کد خبر : 30272
- بازدید

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402-1403


جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

در این مقاله از زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402-1403 مطلع می شوید. مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد طبق روال قبل، دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی، از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

مشخصات و ظرفیت پذیرش هر رشته در مدارس نمونه دولتی استان که دانش آموزان می توانند در آزمون ورودی آن شرکت نمایند، هنگام ثبت نام برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود.


زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402-1403

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم سال 1402-1403 برای ثبت نام اینترنتی داوطلبان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، :

بر اساس اعلام مدیر کل دفتر آموزش متوسطه زمان ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی دبیرستان و هنرستان های نمونه دولتی، از 15 لغایت 25 فروردین ماه 1402 در سایت مدارس نمونه دولتی به آدرس my.medu.ir آغاز شد و تا 30 فروردین ماه تمدید شد.

⭕️ احتمال تمدید مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی وجود دارد.

🔹 ٢٢ هزار دانش آموز فروردین ماه در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی ثبت نام خواهند کرد.

🔹 قابل ذکر است مهلت اعلام شده محدود است لذا ادارات آموزش و پرورش و مدیران محترم مدارس نسبت به اطلاع رسانی به موقع و کامل به اولیا و دانش آموزان اهتمام جدی داشته باشند.داوطلبان نهم به دهم بدانند:

شرط معدل پذیرش مدارس نمونه دولتینحوه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام ( اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان) انجام خواهد شد. تمامی مراحل ثبت نام، اعلام نتایج آزمون، درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن، از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج استان انجام خواهد شد.

جهت رفاه حال داوطلبان، امکان انجام مراحل ثبت نام در آزمون به صورت تلفنی فراهم شده است. داوطلبان عزیز در سراسر کشور می توانند از طریق تماس با شماره تلفن های مندرج در این مقاله در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند.


برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی 

داوطلبان عزیز مدارس نمونه دولتی کل کشور می توانند برای مشاوره و برنامه ریزی قبولی درمدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم و ششم به هفتم، با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه درحال ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به صورت تلفنی به دانش آموزان کل کشور هستند:


 


جهت مشاوره در زمینه ثبت نام در مدارس نمونه دولتی
پیام رسان های خبرینو
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 3755
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

8 + 1 =

نصب اپ دانش آموزی
راهنمای مای مدیو