جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام در سامانه رفاهی یارانه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 70855

سامانه رفاهی یارانه

 سامانه رفاهی یارانه بگیران www.refahi.ir
در این مقاله لینک ورود به سایت سامانه رفاهی یارانه بگیران را در اختیار کاربران در سراسر کشور قرار داده ایم. سامانه رفاهی یارانه بگیران به نشانی refahi.ir دارای امکانات بسیاری شامل ثبت نام و مشاهده اطلاعات دریافت یارانه  می باشد. افرادی که نیاز به دریافت یارانه دارند می توانند با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت نام کنند. در ادامه نحوه استفاده از سامانه رفاهی یارانه بگیران را شرح داده ایم:
** برای ورود به سامانه رفاهی یارانه بگیران و ثبت نام و مشاهده اطلاعات دریافت یارانه لازم است ابتدا آدرس سامانه را در مرورگر خود جستجو کنید. همچنین می توانید برای ورود مستقیم به این سامانه از لینک زیر استفاده نمایید و طبق مراحلی که در ادامه شرح داده ایم اقدام به ثبت نام و یا دریافت سوابق واریز یارانه خود کنید.

ورود به سامانه رفاهی یارانه بگیران

مشاهده حساب بانکی در سامانه رفاهی یارانه بگیران، یکی از مهم ترین خدمات این سامانه می باشد. برای مشاهده اطلاعات حساب بانکی خود، لازم ابتدا وارد سایت شده و پس از انتخاب سامانه مورد نظر، اطلاعات حساب بانکی ثبت شده در سامانه را مشاهده کنید. در ادامه مراحل مشاهده اطلاعات حساب بانکی را شرح داده ایم:

توجهپس از ورود به سایت رفاهی یارانه نقدی، گزینه “شماره حساب” را انتخاب کنید:

مشاهده اطلاعات حساب بانکی در سامانه رفاهی یارانهتوجهپس از آن، کد ملی و سال تولد سرپرست خانوار و کد امنیتی را وارد کرده و گزینه “تایید” را انتخاب کنید:

مشاهده اطلاعات حساب بانکی در سامانه رفاهی یارانه

توجهدر انتها می توانید، اطلاعات شماره حساب ثبت شده در سامانه رفاهی یارانه را مشاهده کنید.


refahi.ir

مشاهده اطلاعات یارانه واریز شده در سامانه رفاهی یارانه refahi.ir، یکی دیگر از امکانات این سامانه می باشد. شما می توانید برای اطلاع از جزئیات یارنه های واریز شده خود، به این سامانه مراجعه کنید. در ادامه مراحل مشاهده اطلاعات یارانه های واریز شده را شرح داده ایم:

توجهپس از ورود به سایت رفاهی یارانه معیشتی، گزینه “اطلاعات یارانه” را انتخاب نمایید:

مشاهده اطلاعات یارانه واریزی در سامانه رفاهی یارانهتوجهسپس کد ملی و شماره حساب سرپرست خانوار و کد امنیتی را وارد کرده و گزینه “تایید” را انتخاب کنید:
مشاهده اطلاعات یارانه واریزی در سامانه رفاهی یارانه2توجهدر انتها می توانید، اطلاعات یارانه های واریز شده را مشاهده نمایید.
توجه

برای استعلام یارانه با کد ملی بدون شماره حساب، می توانید به بخش شماره حساب سامانه رفاهی یارانه مراجعه کرده و شماره حساب ثبت شده در سامانه را دریافت نمایید.

 


ثبت نام سامانه رفاهی یارانه بگیران

متقاضیان دریافت یارانه و انصراف دهندگان سالهای قبل می توانند ثبت نام سامانه رفاهی یارانه بگیران را به صورت اینترنتی انجام دهند. ثبت نام جاماندگان یارانه از طریق مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی  my.gov.ir انجام می شود. پس از رود به سامانه و وارد کردم شماره تلفن همراه و کد امنیتی، یک رمز یکبار مصرف برای شما ارسال می شود، در صفحه بعد رمز را وارد کرده تا بتوانید وارد حساب کاربری خود شوید.

سامانه ثبت نام جاماندگان یارانه


سامانه پیگیری یارانه و عدم واریزی

برای پیگیری یارانه، عدم واریز و بررسی مجدد دهک بندی خود می توانید به سامانه پیگیری یارانه و عدم واریزی به نشانی hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنید؛ همچنین در صورتی که نیاز است اطلاعات سرپرست خانوار را تغییر دهید و یا قصد جداسازی یارانه خود را از خانواده دارید لازم است به پلیس +10 مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

سامانه اعتراض به دهک بندی یارانه


توجه

 

متقاضیان دریافت یارانه، می توانند برای انجام مراحل ثبت نام اینترنتی در سامانه رفاهی یارانه، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه، از ساعت 8 صبح تا 12 شب، از طریق سیستم مشاوره تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.

 


مشمولین دریافت یارانه

با توجه به جدول دهک بندی یارانه، افرادی که جزو دهک های یک تا نهم هستند، مشمول دریافت یارانه می باشند. این دهک بندی بر اساس میزان درآمد و دارایی های کل خانوار محاسبه می شود. با مراجعه به سامانه رفاهی یارانه می توانید دهک خانوار خود را مشاهده نمایید. در ادامه جدول دهک بندی یارانه را قرار داده ایم:

دهک بندی  هزینه تقریبی یک ماه خانوار(تومان)
دهک اول 2/000/000
دهک دوم 3/000/000
دهک سوم 4/000/000
دهک چهارم 5/000/000
دهک پنجم 6/000/000
دهک ششم 7/000/000
دهک هفتم 8/000/000
دهک هشتم 9/000/000
دهک نهم 12/000/000
دهک دهم 20/000/000

مبلغ دریافتی یارانه هر خانوار

طبق جدول دهک بندی یارانه که در مقاله ذکر شد، دهک های اول تا نهم مشمول دریافت یارانه میشوند. مبلغ دریافتی یارانه هر خانوار در دهک های مختلف به شرح زیر می باشد:

دهک خانوار تعداد اعضا مبلغ دریافتی یارانه(تومان)
دهک اول تا سوم خانواده 2 نفره 800/000
خانواده 3 نفره 1/200/000
خانواده 4 نفره 1/600/000
خانواده 5 نفره 2/000/000
دهک چهارم تا نهم خانواده 2 نفره 600/000
خانواده 3 نفره 900/000
خانواده 4 نفره 1/200/000
خانواده 5 نفره 1/500/000

تلفن تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور

خلاصه مطلب

خدمات هوشمند سامانه رفاهی یارانه بگیران
در این مقاله سامانه رفاهی یارانه بگیران را به طور کامل معرفی کرده ایم. این سامانه امکانات بسیاری را در اختیار سرپرستان خانوار قرار می دهد. با مراجعه به سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی می توانید اطلاعات حساب بانکی ثبت شده در سامانه و اطلاعات یارانه های واریزی را مشاهده نمایید. برای ورود به سامانه هدفمندی یارانه ها می توانید از طریق لینکی که در مقاله قرار داده ایم استقاده کنید. همچنین برای ثبت نام یارانه و استعلام یارانه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنید و مراحل پیگیری یارانه خود را انجام دهید.
متقاضیان دریافت یارانه، می توانند برای انجام مراحل ثبت نام اینترنتی در سامانه رفاهی یارانه بگیران، از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایند. کارشناسان این سامانه پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان در سراسر کشور هستند.
به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام در سامانه رفاهی یارانه

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 1 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی