جهت مشاوره در زمینه ثبت سفارش خرید کتاب درسی تک جلدی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 58151

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403

سایت ثبت کتاب تک جلدی مدارس

در این مقاله، لینک ورود مستقیم به سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان را در اختیار فرهنگیان عزیز در سراسر کشور قرار داده ایم. علاوه براین نحوه ثبت سفارش خرید کتاب درسی تک جلدی 1402-1403 را شرح داده ایم تا معلمان و دانش آموزان بتوانند خرید کتاب تک جلدی آزاد را به سادگی انجام دهند.


سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد، برای معلمان و دانش آموزانی که نیاز به سفارش تک جلدی کتاب درسی دارند، راه اندازی شده است. آدرس این سایت azad.irtextbook.com است.
سامانه خرید کتاب درسی به صورت آزاد معلمان، سامانه خرید کتاب درسی آزاد معلمان دبستان و متوسطه، سامانه خرید کتاب درسی معلمان و دبیران
سلام و احترام همکاران ارجمند
🔽 ثبت سفارش تک جلدی کتابهای درسی ویژه معلمان در سامانه فروش کتاب درسی آزاد، به آدرس زیر فعال شده است:
➖➖👇👇➖➖
azad.irtextbook.com
➖➖➖➖➖➖
معلمان ارجمند می توانند برای ثبت کتاب تک جلدی آزاد به نشانی مندرج در این صفحه مراجعه نمایند:

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی

برای ورود به سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی معلمان، به نشانی azad.irtextbook.com مراجعه کرده و یا برای ورود مستقیم به صفحه اصلی سایت ثبت درخواست کتاب تک جلدی آزاد لینک زیر را انتخاب نمایید:

توجه با کلیک بر روی همین سامانه، ابتدا دبیر محترم با کد ملی و شماره پرسنلی ثبت کند، بعد کتاب مورد نظر خود را سفارش دهد.


نحوه خرید کتاب درسی تک جلدی 

📌نحوه سفارش انفرادی کتب درسی آزاد از طریق دو روش زیر امکانپذیر است :


1⃣ روش اول :

💠از طریق سامانه my.medu.ir
💠ورود با نقش والدین و سایر
✅انتخاب ماژول خرید کتب درسی


2⃣روش دوم :

✅ورود از طریق لینک سفارش انفرادی کتب دانش آموزان به آدرس
irtextbook.ir

با کدملی و شماره سریال شناسنامه دانش آموز.

توجه کلیه کتاب های دروس مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم، فنی و حرفه ای و کاردانش را می توانید از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir، خریداری کنید.

توجه برای اطلاع از زمان خرید کتاب درسی تک جلدی، می توانید عضو کانال تلگرام مدارس شوید، تا از جدیدترین اخبار در این زمینه، مطلع شوید. علاوه براین می توانید فایل پی دی اف تمامی کتاب های درسی را به صورت رایگان از سایت chap.sch.ir دانلود کنید.


مراحل خرید از سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی

دانش آموزان و معلمانی که قصد خرید کتاب تک جلدی را دارند، می توانند به ترتیب مراحلی در این قسمت شرح داده ایم، برای خرید از سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی، اقدام نمایند:

ابتدا به سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان به نشانی azad.irtextbook.ir مراجعه نمایید و مطابق تصویر زیر بر روی دکمه “ورود به بخش سفارش تک جلدی کتب درسی” کلیک کنید:


نحوه خرید از سامانه خرید کتاب درسی


سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 3 اگر قبلا وارد سامانه خرید کتاب درسی تک تک جلدی آزاد معلمان نشده اید، لازم است مطابق تصویر زیر، مراحل ثبت نام و ورود به سایت را انجام دهید. برای اینکار، نیاز به وارد کردن کد ملی و کد پرسنلی دارید. تکمیل کادر “کد پرسنلی” تنها برای دبیران مورد نیاز است.

سامانه خرید کتاب درسی تک تک جلدی آزاد معلمانسامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 4 سپس وارد صفحه ثبت نام خواهید شد و لازم است اطلاعات فردی مورد نیاز را تکمیل کرده و بعد از تیک زدن عبارت “صحت اطلاعات فوق را تایید می کنم” کلید ” ثبت اطلاعات ” را انتخاب کنید. به این ترتیب، فرایند ثبت نام در سامانه تکمیل شده و می توانید برای خرید کتاب درسی تک جلدی آزاد، وارد سامانه شوید.

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 5سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 6 بعد از تکمیل فرایند ثبت نام در سامانه خرید کتاب درسی، در صفحه اصلی سامانه، در کادر مربوط به ورود، “کد ملی” کلمه عبور” و ” کد امنیتی” را وارد کنید و دکمه “ورود” را بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 7

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 8 در این صفحه، روی گزینه “ثبت سفارش جدید” کلیک کنید.
سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 9

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 10 در این مرحله “دوره”، “پایه” و “رشته” مربوط به کتاب درسی مورد نظر خود را انتخاب نموده و گزینه “جستجو” را بزنید.

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 11

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 12 لیست کتاب هایی که می توانید برای خرید تک جلدی آزاد آنها اقدام کنید، مشاهده می کنید و می توانید کتاب های مورد نظر خود را به انتخاب نمایید. برای اینکار لازم است گزینه “افزودن به سبد خرید” را بزنید. بعد از پرداخت اینترنتی مبلع هر کتاب، سفارش، نهایی می شود.

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان

توجه توجه: اگر بعد از انتخاب گزینه “جستجو” لیست کتاب های موجود برای شما قابل مشاهده نیست، علت این رویداد می تواند یکی از موارد زیر باشد:

  1. در حال حاضر کتاب مورد نظر شما در انبار، موجود نیست.
  2. در این پایه و رشته کتاب دیگری برای سفارش، موجود نیست.
  3. در سبد کالای شما کتاب هایی مربوط به پایه و رشته دیگری ثبت شده است. می توانید برای ثبت سفارش کتاب های پایه و رشته دیگر، ابتدا سبد کالا را خالی کنید.
  4. قبلا سفارش خود را ثبت کرده اید اما آن را پرداخت نکرده اید، در این صورت می بایست برای پرداخت یا حذف سفارش، روی منوی “پیگیری سفارش” کلیک کنید.

سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 13


پیشنهاد می کنیم بخوانید : سایت ثبت نام کتاب درسی


سامانه فروش کتاب درسی تک جلدی آزاد معلمان 1402-1403 14

تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


راهنمای تلفنی خرید کتاب درسی تک جلدی

اگر برای خرید کتاب درسی تک جلدی، نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه مشاوره، تمامی مراحل ثبت خرید کتاب درسی تک جلدی را در سامانه فروش کتاب درسی آزاد معلمان، ثبت می کنند. امکان تماس هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، فراهم می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه ثبت سفارش خرید کتاب درسی تک جلدی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی