جهت مشاوره در زمینه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 76945

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای ثبت نام در طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت لازم است مطابق با قانون خدمات، به سامانه طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت tarhreg.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند. سپس با اطلاع از شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام، فرم مربوط را در سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، تکمیل کنند. در این مقاله لینک ورود به سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت را در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرار داده ایم.

با هدف آسان سازی مراحل ثبت نام در طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی، راه اندازی شده و هم اکنون در اختیار مشمولان طرح قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان قرار گرفته تا بتوانند به سادگی و بدون مراجعه حضوری با ورود به سایت نیروی انسانی وزارت بهداشت امور مربوط به ثبت نام در طرح خدمت را انجام دهند. با ثبت نام در طرح نیروی انسانی می توان برای انجام خدمت در مناطق تعیین شده بر روی سامانه طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ثبت درخواست کرد.

تمامی فارغ التحصیلان مراکز آموزش عالی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، مطابق با قانون طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان، لازم است حتما در مناطق مورد نیاز کشور و بر اساس تشخیص وزارت بهداشت، خدمت نمایند. به این طرح، طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت گویند؛ برای ثبت نام در این طرح لازم است در زمان مقرر به سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به آدرس tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند و بعد از مطالعه قوانین و مقررات، برای ثبت نام اقدام نمایند.


لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

کلیک کنید

سایت وزارت بهداشت به آدرس tarhplus.behdasht.gov.ir است و کل فعالیت های مرتبط با طرح نیروی انسانی در آن انجام می شود.سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی شامل خدمات و بخش های متعدد است، در این قسمت، لینک ورود خدمات مختلف سامانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و به معرفی هر بخش پرداخته ایم:

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1:

با کلیک روی هر یک از دکمه های زیر می توانید مستقیم وارد بخش مورد نظرتان در سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت شوید:

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 2
سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 3 سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 4
سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 5 سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 6
سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 7 سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 8
سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 9
سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 10

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 11 براساس برنامه زمانبندی، زمان ثبت نام سامانه طرح وزارت بهداشت برای مشمولین پزشک و دندانپزشک هر دو ماه یکبار است؛ اما زمان ثبت نام سایر رشته های دارای طرح اجباری تا 3 ماه پس از فارغ التحصیلی فرصت دارد.

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 11 لازم است مشمولان ثبت نام طرح پزشکی قبل از ثبت نام در سایت طرح نیروی انسانی، با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه حساب مالی کرده و بدهی نداشته باشند. سپس از ثبت فارغ التحصیلی خود در سامانه وزارت بهداشت اطمینان حاصل کرده و برای ثبت نام طرح خدمت یک کد رهگیری دریافت کنند؛ این کد را تا زمان دریافت نتیجه نزد خود نگه دارد.معرفی سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

خدمات سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت به صورت گزینه هایی در صفحه نخست این سامانه مشخص شده است. کاربرد هر یک از این بخش ها به شرح زیر است:

  • ورود یا عضویت در سامانه : با انتخاب این گزینه می توانید برای ثبت نام یا ورود به سامانه طرح با وارد کردن اطلاعات کاربری اقدام کنید.
  • بررسی اصالت مدرک: با ورود به این بخش و وارد کردن “کد اصالت”، می توانید اصالت مدارک ثبت شده در این سامانه را مشاهده کنید.
  • ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیردندانپزشک عمومی: فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی دارای طرح، با انتخاب گزینه “ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیردندانپزشک عمومی” می توانند اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. ویرایش مشخصات، پیگیری و مشاهده وضعیت نام نویسی از طریق این بخش انجام می شود.
  • ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی: کلید “ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی” فقط برای ثبت نام فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و دندان پزشکی عمومی است.
  • پیام آوران بهداشت: فارغ تحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی که قصد دارند دوره خدمت سربازی خود را تحت عنوان پیام آور بهداشت طی کنند، با انتخاب گزینه “ثبت نام پیام آوران بهداشت” اقدام کنند.
  • ثبت نام دریافت گواهی پایان خدمات یا معافیت:  داوطلبانی که شرایط معافیت از طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت را دارند،می توانند از طریق گزینه “ثبت نام دریافت گواهی پایان خدمات یا معافیت” ثبت نام کنند.
  • “پرسش و پاسخ و ثبت شکایت: ثبت شکایت و یا نارضایتی از مراحل جذب، با انتخاب گزینه “پرسش و پاسخ و ثبت شکایت” امکانپذیر است. می توانید از همین بخش در نظر سنجی شرکت کرده و نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنید.

نکته: فارغ التحصیلان رشته های دارای طرح اجباری، فقط سه ماه بعد ازفارغ التحصیلی می توانند ثبت نام کنند. در غیر این صورت مشمول 3 تا 6 ماه اضافه خدمت در مناطق محروم (بر اساس رای دانشگاه) می شوند.

** برای استفاده از خدمات سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره تلفن ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایید. مشاوران این سامانه، از طریق سیستم مشاور تلفنی، پاسخگوی شما عزیزان هستند و ثبت نام، ثبت درخواست و پیگیری امور در سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت را برای متقاضیان انجام می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی