کد خبر : 34412
- بازدید

زمان واریز حقوق فرهنگیان ۱۴۰۱


جهت مشاوره در زمینه زمان واریز حقوق فرهنگیان ۱۴۰۱

زمان واریز حقوق فرهنگیان

زمان واریز حقوق فرهنگیان مرداد ماه 1401 به اطلاع فرهنگیان می رسد. از طریق مقاله از زمان واریز حقوق فرهنگیان در تمامی ماههای سال مطلع می شود. زمان واریز حقوق در این صفحه به روزرسانی می شود. علاوه براین امکان تمام تلفنی برای اطلاع از زمان دقیق واریز و راهنمایی جهت نحوه دریافت حقوق فرهنگیان امکانپذیراست. فرهنگیان عزیز در سراسر کشور می توانند برای کسب جدیدترین خبرها در زمینه واریز حقوق، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.


اخبار واریز حقوق فرهنگیان مرداد 1401 / بارگذاری فیش حقوق فرهنگیان در 1 شهریور

واریز حقوق مرداد فرهنگیان ۱۴۰۱ احتمالا در تاریخ 1 شهریور ماه در سراسر کشور به صورت پایا آغاز خواهد شد زمان دقیق واریز حقوق در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.


طی پیگیری های تلفنی انجام شده، زمان واریز حقوق مرداد ماه ۱۴۰۱ احتمالا در یکم شهریور ماه پرداخت می شود جزئیات این پیگیری به شرح زیر است:

به گزارش خبرینو زمان واریز حقوق مرداد بازنشستگان کشوری مشخص شد.

حقوق مرداد ماه فرهنگیان کی واریز میشود ۱۴۰۱ + زمان واریز حقوق مرداد ۱۴۰۱ فرهنگیان + حقوق فرهنگیان بازنشسته کی واریز میشود و علت تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان و زمان واریز شدن حقوق بازنشستگان کارکنان آموزش پرورش و معلمان در ادامه مطلب.

 • همه بازنشستگان و معلمان فرهنگی امید دارند حقوق مرداد 1401 فرهنگیان محترم و زحمتکش هر چه زودتر پرداخت شود و به مانند ماه های گذشته به روز آخر نکشد.
 • در همین زمینه وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: ما دو نوع معلم در سراسر کشور داریم که یک نوع معلمانی هستند که از ما حقوق دریافت می کنند و نوع دیگر معلمانی هستند که علاوه بر حقوق خود، بابت کار اضافه ای که انجام می دهند، اضافه کار دریافت می کنند.
 • وی تأکید کرد: حقوق هیچ معلمی در سراسر کشور با تأخیر پرداخت نمی شود و همه معلمان آموزش و پرورش حقوقشان را سرموعد دریافت می کنند و آن میزانی که با تأخیر مواجه می شود، اضافه کار معلمان است.
 • وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: متأسفانه در کشور محدودیت منابع وجود دارد و سازمان برنامه و بودجه پرداخت اضافه کار این افراد را موکول به پرداخت حقوق کارکنان رسمی کرده است و البته به ما وعده داده اند که نسبت به پرداخت این مطالبات اقدام می کنند و ما هم پیگیر هستیم.
 • وی تصریح کرد: ۹۵ درصد از پولی که هر ماه بابت حقوق معلمان پرداخت می کنیم، بدون یک روز تأخیر است و ۵ درصد از میزان حقوق که با تأخیر پرداخت می شود، بابت اضافه کار آنان است که تلاش می کنیم این مشکل را هم برطرف کنیم.
 • برابر اعلام صورت گرفته حقوق مرداد‌ ماه 1401 فرهنگیان، جهت واریز به بانک مرکزی ارسال می شودو پروسه واریز حقوق معمولا یک روز زمان می‌برد.
 • به گزارش امور مالی، حقوق مرداد ماه شاغلين رسمی و پیمانی بصورت نظام هماهنگ ( پایا ) درسطح کشور پرداخت خواهد شد.
 • حقوق فرهنگیان تمامی استان ها به مرور واریز خواهد شد.
 • مسئول روابط عمومی اعلام کرد : “در مسیر اجرای این مجوز و تأمین بودجه مورد نیاز، دستگاه‌های مسئول نیاز به زمان دارند تا با نظر رئیس جمهور محترم، در دستور بررسی فوری نهادهای مسئول، برای پرداخت حقوق مرداد ماه فرهنگیان اقدام شود. برای پیشگیری از تأخیر بیشتر، پرداخت حقوق بر اساس احکام ماه قبل صورت خواهد گرفت. ” بعد از واریز حقوق مرداد ماه 1401 فرهنگیان می توانید فیش حقوقی دریافت نمایید.

مشاهده تاریخ واریز حقوق شما با کد ملی

حقوق مرداد ماه 1401:

بر اساس آخرین اخبار واریز حقوق فرهنگیان مرداد 1401 فیش حقوقی فرهنگیان تمامی شهرستانها در سایت فیش حقوقی قابل دسترسی است. آدرس سایت فیش حقوقی fish.medu.ir است.

زمان واریز حقوق فرهنگیان در سال 1401 (مرداد ماه)

زمان واریز حقوق مرداد فرهنگیان در مرداد ماه 1401 است. فرهنگیان عزیز در سراسر کشور می توانند برای آگاهی از فیش حقوقی، معلمان و دانشجو معلمان به سایت فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی fish.medu.ir مراجعه نمایند:

فیش های حقوقی فرهنگیان، به صورت اینترنتی و با ورود به لینک بالا قابل مشاهده و دریافت است. توجه داشته باشید که ممکن است اداره محل خدمت هر یک از کارکنان، بارگذاری فیش های حقوقی در سایت را در زمانی متفاوت انجام دهد. اما به طور کلی فرایند واریز حقوق آغاز شده است. بنابراین کلیه فرهنگیان کشور برای اطلاع به سایت مذکور مراجعه نمایند.


اطلاعیه واریز حقوق دی:

🔴 بارگزاری فیش های حقوقی دیماه معلمان و دانشجومعلمان

🔰 معلمان و دانشجومعلمان می توانند فیش حقوقی خود را مشاهده کنند.

🔻با توجه به آموزش و پرورش هر محل خدمت بارگزاری فیش های افراد در سایت ممکن است زودتر یا دیرتر انجام شود.

♦️فیش مرداد ماه صادر شده است:

** اگر برای دریافت فیش حقوقی خود با مشکل روبرو شده اید، نگران نباشید شما عزیزان می توانید هر روز حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید و فیش حقوقی خود را از طریق سایت فیش حقوقی فرهنگیان دریافت کنید:

حداقل حقوق معلمان 8 میلیون تومان شد!

جهت مشاوره در زمینه زمان واریز حقوق فرهنگیان ۱۴۰۱ ؛
از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.
9099071613 تماس از سراسر کشور و از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.


پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3600
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام