جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کد خبر : 26726

زمان ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

مهلت ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

در این مقاله از زمان ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 مطلع می شوید. اگر از ثبت نام کارشناسی ارشد جامانده اید و یا نیاز به اصلاح اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد دارید، این مقاله را به دقت مطالعه نمایید:


مهلت ویرایش و تمدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

مهلت ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 پیرو اعلام سازمان سنجش آموزش کشور از روز يکشنبه مورخ 99/11/05 لغايت روز چهارشنبه مورخ 99/11/08 نعیین شده است.  در ادامه از جزئیات کامل خبر مطلع می شوید.

نحوه ثبت نام و ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند در مهلت اعلام شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام و انجام مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد برای جاماندگان، از طریق مراجعه به سایت سنجش اقدام نمایند. امکان انجام مراحل مذکور به صورت تلفنی برای داوطلبان فراهم شده است. کافیست از طریق شماره تلفن های مندرج در انتهای این مقاله با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را برای داوطلبان عزیز انجام می دهند.

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نام داوطلبان پیرو اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور به شرح زیر است:

درخصوص اعلام زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1400 و بيست و ششمين دوره المپياد علمي- دانشجويي كشور و همچنين ايجاد امكان براي ثبت‌نام مجدد آن دسته از متقاضیانی كه در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند
1399/09/29
نسخه چاپی
بدينوسيله به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام كننده در آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1400 در تمامي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي و همچنين دانشگاه آزاد اسلامي و بيست و ششمين المپياد علمي- دانشجويي كشور مي‌رساند اطلاعات ثبت‌نامي آن دسته از متقاضیانی كه در زمان مقرر (از تاريخ 99/09/16 لغايت 99/09/26) در این آزمون ثبت‌نام نموده‌اند، از روز يکشنبه مورخ 99/11/05 لغايت روز چهارشنبه مورخ 99/11/08 به منظور مشاهده و ویرایش بر روي درگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. متقاضيان ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنمای ثبت نام که از تاریخ 99/09/16 از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس بوده است، نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام و در صورت تمايل نسبت به ويرايش اطلاعات اقدام نمايند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهي با متقاضیانی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده ‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه در بازه زماني فوق (99/11/05 لغايت 99/11/08) بتوانند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

به این مقاله امتیاز دهید

جهت مشاوره در زمینه زمان ویرایش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

با مشاوران متخصص ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از ساعت 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید.

شماره تماس از سراسر کشور: ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

کانال تلگرام خبرینو
پیج اینستاگرام خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی :
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی