu.irگام دوم: پس از ورود به پنل کاربری، دانش آموزان می توانند برای ورود به بخش آزمون نمونه دولتی، روی گزینه نمونه دولتی کلیک کنند تا بتوانند تمامی روند ثبت نام را تکمیل نمایند.


نمونه دولتی در مای مدیو


دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند که لازم است حتما در زمان مقرر به سایت مراجعه نموده و فرم های ثبت نام مدارس نمونه دولتی را تکمیل نمایند. مراحل ثبت نام، موقعی تکمیل می شود که دانش آموزان هزینه آزمون را پرداخت کرده و رسید ثبت نام را تحویل گرفته باشند.


نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی، از طریق سایت my.medu.ir بسیار ساده است. نتایج آزمون نمونه دولتی حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. دانش آموزانی که در این آزمون شرکت کرده اند می توانند حدود 1 ماه بعد از برگزاری آزمون نتایج خود را با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳ (با وارد کردن کد ملی و سریال شناسنامه) مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی معمولا حدود 3 الی 4 هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی است. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1402-1403 مشخص نشده، اما به محض دریافت خبرهای جدید، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

در زمان مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی، علاوه بر مشاهده قبولی یا عدم قبولی، امکان مشاهده گزینه دیگری به نام ذخیره وجود دارد.  به این معنا که متقاضی در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی قرار گرفته و احتمال ثبت نام و ورود به مدارس نمونه دولتی را دارد.


شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی دهم به یازدهم 1402 – 1402

 • نداشتن دروس افتاده در پایه دهم
 • قبولی در امتحانات حرداد ماه تمامی دروس
 • دارا بودن حداقل معدل کل 17 در پایه های دهم
 • کسب حداقل نمره سالانه 15 در تمام دروس دهم
 • کسب نمره و تراز لازم در آزمون
اخبار مدارس نمونه دولتی :

شرایط ثبت‌ نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 • در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بیش از ۵۸ هزار دانش‌آموز در سراسر کشور برای ورود به پایه دهم در ۷۳۲ دبیرستان نمونه دولتی، از طریق برگزاری آزمون ورودی، پذیرفته خواهند شد.
 • ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی، کسب حداقل معدل کتبی ۱۷ در ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل نمرات خردادماه بدون اعمال نمرات تکوینی) برای فارغ‌التحصیلان پایه نهم است و هر داوطلب صرفاً می‌تواند در نمونه برگ تقاضای ثبت‌نام، یک رشته تحصیلی از شاخه نظری (علوم تجربی، ریاضی فیزیک، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی) را انتخاب کند.

سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

 • داوطلبان می‌توانند برای دریافت دستورالعمل و ثبت‌نام در آزمون ورودی، از روز سه شنبه تاریخ پانزدهم تا روز جمعه بیست و پنجم فروردین ماه به سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه کنند. تمامی مراحل ثبت‌نام، دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن از طریق سامانه مذکور انجام خواهد شد.
 • مشخصات و ظرفیت پذیرش هر رشته در مدارس نمونه دولتی استان که دانش‌آموزان می‌توانند در آزمون ورودی آن شرکت نمایند، هنگام ثبت‌نام برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود.
 • مبلغ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی ۷۰۰.۰۰۰ ریال (هفتصد هزار ریال) است؛ مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

اعلام زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، رأس ساعت هشت صبح روز پنجشنبه، مورخ هشتم تیرماه سال جاری در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد. داوطلبان باید به ۱۰۰ سوال آزمون در مدت ۱۲۰ دقیقه پاسخ دهند.

منابع سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

سوالات آزمون از کتب درسی آموزش قرآن و پیام‌های آسمانی، فارسی، عربی، مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ، مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضی پایه نهم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ طرح می‌شوند.


نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی

پذیرش دانش‌آموزان در آزمون ورودی، بر اساس میانگین نمره کل آزمون ورودی و معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم پایه نهم به نسبت مساوی (۵۰ درصد نمره آزمون ورودی و ۵۰ درصد معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم) خواهد بود. شرط محاسبه ۵۰ درصد معدل کتبی، برای پذیرش دانش‌آموزان در مدارس نمونه دولتی، داشتن حداقل معدل کتبی «۱۷» ارزشیابی پایانی نوبت دوم (معدل نمرات خردادماه پایه نهم بدون اعمال نمرات تکوینی) در سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۱ است.

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، حداکثر تا هفته اول مردادماه ۱۴۰۲، از طریق سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir اعلام خواهد شد


سوالات متداول

1- ✔️ آدرس سایت جدید ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی my.medu.ir است؟

✔️ بله دانش آموزان می بایست برای ثبت نام و مشاهده نتایج به سایت my.medu.ir مراجعه نمایند .

2- ✔️ آیا آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان با یکدیگر ادغام شده است؟

✔️ خیر این آزمون ها مانند سال گذشته در سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ نیز به صورت جداگانه برگزار می شود.

3- ✔️ سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی چه آدرسی است؟

سایت my.medu.ir، آدرس سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی است.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سایت جدید و دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی