جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 67708

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir

سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

در این مقاله لینک ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی به آدرس eduold.uast.ac.ir را در اختیار دانشجویان و اساتید کل شهرهای کشور قرار داده ایم. همچنین امکانات امکانات سایت سامانه سجاد علمی کاربردی را به طور کامل شرح داده ایم. علاوه براین در صورت نیاز به کسب راهنمایی در زمینه ثبت و پیگیری درخواست ها، مشاهده نمرات، دریافت کارت ورود به جلسه و … می توانید با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

 

ورود به سایت سامانه سجاد (نسخه قدیمی) – دانشگاه علمی کاربردی

ورود به سامانه سایت

سامانه جدید هم آوا جایگزین سامانه قدیمی سجاد

سامانه هم آوا (نسخه جدید)

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 1

سازمان دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی در جهت تسهیل امور دانشجویان و اساتید، سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی را پیش از طراحی و پیاده سازی سامانه هم آوا به منظور توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات بهتر به دانشجویان و مراجعین، راه اندازی نمود. پس از راه اندازی سامانه هم آوا، همچنان سامانه سجاد برای دانشجویان ورودی قبل از سال 97 قابل دسترسی است.

دانشجویان لازم است برای استفاده از خدمات سامانه سجاد علمی کاربردی، ابتدا ثبت نام عمومی در این سامانه را انجام دهند. با توجه به اطلاعاتی که متقاضیان در زمان ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی ثبت میکنند، خدمات متناسب با وضعیت متقاضی (اساتید، دانشجویان و کارکنان) نمایش داده میشود. در این مقاله به معرفی سامانه سجاد علمی کاربردی و امکانات این سامانه پرداخته ایم.


معرفی سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی به آدرس eduold.uast.ac.ir به منظور تسهیل امور دانشجویان و اساتید و ارائه بهتر خدمات الکترونیک در دسترس قرار دارد. با توجه به اینکه در سال های اخیر سامانه هم آوا برای ورودی های جدید، جایگزین سامانه سجاد شده، ولی دانشجویان ورودی قدیم، اساتید و کارکنان دانشگاه همچنان لازم است از سامانه سجاد استفاده کنند در این مقاله به معرفی امکانات سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی پرداخته ایم.

ورودی های سال 97 به قبل، اساتید و کارکنان می توانند با مراجعه به این سامانه به نشانی eduold.uast.ac.ir از امکانات زیر برخوردار شوند:


امکانات سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان و اساتید و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند با مراجعه به سامانه سجاد علمی کاربردی از امکانات زیر استفاده کنند:

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 پرداخت شهریه و تسویه حساب – بررسی صورت حساب های هر ترم:

دانشجویان میتوانند در صورت نیاز با مراجعه به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی، مقداری از شهریه هر ترم را در ابتدای شروع ترم و مابقی را در پایان هر ترم پرداخت کنند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 انتخاب واحد، حذف و اضافه:

دانشجویان این دانشگاه لازم است در زمان تعیین شده در شروع هر ترم برای مقطع مورد نظر خود، با مراجعه به سامانه سجاد علمی کاربردی از بین واحد های ارائه شده این دانشگاه تعداد مورد نظر خود را انتخاب نمایند. همچنین دانشجویان میتوانند در زمان حذف و اضافه ویرایش های مورد نظر خود را انجام دهند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 درخواست انتقالی – درخواست مهمانی:

دانشجویانی که قصد مهمان شدن و انتقالی در این دانشگاه را دارند در صورت واجد شرایط بودن میتوانند در زمان معین با مراجعه به سامانه سجاد علمی کاربردی درخواست خود را ثبت کرده و مدارک را ارائه دهند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 درخواست مرخصی – درخواست انصراف دانشجویان و کارکنان:

کارکنان و دانشجویانی که به هر دلیل قصد انصراف و یا مرخصی دارند لازم است درخواست خود را از طریق میز کار صفحه شخصی در سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی ثبت کنند.


 ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2مشاهده ریز نمرات و کارنامه ترمی و کلی:

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند برای دریافت جزئیات نمرات ترمی و کلی خود بدون نیاز به مراجعه به دانشگاه از طریق سامانه سجاد علمی کاربردی نمرات خود را مشاهده نمایند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 نمایش و امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان:

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی میبایست پیش از شروع امتحانات با مراجعه به این سامانه و پس از تسویه شهریه ترم، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 ثبت و ویرایش درخواست تدریس برای متقاضیان تدریس:

متقاضیانی که درخواست تدریس در دانشگاه علمی کاربردی را دارند میتوانند از طریق سامانه سجاد درخواست خود را ثبت و یا ویرایش نمایند.


ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 پیگیری صدور دانشنامه فارغ التحصیلی:

فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی نیز میتوانند با مراجعه به سامانه سجاد علمی کاربردی پیگیر صدور دانشنامه فارغ التحصیلی خود باشند.ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 10 بیشتر بدانید: مشاهده نمرات علمی کاربردی در هم آوانحوه ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

برای ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی و استفاده از امکاناتی در این مقاله ذکر شد، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، طبق مراحل زیر اقدام کنید:

  • وارد سامانه سجاد علمی کاربردی به نشانی eduold.uast.ac.ir شده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، بر روی گزینه ورود کلیک کنید:

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-1

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 بعد از ورود به سامانه میتوانید با توجه به درخواست خود گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2دانشجویان میتوانند نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی را از واحد آموزش دانشگاه خود دریافت کنند، معمولا از شماره دانشجویی، کد ملی و شماره شناسنامه دانشجویان برای این منظور استفاده میشود.

ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 2 اگر نام کاربری و رمز عبور سامانه سجاد را فراموش کرده اید، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازیابی رمز سایت سجاد علمی کاربردی از طریق شماره تلفن ده رقمی زیر با سامانه مشاور تحصیلی تماس حاصل فرمایید.


 

سامانه هم آوا، جایگزین سامانه سجاد علمی کاربردی؟

با توجه به افزایش تعداد دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی، این مرکز سامانه جدیدی با زیرساخت های بهتر برای استفاده دانشجویان از خدمات الکترونیک راه اندازی کرد. سامانه هم آوا علاوه بر سرعت بیشتر در ارائه خدمات، امکانات بیشتری نیز در اختیار کاربران قرار میدهد. با این حال سامانه سجاد علمی کاربردی همچنان در دسترس دانشجویان ورودی های قبل از 97، اساتید و کارکنان این دانشگاه قرار دارد.

 ورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 10 بیشتر بدانید: نحوه ورود به هم آوا علمی کاربردیورود به سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی-eduold.uast.ac.ir 15 تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور


دانشجویان میتوانند برای مشاوره و استفاده از خدمات سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی، با شماره تلفن ده رقمی درج شده در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه از طریق سیستم مشاوره تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات به کاربران سامانه سجاد علمی کاربردی هستند.

3/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه استفاده از خدمات سامانه سجاد دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی