جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 75448

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir
در این مقاله، لینک ورود مستقیم به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی را در اختیار متقاضیان استخدام تامین اجتماعی قرار داده ایم. توجه داشته باشید که برگزاری آزمون استخدام تامین اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی انجام می شود. به همین دلیل است که سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی، همان سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir است. برای ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی (سایت جهاد دانشگاهی) می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:
کلیک کنید:

لینک ورود به سایت

 


ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی 

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 1برای ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سایت جهاد دانشگاهی، لازم است ابتدا هزینه ثبت نام پرداخت شود، سپس اطلاعات لازم برای تکمیل فرایند ثبت نام وارد شود. در این قسمت دو لینک ورود به صفحه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی (خرید توکن) و لینک فرم ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی را در اختیار متقاضیان استخدام قرار داده ایم:

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 2

برای خرید توکن و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 3


سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 4

برای ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی و تکمیل فرم استخدام اینجا کلیک کنید.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 3

شرایط استخدام سازمان تامین اجتماعی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 1 قبل از ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی و تکمیل فرم استخدامی، لازم است از شرایط استخدام سازمان تامین اجتماعی مطلع باشید. در شرایط ثبت نام آزمون استخدامی شامل شرایط عمومی و اختصاصی به شرح جدول زیر است:
شرایط عمومی استخدام سازمان تامین اجتماعی به شرح زیر است:
 • الف– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
 • ب– اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح درقانون اساسی؛
 • پ– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
 • ت– دارا بودن دانشنامه/گواهینامه موقت فراغت از تحصیل و گواهی پایان طرح در مقطع تحصیلی مربوطه برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر؛
 • ث– دارابودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دوره ضرورت) یا معافیت قانونی دائم برای مردان؛
 • ج– داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند؛
 • چ– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
 • ح– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
 • خ– عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام همچون عدم محکومیت به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی توسط آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذی‌صلاح؛
 • د– داوطلبان استخدام در زمان ثبت ‌نام نباید جزء کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی و همچنین نیروهای بازخرید خدمت و یا بازنشسته سازمان و سایر دستگاه‌های اجرایی باشند؛
 • ذ– عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد خدمت به دولت، شرکت‌های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می‌باشد؛
تبصره ها:
 • تبصره ۱: مسئولیت قبول یا عدم قبول انصراف پذیرفته‌شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته‌شده آزمون می‌باشد.
 • تبصره ۲: نحوه تشخیص شرایط افراد بدوا براساس خوداظهاری می‌باشد. علیهذا چنانچه حسب مدارک و استعلامات انجام شده خلاف آن اثبات شود، افراد موصوف در هر مرحله از مراحل استخدام که باشند حذف و افراد حایز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
 • تبصره ۳: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت‌نام و برای سن افراد، ملاک عمل برای محاسبه اولین روز ثبت‌نام خواهد بود

شرایط سنی استخدام تامین اجتماعی

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 1 دارا بودن حداقل بیست (۲۰) سال تمام
* حداکثر سی و پنج سال (۳۵) تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای(متولدین ۱۳۶۷/۰۵/۱۴به بعد)

 • شرایط سنی استخدام تامین اجتماعی مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی: مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب ۱۳۷۱ و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط قبل از مرحله مصاحبه، سنوات ارفاقی اضافه خواهد شد:
 • – پدر، مادر، همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
 • – داوطلبانی که در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌ها؛
 • – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانک هاو شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آن ها.
 • *سوابق اشتغال در کارگزاری های رسمی سازمان تامین اجتماعی با مالکیت بخش خصوصی جهت احراز شرایط سنی به عنوان سنوات ارفاقی قابل پذیرش نمی باشد.
 • * به استناد ماده (۴) قانون محاسبات عمومی مصوب ۱‏/۶‏/۱۳۶۶ شرکت دولتی واحد سازمانی مشخصی است که با اجازه قانون به صورت ثبت شرکت تجاری ایجاد شده و یا به حکم دادگاه صالحه ملی شده و یا مصادره شده و به عنوان شرکتی دولتی شناخته شده باشد و تمامی و یا بیش از ۵۰ درصد سرمایه آن متعلق به دولت باشد.
 • – به ازای تاهل به میزان یک (۱) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (۱) سال و حداکثر تا سقف پنج (۵) سال( موضوع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت)؛


سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir 1 برای اطلاع از جزئیات کامل استخدام تامین اجتماعی همینجا دفترچه استخدامی تامین اجتماعی را دانلود کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی hrtc.ir

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی