جهت مشاوره در زمینه شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 59095

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد

ورود به سایت آزمون سلامت روان مای مدیو (نماد)

در این مقاله نحوه ورود به سایت آزمون سلامت روان مای مدیو که با نام سامانه نماد نیز شناخته می شود برای شرکت در آزمون های سلامت روان و غربالگری را در اختیار دانش آموزان و مسئولین گرامی مدارس در سراسر کشور قرار داده ایم. علاوه بر این نحوه ورود به سامانه نماد با مای مدیو، ثبت نام در سامانه نماد، نحوه ارجاع در سامانه نماد و ثبت نام و شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان را توضیح داده ایم.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 1

سایت آزمون سلامت روان تحت نظارت آموزش و پررش فعالیت دارد. 


آزمون سلامت روان و غربالگری چیست؟

آزمون سلامت روان آموزش و پرورش، با نام آزمون غربالگری نماد است که هر ساله از طریق سایت آزمون سلامت روان، برای تمامی مقاطع تحصیلی برگزار می شود. لازم به ذکر است که در سال های قبل این آزمون برای دوره متوسطه بود اما با بررسی های صورت گرفته این آزمون برای مقاطع ابتدایی هم طراحی شده با این هدف که تشخیص به موقع اختلالات کمک بزرگی در جهت رفع آنها و درمان است.

آزمون سلامت روان و غربالگری دانش آموزان برای بررسی وضعیت سلامت روان دانش آموزان، طراحی و اجرایی شده است. در این آزمون که در قالب پرسشنامه طراحی شده و زیر مجموعه ایی از طرح نماد نیز هست، دانش آموزان با پاسخ دادن به سوالات پرسشنامه، در حوزه ی سلامت روان مورد ارزیابی قرار می گیرند.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 سایت نماد آموزش و پرورش همان سامانه مای مدیو است که با نام سایت آزمون سلامت روان مدارس شناخته می شود. آزمون غربالگری نماد در ابتدا هر ساله برای مقطع متوسطه اول یعنی پایه های هفتم، هشتم و نهم برگزار می شد ولی به تازگی برای تمام مقاطع تحصیلی برگزار می شود.

نحوه ورود به سامانه نماد با مای مدیو

با ورود به سایت آزمون سلامت روان مای مدیو (سامانه نماد) می توان در آزمون غربالگری مقاطع ابتدایی و متوسطه، شرکت کرد. در این قسمت، نحوه ورود به سامانه نماد با مای مدیو را شرح داده ایم:

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 آدرس سایت سلامت روان دانش آموزان که همان سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir است، در گوگل جستجو کنید.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 4 مطابق با تصویر زیر در کادر مربوطه، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید، سپس کد امنیتی را درج کرده و روی عبارت” ورود” کلیک نمایید تا وارد پنل شخصی خود شوید:

ورود به مای مدیو- my.medu.irسایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 5 بعد از ورود به سایت مای مدیو سلامت روان، روی آیکن “نماد” کلیک کنید تا به سایت “سامانه جامع مراقبت های روانی اجتماعی دانش آموزان (نماد)” هدایت شوید:

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نمادسایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 6 در این مرحله بعد از ورود به سامانه نماد سلامت، به داشبورد اصلی سامانه نماد دسترسی دارید. روی گزینه “پنل مدیریت”  کلیک کرده، سپس آیکن “آزمون” را انتخاب کنید.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نمادسایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 7   از بخش “آزمون” نام آزمون را تایپ می کنید تا وارد صفحه پاسخگویی به آزمون سلامت روان و غربالگری شوید.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 8سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 9در این مرحله در سایت سامانه نماد، به سوالات پاسخ دهید، دقت کنید که پاسخگویی به سوالات صادقانه انجام شود تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 10 بعد از پاسخگویی به سوالات نماد بر روی گزینه” ثبت نهایی آزمون” کلیک کنید تا پاسخ شما ثبت و ذخیره شود، بعد از ثبت پاسخ ها، پاسخنامه توسط کارشناسان مربوطه بررسی می شود و اگر در نتیجه بررسی های انجام شده، ثبت نشانه های رفتاری اختلال یا مشکلی توسط کارشناسان انجام شود، اقدامات لازم برای پیگیری و رفع مشکل دانش آموز، انجام خواهد شد.


ثبت نام در سامانه نماد 

برای ورود به سامانه نماد مدارس می توانید از طریق سایت مای مدیو اقدام کنید؛ برای شرکت در آزمون سلامت روان مای مدیو، لازم است ابتدا ثبت نام در سامانه نماد را انجام دهید تا اجازه شرکت در آزمون به شما داده شود.آزمون سلامت روان دانش آموزان

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 آزمون های مشاوره ای آموزش و پرورش به منظور راهنمایی دانش آموزان در زمینه توانایی و استعدادهایشان طراحی شده است. از جمله آزمون هایی که دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و تاثیرات عمیق و گسترده ای بر روند تشخیص دارد و حتی جنبه پیشگیری و مراقبت را در نظر دارد آزمون سلامت روان است.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 این آزمون در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، طراحی شده دانش آموزان و والدین آن ها با شرکت در این آزمون و پاسخگویی به سوالات آن می توانند به مشکلات رفتاری یا ضعف های مرتبط با سلامت روان و شخصیت خود پی برده و در صورت بروز این مشکلات مشاوره های لازم را کسب نمایند.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 آزمون سلامت روان دانش آموزان در سال های گذشته فقط در دوره متوسطه برگزار می شد، زیرا هدف آن شناسایی اختلال ها در دوره نوجوانی بود، اما طی سال های اخیر این آزمون در مقطع ابتدایی نیز برای دانش آموزان در سنین کودکی نیز برگزار می شود.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 در سال های گذشته سایت آزمون سلامت روان پایه هشتم، نهم و آزمون سلامت پایه هفتم در سامانه همگام بود اما در سال های اخیر این آزمون تحولاتی پیدا کرد و در سامانه مای مدیو و برای همه مقاطع برگزار می شود.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 این آزمون در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، طراحی شده دانش آموزان و والدین آن ها با شرکت در این آزمون و پاسخگویی به سوالات آن می توانند به مشکلات رفتاری یا ضعف های مرتبط با سلامت روان و شخصیت خود پی برده و در صورت بروز این مشکلات مشاوره های لازم را کسب نمایند.نحوه ارجاع در سامانه نماد

برای ارجاع در سامانه نماد، لازم است وارد سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد شده و به ترتیب زیر اقدام کنید:

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 4 ابتدا باید آزمون های سلامت روان انجام شود

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 5 بعد از انجام آزمون ها وضعیت سلامت روان دانش آموزان توسط مشاور بررسی شود

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 6 بعد از غربالگری دانش آموزان می توان دانش آموز را به مددکاری ارجاع داد تا بررسی های بیشتر روی او انجام شود و در صورت نیاز به اوژانس اجتماعی هم گزارش داد.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 7 لازم به ذکر است که در طرح نماد سازمان بهزیستی، قوه قضاییه وزرات کار و رفاه و تعاون  و… مشارکت و همکاری دارند و نحوه ارجاع در سامانه نماد با توجه به حضور این ارگان متنوع است و سازنده می باشد.

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2 در  تصویر زیر نحوه ارجاع در سامانه نماد را شرح داده ایم:

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 2برای اطلاع از زمان شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان، می توانید به کانال تلگرامی مدرسه بپوندید:

سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 22


سایت آزمون سلامت روان مای مدیو -سامانه نماد 23 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


راهنمای تلفنی شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان

برای رفع هرگونه سوال و مشکل در زمینه ورود و استفاده از امکانات سایت آزمون سلامت روان مای مدیو (سامانه نماد) و یا شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان، می توانید بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همچنین از طریق عضویت در کانال تلگرامی ما می توانید آخرین اخبار مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه شرکت در آزمون سلامت روان دانش آموزان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی