جهت مشاوره در زمینه ثبت پرسشنامه سلامت روان دانش آموزان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 59656

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir

در این مقاله به معرفی سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir پرداخته ایم، علاوه بر این امکانات سامانه را شرح داده و نحوه ورود به سامانه نماد آموزش و پرورش را بصورت تصویری آموزش داده ایم.سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 1

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 2

لینک ورود به سامانه نماد کلیک کنید.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان به آدرس اینترنتی namad.medu.ir در جهت افزایش سطح سلامت دانش آموزان و جلوگیری از اختلالات و مشکلات روانی طراحی و برنامه ریزی شده است. وزرات آموزش و پرورش در سال های اخیر سامانه ها ی متعددی برا ی خدمت رسانی به فرهنگیان، دانش آموزان، والدین و … راه اندازی کرده، یکی از این سامانه ها،سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان است. 

یکی از سامانه های کاربردی آموزش و پرورش که در جهت کاهش آسیب های اجتماعی دانش آموزان و افزایش مراقبت های روانی آنها طراحی شده، سامانه نماد آموزش و پرورش (سلامت روان) namad.medu.ir است.

در ادامه می توانید در مورد ثبت نام در سامانه نماد، نحوه ورود به سامانه نماد، امکانات سایت نماد، چگونگی ورود به سایت نماد سلامت روان و…. اطلاعات بیشتری کسب کنید:


معرفی سامانه نماد مدارس namad.medu.ir

با توجه به اهمیت سلامت روان دانش آموزان و جلوگیری از افزایش آسیب های اجتماعی در میان گروه های سنی متفاوت، لزوم توجه و رفع این مشکلات در سنین پایین ضرورت پیدا می کند. دانش آموزان یکی از گروه های آسیب پذیر هستند و توجه به رفع مشکلات این گروه می تواند نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه داشته باشد.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 به همین دلیل، سامانه نماد مدارس namad.medu.ir با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در دانش آموزان به عنوان گروه های سرنوشت ساز جامعه طراحی و راه اندازی شده است.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 سایت نماد آزمون غربالگری روانی با آدرس اینترنتی namad.medu.ir در دسترس فرهنگیان، اولیا دانش آموزان، مشاوران و دانش آموزان قرار می گیرد، این افراد می تواند با مراجعه به namad.medu.ir از امکانات و خدمات ارائه شده، استفاده کنند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3سایت نماد آزمون غربالگری روانی با آدرس اینترنتی namad.medu.ir در دسترس فرهنگیان، اولیا دانش آموزان، مشاوران و دانش آموزان قرار می گیرد، این افراد می تواند با مراجعه به namad.medu.ir از امکانات و خدمات ارائه شده، استفاده کنند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان از امکانات متنوعی برخوردار است از جمله این امکانات می توان به پرسشنامه های سلامت روان دانش آموزان اشاره کرد.


سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 7بیشتر بدانید: احراز محل سکونت دانش آموزان در مای مدیو امکانات سامانه نماد

به طور کلی، امکانات سامانه جامع نماد مربوط به مراقبت های روانی اجتماعی دانش آموزان و در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش مراقبت های روانی دانش آموزان شکل گرفته است.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 در سامانه نماد آموزش و پرورش محتواهای آموزشی مخصوص دانش آموزان و والدین آنها طراحی شده، که می تواند با مراجعه به سایت نماد آموزش و پرورش به نشانی namad.medu.ir به این آموزش ها دسترسی پیدا کنند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 در سامانه نماد پرسشنامه هایی طراحی شده و آزمون هایی برگزار می شود که می تواند در جهت کاهش اختلالات و افزایش سلامت روان دانش آموزان کارایی داشته باشند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 با استفاده از امکانات سامانه نماد دانش آموزی namad.medu.ir، دانش آموزان می توانند مشکلات خود را مطرح کرده، و در صدد رفع این مشکلات راهنمایی دریافت کنند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 Namad امکانات متفاوتی دارد که در ادامه چند مورد از امکانات سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان از جمله غربالگری، آموزش، ارجاع و مداخله و.. را شرح داده ایم:

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3 در سامانه نماد غربالگری با توجه به پاسخ های ارائه شده به پرسشنامه ها، مشکلات بررسی شده و در صورت لزوم ارجاع داده می شوند.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3در بخش آموزش با توجه به تنوع آسیب های اجتماعی در سنین مدرسه و دانش آموزان آموزش های متناسب ارائه می شود. در این بخش از سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان، ارجاع و مداخله بعد از بررسی انجام می شود. ریشه یابی مشکل در این موارد جهت پیگیری و درمان ارجاع داده شده و در صورت لزوم، مداخلاتی برای رفع مشکل انجام می شود.بیشتر بدانید: زمان و شرایط تست هوش جهش تحصیلی مدارسنحوه ورود به سامانه نماد namad.medu.ir

برای ورود به سامانه نماد آموزش و پرورش به آدرس namad.medu.ir لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 14 ابتدا در صفحه مرورگر عبارت آدرس اینترنتی سامانه نماد یعنی namad.medu.ir را تایپ کرده و جستجو نمایید و یا برای ورود مستقیم به آدرس اینترنتی namad.medu.ir (سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان) روی لینک زیر کلیک کنید:

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 2

لینک ورود به سامانه نماد کلیک کنید.سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 16 بعد از ورود به سامانه نماد، روی عبارت “ورود به سامانه” کلیک کنید.

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.irسامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 17 در این مرحله کد ملی، رمز ورود خود را وارد کرده تا وارد پنل شخصی خود در سامانه نماد دانش آموزی شوید.سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 18بعد از وارد کردن کدملی و رمز عبور، به داشبورد اصلی نماد برای دانش آموزان یا همان سامانه نماد سلامت روان دسترسی پیدا می کنید:

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.irمطابق با تصویر بالا، امکانات سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان شامل موارد زیر است:

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3آزمون ها

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3ثبت نشانه های رفتاری

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3گواهی های من

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3مواد اورژانسی

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3مددکاری

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3درخواست ها

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3کارتابل معلم

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3محتوای آموزشی

سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 3گزارش گیری
تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان namad.medu.ir 28

راهنمای تلفنی ثبت پرسشنامه سلامت روان دانش آموزان(نماد)

در این مقاله، نحوه ورود به سامانه نماد سلامت روان دانش آموزان، را شرح داده ایم؛ با ورود به این سامانه می توانید پرسشنامه سلامت روان نماد را تکمیل کنید.

اگر با مشکل ثبت پرسشنامه سلامت روان دانش آموزان روبرو شده اید، می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تلفنی، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.


در ادامه بخوانید: پایگاه سنجش سلامت پیش دبستانی و اول ابتدایی2.6/5 - (8 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت پرسشنامه سلامت روان دانش آموزان

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی