جهت مشاوره در زمینه ثبت نام همراه بام ملی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 62595

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری

ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار-my.bmi.ir

در این مقاله نحوه ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار برای ثبت نام و افتتاح حساب ارزی را بصورت تصویری شرح داده ایم،علاوه بر لینک دانلود سامانه بام بانک ملی برای اندروید، آیفون و تحت وب را در اختیار متقاضیان استفاده از خدمات سامانه بام قرار داده ایم.

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 1می توانید برای دانلود برنامه بام بانک ملی برای اندروید با لینک مستقیم از بازار و دانلود برنامه بانک ملی برای آیفون روی لینک های زیر کلیک کنید:


ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار my.bmi.ir

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 5برای ورود به سامانه بانک ملی میزکار می توانید آدرس اینترنتی این سامانه را در مرورگر اینترنتی خود جستجو کنید یا برای ورود مستقیم روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 7 در این مرحله مطابق با تصویر زیر “نام کاربری” و “رمز عبور” را وارد نمایید و در آخر روی عبارت “ورود به سامانه” کلیک نمایید:

ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار my.bmi.ir


نحوه ثبت نام سامانه بام بانک ملی 

در این قسمت مراحل و نحوه ثبت نام در سامانه بام بانک ملی ایران را بصورت تصویری و گام به گام شرح داده ایم

مرحله 1

در مرحله اول برای ثبت نام در سامانه بام بانک ملی  لازم است که به نشانی سایت بام بانک ملی به آدرس ebank.bmi.ir مراجعه کنید یا برای ورود به سامانه بانک ملی روی لینک ورود به سامانه بام  کلیک نمایید:

مرحله 2

در این مرحله برای ثبت نام در سامانه بام روی عبارت “ثبت نام در سامانه خدمات اینترنتی بانک ملی ایران” کلیک نمایید:

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 9توجه داشته باشید قبل از اینکه مراحل ثبت نام در سامانه بام بانک ملی را طی کنید به شرایط آن را بخوانید.

ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار my.bmi.irمرحله 3

در این قسمت برای ثبت نام سامانه بام بانک ملی ایران لازم است اطلاعات شناسنامه ای خود را با دقت کامل تکمیل نمایید و در انتها کد امنیتی را درج نمایید تا بتوانید ثبت نام در سایت بام بانک ملی را انجام دهید و جز مشتریان سامانه بانک ملی شوید:

ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار-1 my.bmi.ir

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 9نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام. راه‌حل چیست؟ لینک «رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام» را بزنید، کد ملی و شماره موبایلتان را وارد کنید و نام کاربری و کلمه عبور جدیدی را برای حساب کاربری‌تان تعریف کنید.


معرفی سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران “بام”

با همراه بام بانک ملی نیازی نیست تا بدانید انتقال وجه مورد نظرتان ساتنا هست یا پایا،  حسابتان درون بانکی هست یا خیر، نیازی نیست به دنبال شماره کارت و یا شماره حساب کسانی که بیشترین مراوده مالی دارید بگردید، و دیگر لازم نیست مشخصات این افراد را در جایی دیگر یادداشت کنید.

در سامانه بام ملی حتی برای پیام دادن به آنها در مورد پرداخت نیاز به ابزار دیگری نیست. سامانه بام کاملا هوشمندانه همه این خدمات را در اختیار شما مشتری هوشمند قرار می دهد.

با دانلود بام بانک ملی در زمان شما صرفه جویی می شود دیگر لازم نیست برای هر کاری حضوری مراجعه کنید.

سامانه بام بانک ملی میز کار، یکی از خدمات بانک ملی است، این سامانه به گونه ای طراحی شده است که مشتریان بتوانند بدون نیاز به ابزار پیشرفته با سیستم بسیار راحت از خدمات اینترنت بانک ملی استفاده کنند. برای ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار my.bmi.ir کافیست اپلیکیشن همراه بام را نصب کنید تا بلافاصله و در هر زمان و مکانی امور بانکی خود را مدیریت کنید.

 شرایط و نحوه عضویت در سامانه بام بانک ملی

در این قسمت عضویت در سامانه بام بانک ملی را به صورت کامل شرح داده ایم اگر می خواهید که نحوه عضویت در سامانه بام بانک ملی را بدانید یا اینکه مراحل ثبت نام در سامانه بام بانک ملی را طی کنید حتما ابتدا شرایط عضویت را مطالعه کنید:

برای عضویت و فعال سازی سامانه بام بانک ملی حتما نکات زیر را بخوانید تا در فعال سازی سامانه بام دچار مشکل نشوید.

