جهت مشاوره در زمینه سامانه و سایت اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 51766

سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران 1

سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با هدف اشتغال زایی و کارآفرینی ایثارگران، در خدمت ایثارگران کل کشور است. ارائه خدمات غیرحضوری از طریق سایت و سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران انجام می شود. در ادامه از جزئیات بیشتر مطلع می شوید:


سامانه اشتغال و کارآفرینی ایثارگران چیست؟

سامانه و سایت اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به منظور اشتغال زایی و کارآفرینی برای ایثارگران کل کشور فعالیت می کند.  ارائه خدمات غیرحضوری از طریق سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از طریق این سامانه انجام می شود.

 • مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از راه‌اندازی سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به عنوان یک اقدام تحولی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
 • ایشان در کارگاه آموزشی سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با بیان اینکه سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با توجه به سیاست‌های دولت سیزدهم‌ و نگاه تحولی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای هدف سهولت، سرعت و عدالت محوری راه‌اندازی می‌شود، توضیح داد: این سامانه ضمن تسهیل موجب کوتاه شدن فرایند درخواست تسهیلات، قابلیت اتصال و دریافت وب‌سرویس از سایر دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با اشتغال و کارآفرینی را دارد.

 • وی با اشاره به دسترسی آسان افراد جویای کار به این سامانه از روش‌های مختلف همچون تلفن همراه و رایانه گفت: فرایند اجرای این سامانه به صورت الکترونیکی و هوشمند خواهد بود و مراجعه افراد به حداقل کاهش یافته و غیرحضوری می‌شود.


بیشتر بدانید:

سامانه دریافت کارت ایثارگری ارتش • مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران خاطرنشان کرد: انطباق کامل بر فرآیندهای ارزیابی طرح‌های متقاضیان، اتصال و یکپارچگی کامل با سامانه سجایا، وجود درگاه‌های اختصاصی متقاضیان برای مدیریت خدمات تسهیلات و ارتباط با کارشناسان در سطوح مختلف، تسریع در روند صدور مجوز به بانک‌های عامل، پیگیری درخواست‌ها به صورت الکترونیکی و همچنین اتصال به درگاه‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی و سرعت، دقت و شفافیت درآمدی در جهت تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی اشخاص حقیقی و حقوقی از مهمترین ویژگی‌های سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران (سجاکا) است.

   

زمان آغاز به کار سامانه اشتغال و کارآفرینی ایثارگران 

اما زمان آغاز به کار سامانه اشتغال و کارآفرینی ایثارگران چه موقع است؟ سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران بزودی رونمایی میشود.  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شرح داد:

 • 🔹 سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی آماده بهره‌برداری شده است؛ این سامانه به صورت هوشمند عمل می‌کند و دیگر نیازی به مراجعه ایثارگران برای دریافت تسهیلات اشتغال نیست ، این سامانه به زودی رونمایی می‌شود.
 • 🔹خبرخوب دیگر این است که از منابع موجود در کشور در حوزه مشاغل خرد بر اساس قانون تخصیص حداقل 10 درصد از منابع قرض‌الحسنه بانک‌های دولتی به استانداری‌ها تفویض شده و با پیگیری‌های به عمل آمده در دولت این حداقل 10 درصد نسبت به سال گذشته 7 برابر افزایش داشته است.

بیشتر بدانید:

 خدمات سایت ایزیکاتو ایثارگران و جانبازان • 🔹همچنین دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد تا قبل از پایان سال انجام می‌شود. سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران، هم اکنون آماده بهره‌برداری است.
 • رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برنامه‌های صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران، گفت: سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی آماده بهره‌برداری شده است؛ این سامانه به صورت هوشمند عمل می‌کنند و دیگر نیازی به مراجعه ایثارگران برای دریافت تسهیلات اشتغال نیست. این سامانه به زودی رونمایی می‌شود.

بیشتر بدانید:

صدور کارت ایثارگری رزمندگان توسط سپاه • خبرخوب دیگر این است که از منابع موجود در کشور در حوزه مشاغل خرد بر اساس قانون تخصیص حداقل ۱۰ درصد از منابع قرض‌الحسنه بانک‌های دولتی به استانداری‌ها تفویض شده و با پیگیری‌های به عمل آمده در دولت این حداقل ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته ۷ برابر افزایش داشته است.

در ادامه بخوانید:

شرایط دریافت وام خودرو جانبازانبه این مقاله امتیاز دهید
منابع :

جهت مشاوره در زمینه سامانه و سایت اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی