کد خبر : 48043
- بازدید

زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت 1401


جهت مشاوره در زمینه ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت
خرید بسته

درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت 1401 اعلام شد. ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر در مرداد و شهریورماه 1401 انجام میشود. در ادامه از توضیحات تکمیلی مطلع میشوید:


درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت 1401

تاریخ و زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر 1401 از تاریخ ۲۵ مردادماه تا ۱۰ شهریورماه از طریق مراجعه به سامانه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت خواهد بود.

اعلام زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی قبل وزارت بهداشت:

 • ️اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: زمان ثبت درخواست نقل و انتقال نیمسال اول ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل (ورودی سال‌های قبل) از تاریخ ۲۵ مردادماه تا ۱۰ شهریورماه اعلام کرد.
 • نحوه ثبت درخواست نقل و انتقا دانشجویان شاهد و ایثارگر در سال 1401 به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت به آدرس shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان‌پذیر است.
 • ️متقاضیان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای (پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) می‌توانند درخواست خود را در سامانه ثبت کنند تا بر اساس شرایط، ضوابط و اولویت‌های ایثارگری در کمیسیون ذیربط رسیدگی شود و پیگیری وضعیت درخواست انتقالی نیز از طریق سامانه مذکور و با استفاده از شماره دانشجویی و کد ملی میسر خواهد بود.️
 • انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال‌شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود و به درخواست‌هایی که خارج از سامانه اقدام شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • دانشجویان موظف هستند پیش از انتخاب دانشگاه مقصد در سامانه، از ارائه مقطع و رشته تحصیلی در دانشگاه مورد نظر اطمینان حاصل کنند و در صورت انتقال، عواقب ناشی از عدم تطبیق نظام آموزشی، عدم پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاه مبدأ، اخذ واحدهای مورد نیاز در دانشگاه مقصد، متوجه دانشجو خواهد بود.
 • به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وبدا، غلامعلی جاودان مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵ درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می یابد.وی افزود: تسهیلات موضوع این آیین نامه صرفاً برای همسر و فرزندان شهید، آزادگان و همسر و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵% و همسر و فرزندان آنان است.

  مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی لازم است از تاریخ «۲۵ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه» از طریق سامانه انتقال نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

  مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر در خصوص اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان افزود: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و به طور همزمان با نتایج نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید مهرماه ۱۴۰۱ در «اواخر مهرماه سال جاری» از طریق سامانه و پیامک به دانشجو اطلاع رسانی و به صورت کتبی نیز به دانشگاه مبداء و مقصد نیز اعلام می شود.

  جاودان تاکید کرد: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است صرفاً از طریق سامانه نقل و انتقال به آدرس http://vsa.behdasht.gov.ir/ یا http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir/ اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و ستاد مرکزی وزارتخانه خودداری کنند.

 • دانشجویان می توانند در مهلت زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر زمان درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق شماره تلفن مندرج در همین صفحه با سامانه مشاور تحصیلی تلفنی تماس بگیرند و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، مراحل ثبت درخواست نقل و انتقال را انجام دهند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت درخواست نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت
خرید بسته
پیام رسان های خبرینو

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3740
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نصب اپ دانش آموزی
اینستاگرام