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11مشتری بانک ملی ایران هستم و پیامک تراکنشهای بانک ملی را دریافت می کنم، همین الان روی دکمه عضویت و فعال سازی کلیک کرده و با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای و شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک های تراکنشهای مالی و اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود به راحتی با انتخاب شناسه کاربری و رمز عبور در چند دقیقه کاربر بام می شوید.

مشتری بانک ملی ایران هستم ولی از سامانه پیامکی بانک ملی ایران استفاده نمی کنم.  به اولین شعبه بانک ملی ایران که در مسیر شماست مراجعه کرده و درخواست فعال سازی ساپتا کنید. با این کار ضمن اینکه پیامک تراکنشهای شما مرتبا ارسال می شود بلافاصله پس از فعال شدن سرویس برای شما به راحتی می توانید به بام پیوسته و از آن استفاده کنید.

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11 اگر شما فاقد حساب در بانک ملی ایران هستید می بایست در اولین فرصت به یکی از شعبه های این بانک مراجعه کنید و علاوه بر افتتاح حساب در بانک ملی ایران فرم ساپتا (سرویس پیامک) را نیز تکمیل کرده تا  به سامانه بام بپیوندید.

ورود به سامانه بام بانک ملی چگونه است؟

اگر قبلا در سامانه ثبت‌نام نکرده‌اید،با فعال‌سازی خدمات در شعبه حضوری بانک، نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت می‌کنید. سپس آخرین نسخه اپلیکیشن را از بازار نصب کرده، در صفحه اول نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید. اگر هم پسورد خود را فراموش کرد‌ه‌اید، می‌توانید از گزینه فراموشی رمز استفاده کنید.

خدمات سامانه بام بانک ملی

در این قسمت به معرفی خدمات سامانه بام پرداخته ایم قبل از ورود به سامانه بام بانک ملی میز کار my.bmi.ir لازم است با امکانات سامانه بام آشنا شوید:

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11 خدمات حساب

 1. افتتاح حساب دیجیتال
 2. دریافت صورت‌حساب
 3. طبقه‌بندی تراکنش‌ها
 4. انتقال پول (درون‌بانکی، بین‌بانکی)
 5. ساتنا تا سقف روزانه 100 میلیون تومان
 6. پایا تا سقف روزانه 50 میلیون تومان
 7. پل تا سقف روزانه 10میلیون تومان
 8. انتقال پول حساب مشترک و
 9. گواهی تمکن مالی

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11 خدمات کارت 

 1. انتقال کارت‌به‌کارت درون‌بانکی و شتابی تا سقف 10 میلیون تومان
 2. صورت‌حساب کارت‌های فاقد حساب (بن‌کارت، کارت هدیه و …)
 3. دریافت مانده‌ کارت
 4. بازپرداخت قسط‌های کارت اعتباری

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11خدمات پرداخت

 1. خرید شارژ،
 2. خرید بسته‌ی اینترنت
 3. ثبت و مدیریت شارژ خودکار
 4. ثبت و مدیریت پرداخت قبض
 5. پرداخت قبض با استفاده از شناسه یاQR Code
 6. نیکوکاری و
 7. امکان استعلام و پرداخت خلافی خودرو

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11 خدمات تسهیلات

 1. پرداخت قسط‌های تسهیلات ملی و سایر بانک‌ها و
 2. اضافه کردن و پرداخت تسهیلات دیگران

ورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 11خدمات چک صیادی

 1. صدور، دریافت، استعلام، انتقال برگه‌ی چک و
 2. کارتابل چک حساب مشترک
تلفن مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاورورود به سامانه بام بانک ملی میزکار+ نحوه ثبت نام تصویری 18
مشاوره تلفنی ثبت نام همراه بام ملی

در این مقاله راهنمای ثبت نام در سامانه بام بانک بام را بصورت تصویری در اختیار متقاضیان فعال سازی رمز بان در سامانه بام بانک ملی قرار داده ایم، اگر در ثبت نام همراه بام ملی با مشکل یا ابهام روبرو شده اید، می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره تلفن ده رقمی مندرج در همین صفحه تماس حاصل کنید تا کارشناسان سامانه بصورت تلفنی شما را راهنمایی نمایند تا به راحتی بتوانید فعال سازی رمز پویا در سامانه بام را انجام دهید.

4/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام همراه بام ملی

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی